Tarlabaşı Otelleri

En iyi 11 otel, en uygun fiyatlar

Tarlabaşı Otel Fiyatları

Masallar şehri İstanbul'da içine kapanmış bir semt; Tarlabaşı…

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan Tarlabaşı, şehrin en tarihi semtlerinden biri. Kapsamlı bir kentsel dönüşüm projesi ile yenilenen Tarlabaşı, Dolapdere Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Kasımpaşa ve Talimhane ile çevrili.

Geçtiğimiz yıllara dek Tarlabaşı, şehirden resmen izole olmuş ve içine kapanmış bir semt olarak bir kenarda duruyordu. Beyoğlu sakinlerinin unuttuğu bu semt, geniş bir kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenileniyor. İstanbul'un en tarihi bölgelerinden biri olan Tarlabaşı, proje tamamlandığında hem sosyal, hem kültürel, hem de ekonomik anlamda bir hayli değer kazanmış olacak. Tarlabaşı projesi ile birlikte semtte bulunan tüm binalar restore edilerek, semtin ekonomik, sosyal ve kültürel hayatına canlılık ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Tarlabaşı Oteli

Gravis Suites Tarlabaşı

Otel - Beyoğlu - 1 Misafir Yorumu

Hareketli İstiklal Caddesi'ne sadece 200 metre mesafedeki Gravis Suites, güzel bir şekilde restore edilmiş cumbalı klasik bir evde hizmet vermektedir. Resepsiyonu günün 24 saati hizmet veren tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

Otelin tüm odaları klima, düz ekran TV ve kasa ile donatılmıştır. Banyoda ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Kahvaltı salonunda her sabah açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Otelde ayrıca talep üzerine tost ve hamburger gibi hızlı atıştırmalıklar hazırlanabilmektedir. Tesisin çevresinde birçok
... Hareketli İstiklal Caddesi'ne sadece 200 metre mesafedeki Gravis Suites, güzel bir şekilde restore edilmiş cumbalı klasik bir evde hizmet vermektedir. Resepsiyonu günün 24 saati hizmet veren tesisin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

Otelin tüm odaları klima, düz ekran TV ve kasa ile donatılmıştır. Banyoda ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Kahvaltı salonunda her sabah açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Otelde ayrıca talep üzerine tost ve hamburger gibi hızlı atıştırmalıklar hazırlanabilmektedir. Tesisin çevresinde birçok restoran, kafe ve bar vardır.

Otelde oda servisi, tur masası ve kuru temizleme hizmetleri de verilmektedir. Taksim Meydanı ve Metro İstasyonu 750 metre uzaklıktadır.

Gravis Suites, Atatürk Havalimanı'na 21 km mesafededir. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında ulaşım servisi ayarlanabilir

Daha Fazla Bilgi»