Giriş
26.05.22
Çıkış
27.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Pansiyon

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Lefkoşa Pansiyonları:

Lefkoşa için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Pansiyon
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Lefkoşa merkezine 1.6 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Sadece Konaklama
292 TL
4.2/5 Mükemmel
Lefkoşa merkezine 640 m uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.753 TL
Odamax
1.400 TL
En uygun fiyat
1.400 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.400 TL
4.4/5 Mükemmel
Lefkoşa merkezine 15.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Yarım Pansiyon
1.439 TL
Setur
1.280 TL
En uygun fiyat
1.280 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
1.280 TL
Otel
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Lefkoşa merkezine 15.5 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
438 TL
4/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Lefkoşa merkezine 15.2 km uzaklıkta
Setur
%20 Tasarruf
Yarım Pansiyon
768 TL
Otel
Fiyatı Değişmeyen Tesisler
2.8/5 Ortalama
Lefkoşa merkezine 16.1 km uzaklıkta
TatilBudur.com
%21 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
590 TL
Apart Otel
Hayvan Dostu
Henüz Puanlanmamış
Lefkoşa merkezine 16.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Birden Çok Fiyat
3.325 TL
Otel
Aile Dostu
3.9/5 Çok İyi
(162 değerlendirme)
Lefkoşa merkezine 16.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.020 TL
Otel
Popüler Otel
4.2/5 Mükemmel
Lefkoşa merkezine 15.9 km uzaklıkta
Setur
%20 Tasarruf
Yarım Pansiyon
1.040 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.4/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Lefkoşa merkezine 17.4 km uzaklıkta
TatilBudur.com
%20 Tasarruf
Tam Pansiyon
7.200 TL

Lefkoşa Pansiyonları

Lefkoşa Pansiyonları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti olan Lefkoşa, oldukça kalabalık ve kozmopolit bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Kıbrıs'ın en gelişmiş ve önemli kültür noktalarından birisi olan Lefkoşa, ticaret ve turizm anlamında da oldukça büyük öneme sahip. Yavru vatan olarak adlandırılan Kıbrıs, özellikle ülkemiz insanları tarafından oldukça sevilen bir yapıda bulunuyor. Akdeniz iklimine sahip ülkede yazlar sıcak ve kışlar ılık geçiyor. Bu sebeple de özellikle soğuk iklimlerin hakim olduğu yerlerden pek çok turisti kendisine çekiyor. Yazları dolup taşan Lefkoşa, kışın da ayrı bir güzel. Fakat yine de özellikle yazın tercih edilen yerler arasında görülüyor. Planlarınız arasında Lefkoşa da yer alıyor ise konaklama bakımından oldukça şanslı sayılıyorsunuz. Turist giriş çıkışına oldukça yoğun olan Lefkoşa bünyesinde birçok Lefkoşa otel ve pansiyon seçeneği barındırıyor. Tatil planlarınız ve seyahatleriniz arasında gönül rahatlığıyla yer alabilecek olan Lefkoşa, konaklamanız açısından oldukça elverişli bir noktada yer alıyor. Lefkoşa pansiyonları ziyaretçilerin en fazla tercih ettiği konaklama seçenekleri olarak biliniyor. Tatilinizi Lefkoşa'da geçirmek istiyorsanız uzun saatler kalacak bir yer aramak zorunda kalmıyorsunuz ve kısa sürede kendiniz ve sevdikleriniz için uygun bir pansiyon seçeneği bulabiliyorsunuz. Bir ada ülkesi olan Kıbrıs, dünyanın her yerinden ziyaretçiyi kendisine çekiyor. Lefkoşa'ya hava yolu ile seyahat edebilmeniz mümkün. Dünyanın hemen her yerinden uçakla seyahat edebileceğiniz Lefkoşa ulaşım açısından sunduğu bu kolaylık ile pek çok kişiyi cezbediyor.

Lefkoşa Günlük Pansiyon

Lefkoşa Günlük Pansiyon

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti olan Lefkoşa ülkenin oldukça gelişmiş noktalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple de turistleri ve daha pek çok amaç için gelen ziyaretçiyi kendisine çekiyor. Kıbrıs için iş, finans ve ekonominin merkezi olan Lefkoşa'ya pek çok anlamda ziyaret ediyor olabilirsiniz. Her yıl Lefkoşa'ya sadece iş için gelenlerin sayısı bile azımsanmayacak derecede fazla. Siz de rotanızı Lefkoşa'ya iş için çevirmiş olanlardan iseniz kalacak yeriniz şimdiden hazır. Bu bağlamda sıklıkla tercih edilen Lefkoşa günlük pansiyon çeşitleri uzun yıllardır ziyaretçilerine hizmet ediyor. Günübirlik olan ziyaretler için büyük otelleri tercih ederek çok yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız Lefkoşa günlük pansiyon çeşitleri sizin için en uygun seçenekler olarak görülüyor. Yine aynı şekilde Lefkoşa'ya bir hafta sonu kaçamağı için gelenlerden iseniz çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmadan bu pansiyonlarda kalabilirsiniz. Lefkoşa'ya kalabalık bir grup ile, yalnız ya da ailenizle birlikte geliyor olabilirsiniz. Özellikle ailenizle geliyor iseniz kalacağınız yerde kendinizi evinizde gibi hissetmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla bir otelden ziyade aileler tarafından verilen konaklama tesislerinde kalabilirsiniz. Lefkoşa aile pansiyonu seçenekleri bu bağlamda sizin için en uygun seçenek olarak görülüyor.

Lefkoşa Pansiyon Fiyatları

Lefkoşa Pansiyon Fiyatları

Cennet ada olarak bilinen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Akdeniz iklimine sahip oldukça sıcak bir yer. Bu sıcak ülkenin başkenti olan Lefkoşa ülkenin fazla turist ve ziyaretçi çeken noktalarından biri. Lefkoşa'ya gelen ziyaretçilerin çoğu buranın pansiyonlarında konaklamayı tercih ediyor. Pansiyonlar, belirli standartları sağlaması ve sunduğu hizmetlere bakılarak fiyatlandırılıyor. Hemen her kesimden ziyaretçi düşünülerek tasarlanan pansiyonların sayısı oldukça fazla. Lefkoşa pansiyon fiyatları belirli standartlara, hizmet ve olanaklarına göre belirleniyor.

  • Konaklama yapacağınız pansiyonun konumu bu noktada önem arz ediyor. Pansiyon ne kadar merkezi konumda ise değeri de o kadar artıyor.
  • Konaklama yapmak istediğinize döneme göre de fiyatlarda değişiklikler yaşanıyor. Rağbetin yoğun olduğu tatil dönemlerinde ve özellikle yaz aylarında fiyatlar yükselebiliyor.
  • Konaklama yapmak istediğiniz pansiyonun yemek hizmetinin bulunması da fiyatları etkileyen bir başka nokta olarak karşımıza çıkıyor. Yemek hizmeti bulunan pansiyonların fiyatları bulunmayanların oranla biraz daha yüksek olabiliyor.
  • Konaklama yapmak istediğiniz dönemdeki ortalama fiyatlar ve rakiplerin fiyatları da kalmak istediğiniz pansiyonun fiyatını etkileyebiliyor.
  • Pansiyonun aktivite olanakları, hizmetleri ve bunların kalitesi de fiyatların değişmesinde etken rol oynuyor. Ayrıca bilinmesi gereken bir husus da çoğunlukla oda servisi hizmetinin ek ücretlendirme olarak karşımıza çıktığı.

İstediğiniz hizmet kalitesine karar vermenizin ardından bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak bütçenize uygun bir Lefkoşa tatilini kolaylıkla planlayabilirsiniz.

Lefkoşa Gezilecek Yerler

Lefkoşa Gezilecek Yerler

Kıbrıs'ın merkezinde bulunan Ercan havalimanı Lefkoşa'ya yaklaşık 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Bu da tatiller ve seyahatler için Lefkoşa'nın önemli bir merkez haline gelmesine olanak tanıyor. Lefkoşa'ya kadar gelmişken uğramadan gitmemenizi önerdiğimiz pek çok gezilecek yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Lefkoşa, ulaşımın elverişli olduğu bir noktada yer alıyor ve hem bünyesinde bulunan doğal, tarihi güzellikler ile hem de başka il ve ilçelerde yer alan güzelliklere yakın olması sebebiyle, tatiller için oldukça elverişli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Lefkoşa'dan başlayarak önce yakın yerlerde olan mekanları daha sonra da tüm Kıbrıs'taki güzellikleri görebilmeniz mümkün. Kıbrıs'ı gerçek anlamda gezmek istiyorsanız burası için bir günden daha fazla zaman ayırmanızı öneriyoruz.· Girne Kapısı· Venedik Sütunu· Barbarlık Müzesi· Selimiye Camii· Bedesten Aziz Nikolas Kilisesi· Büyük Han· Machairas ManastırıTüm bunların yanı sıra Lefkoşa'ya kadar gelmişken Lefkoşa Surları, Derviş Paşa Konağı ve Uzun Yol Caddesi'ni de görmenizi öneriyoruz. Ayrıca buraya kadar gelmişken Kıbrıs'ın meşhur hellim peyniri ve ceviz macununu da tadabilirsiniz. Lefkoşa, tüm ihtişamı ve uygun pansiyon seçenekleri ile siz kıymetli misafirlerini bekliyor. Ayrıca erken rezervasyon ve fırsatları takip ederek Lefkoşa ucuz pansiyonlar ile kendinizi ödüllendirebilir ve konaklamanızı en makul rakamlara indirebilirsiniz.

Lefkoşa Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lefkoşa Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Lefkoşa Pansiyonları için 1 gecelik ortalama fiyat 292 TL - 292 TL
Lefkoşa bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Lefkoşa bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Lefkoşa Pansiyonları - En Uygun Lefkoşa Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Lefkoşa Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Lefkoşa Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Lefkoşa Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Lefkoşa Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.