Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Nevizade Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Nevizade Otelleri

Nevizade için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Nevizade Otelleri - En Uygun Nevizade Otel Fiyatları

Nevizade, turistik mekanların tarihi doku ile iç içe geçtiği, merkezi konumu ile de Beyoğlu'na gelenlerin uğrak yeri olan bir yer.
Yüzlerce yıllık tarihi ile İstanbul'un eğlence ve turizm merkezi olan Beyoğlu'nun en ilgi çeken ve rağbet gören yerlerinden biridir Nevizade.

Kurulduğu sokak boyunca yan yana dizilmiş tarihi mekanları, restoranları, meyhane ve barları ile yediden yetmişe herkesin uğrak yeri olan Nevizade her kesimden insana hitap eden bir eğlence ve yeme-içme yeridir. İster tarihi bir meyhanede fasıl eşliğinde rakınızı içebilir, isterseniz alçak tahta masalar üzerinde sohbet eşliğinde biranızı yudumlayabilirsiniz.

Nevizade, konum itibari ile de Beyoğlu'nun merkezinde yer alır. Tarihi Pera bölgesinde yer alan Nevizade alışveriş, yeme-içme ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu nedenle konaklamada da eğlencede olduğu kadar tercih edilen bir bölgede yer alıyor Nevizade.

Nevizade otelleri genellikle restore edilen tarihi binalarda hizmet veriyor. Tarihi dokusu ve merkezi konumu ile Nevizade otelleri konaklamak için oldukça ideal yerler. Eğer Pera bölgesinde yer alan Nevizade otellerinde konaklarsanız Beyoğlu'nda her yere yürüme mesafesinde bulunuyorsunuz demektir.

İstanbul'un en hareketli, aynı zamanda buram buram tarih kokan ilçesi Beyoğlu'nun önemli parçalarından biridir Nevizade.

Beyoğlu'nun en dikkat çeken noktalarından biri olan Nevizade, eğlence merkezi konumundadır. Gündüzleri ayrı güzel, geceleri ayrı bir dünyadır.

Yeme-içmeden eğlenceye ve alışverişe geniş kapsamlı bir gezi alanı olan Nevizade, yıl içerisinden ziyade gün içerisinde binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlar. Bu sebepten dolayı çevresinde birçok konaklama tesisi bulunur.

Nevizade otellerinde konaklamak büyük bir kolaylık sunar aynı zamanda. Hem ulaşım rahatlığına sahip olursunuz hem de bölgenin tarihi yerlerine ve eğlence mekanlarına yakın olursunuz. Nevizade otelleri genellikle restore edilmiş tarihi binalarda yer alıyor. Çoğu harika bir Nevizade manzarasına sahiptir.

Nevizade otel fiyatları diğer yıllar baz alındığında 2020 yılında çok fazla artış göstermemiştir. Nevizade otel fiyatları yaz mevsimi kadar kış mevsiminde de çok fazla değişiklik göstermez. Genel olarak bakıldığında Nevizade otel fiyatları arasında 90 TL'ye de 250 TL'ye de konaklayacağınız tesisler bulunuyor. Nevizade otel fiyatları belli dönemlerde kampanyaya girmektedir. Bu kampanya dönemlerini takip ederek konaklayacağınız günleri daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Eğer Nevizade'deki otellerin birinde rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız ve biraz daha uygun fiyatlarla konaklamayı arzuluyorsanız Nevizade'ye yakın olan İstiklal Caddesi üzerindeki ve Galata'daki otellerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Nevizade Hakkında
Daracık sokaklarına atılmış masaları, meyhaneleri, yaz-kış hiç bitmeyen kalabalığı ile Beyoğlu denince akla ilk gelen yerlerden biridir Nevizade
İstanbul'un kalbi Beyoğlu'nun tarihi ve turistik yerlerinin başında gelir Nevizade. Balık pazarını dik kesen sokakta yer alan Nevizade meyhaneleri, barları ve restoranları ile meşhurdur.

Beyoğlu deyince akla ilk gelen yerlerden biri olan Nevizade özellikle gece hayatının en canlı, renkli ve kalabalık yaşandığı yerlerdendir. 500 yıllık Beyoğlu tarihinde Nevizade'nin de yeri oldukça eskidir.

Sokakta kurulan ilk mekanlar Osmanlı'nın son dönemlerine denk gelir. Genellikle Rum vatandaşların yaşadığı Beyoğlu bölgesinde Nevizade'de kurulan mekanlar da Rumlara ait meyhaneler olmuştur. Daha sonraki dönemlerde ise sokağa farklı zevklere hitap eden birçok mekan açılmıştır.

İstanbul'un kozmopolit yapısını en iyi görebileceğiniz yerlerden biridir Nevizade. Sokağa girdiğinizde bir yanda birasını içip sohbet eden gençler, diğer tarafta rakısını yudumlayıp sessizce etrafını seyreden yaşlı bir insan, biraz ilerde ise fasıl müziğine eşlik eden kalabalık bir grup görebilirsiniz. Bunca farklılığın bir arada olabilmesi de Nevizade'nin sırrıdır işte.

Özellikle yaz aylarında çok daha fazla insanı bir arada göreceğiniz bir yerdir Nevizade. Sokak boyunca dizilmiş masaların yanı sıra neredeyse her mekanın bir de teras katı vardır. Sıcak yaz aylarında bir nebze serinlemek isteyenler için en çok uğranan yer yine Nevizade'dir bu nedenle.

Her daim Beyoğlu'nun en kalabalık yerlerinden biri olan Nevizade meyhaneleri, restoranları, barları ile her kesimden insanın kendine göre bir yer bulabildiği, İstanbul gece hayatının vazgeçilmez adreslerinden biridir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın