Lefkoşa Pansiyonları

En iyi 9 pansiyon, en uygun fiyatlar

Lefkoşa Pansiyon Fiyatları

Tarihi başkentte hizmet veren Lefkoşa pansiyonları merkezi konumlarda yer almaktadır. Şehirdeki oteller arasında da Lefkoşa pansiyon fiyatları en ekonomik olanıdır.

Kıbrıs; tatil otelleri ve 5 yıldızlı lüks otelleri ile öne çıksa da her bütçeye göre bir konaklama tesisine ev sahipliği yapmaktadır. Bu tesislerin yer aldığı kategoriler incelendiğinde en uygun ve en ekonomik konaklama fiyatlarını Lefkoşa pansiyonları vermektedir.

Kıbrıs'ın başkenti olmasının yanında ünlü Dereboyu Caddesi ile de gün boyunca oldukça harekidir.

2019 Lefkoşa pansiyon fiyatları oldukça uygundur. Bu sebeple de kısıtlı konaklama bütçesine sahip olanlara bile hitap etmektedir. Bu kategoride yer alan tüm pansiyonlar oldukça merkezi yerlerde konumlanmış durumdadır. Konumlarının da etkisiyle başkentin en gözde kafelerine, ünlü restoranlarına ve eğlence mekanlarına yakın noktalarda yer almaktadır.

Lefkoşa pansiyonları ayrıca adanın dünyaca ünlü tarihi mekanlarına, tarihi çarşısına ve ibadethanelerine de yürüme mesafesindedir. Bu sebeple de Lefkoşa pansiyonları adaya gelenlerin konaklama tercihi olmaktadır.

Konforu odalara sahip olan pansiyonlar, konaklama yapan misafirlerin ihtiyaç duyabileceği ayrıntılar düşünülerek dizayn edilmiştir. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz pansiyonlar Lefkoşa Ercan Havalimanı'na da yakın mesafede yer almaktadır.

Akdeniz'in incisi Kıbrıs'ta keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kıbrıs'a gelen yerli ve yabancı turistlerin rahat bir konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, 3 yıldızlı oteller, lüks tatil otelleri, Kıbrıs casino otelleri, tatil köyleri ve daha pek çok otel yer almaktadır.

Lefkoşa otel fiyatları otellerin bulunduğu bu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Lefkoşa otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de farklı konaklama fiyatları sunmaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa otel fiyatları üzerinde yıl içerisinde de farklılıklar gözlenmektedir. En fazla yoğunluğu yaz aylarında yaşayan Kıbrıs, tatilinde başlamasını fırsat bilenlerle yaz aylarında dolup taşar. Bu yoğunluğun da etkisiyle de Lefkoşa otel fiyatları yaz aylarında biraz daha artmaktadır. Kış ve bahar aylarında daha sakin olan adadaki otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Lefkoşa sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen Kıbrıs oteline Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.