Lefkoşa Butik Otelleri

En iyi 11 butik otel, en uygun fiyatlar

Lefkoşa Butik Otel Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti olan ve aynı zamanda bölgenin önemli sanayi, ticaret, kültür merkezlerinden olan Lefkoşa, ziyaretçilerine yılın dört mevsimi unutulmaz bir seyahat olanağı sunuyor.

Şehir merkezine yakın konumuyla dikkat çeken Lefkoşa butik otelleri, genellikle oda – kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Kendine has konaklama birimleri, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve pek çok restoran ya da eğlence merkezine yürüme mesafesinde yer alması tesislerin genel özellikleri arasında sayılabilmektedir.

Kıbrıs'ın başkenti olmasının yanında ünlü Dereboyu Caddesi ile de gün boyunca oldukça harekidir.

Büyük tatil otelleri ile karşılaştırıldığında uygun bütçeli olmasıyla dikkat çeken Lefkoşa butik otelleri, gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz tesisler arasındadır. Ulaşım kolaylığı ve sosyal etkinliklere olanak sunması açısından konuklara avantajı bir seyahat olanağı sunmaktadır.

Lefkoşa butik otel fiyatları ise her bütçeye hitap eden geniş bir aralıkta yer almaktadır. Genelinin erken rezervasyon fırsatı sunduğu tesislerle iletişime geçmek ve seyahatinizi önceden planlamak için sitemiz üzerinde yer alan numaraları arayabilirsiniz. Sizin için en uygun Lefkoşa butik otel fiyatını belirledikten sonra ayrıntılı bilgi için tesis yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli.

Kıbrıs'a gelen yerli ve yabancı turistlerin rahat bir konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, 3 yıldızlı oteller, lüks tatil otelleri, Kıbrıs casino otelleri, tatil köyleri ve daha pek çok otel yer almaktadır.

Lefkoşa otel fiyatları otellerin bulunduğu bu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Lefkoşa otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de farklı konaklama fiyatları sunmaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa otel fiyatları üzerinde yıl içerisinde de farklılıklar gözlenmektedir. En fazla yoğunluğu yaz aylarında yaşayan Kıbrıs, tatilinde başlamasını fırsat bilenlerle yaz aylarında dolup taşar. Bu yoğunluğun da etkisiyle de Lefkoşa otel fiyatları yaz aylarında biraz daha artmaktadır. Kış ve bahar aylarında daha sakin olan adadaki otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Lefkoşa sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen Kıbrıs oteline Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.