Tarlabaşı Otelleri

Masallar şehri İstanbul’da içine kapanmış bir semt; Tarlabaşı…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Tarlabaşı Otelleri

Toplam 11 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Meydana yakın"

10

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Merkeze yakın"

"Tavsiye ederim"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
The Green Park Hotel Taksim
The Green Park Hotel Taksim

Etstur

En uygun oda fiyatı

119 TL

En Uygun Fiyata Git
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Enfes bir butik otel"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Tarlabaşı Otelleri ve Tarlabaşı Otel Fiyatları

Masallar şehri İstanbul'da içine kapanmış bir semt; Tarlabaşı…

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan Tarlabaşı, şehrin en tarihi semtlerinden biri. Kapsamlı bir kentsel dönüşüm projesi ile yenilenen Tarlabaşı, Dolapdere Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Kasımpaşa ve Talimhane ile çevrili.

Geçtiğimiz yıllara dek Tarlabaşı, şehirden resmen izole olmuş ve içine kapanmış bir semt olarak bir kenarda duruyordu. Beyoğlu sakinlerinin unuttuğu bu semt, geniş bir kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenileniyor. İstanbul'un en tarihi bölgelerinden biri olan Tarlabaşı, proje tamamlandığında hem sosyal, hem kültürel, hem de ekonomik anlamda bir hayli değer kazanmış olacak. Tarlabaşı projesi ile birlikte semtte bulunan tüm binalar restore edilerek, semtin ekonomik, sosyal ve kültürel hayatına canlılık getirilmesi ve yeni alanlar yaratılması hedefleniyor.

İşte bu projenin bir getirisi de, Tarlabaşı'nda çoğalan yeni konaklama alternatifleri. Beyoğlu'nun yeni yüzü olmaya aday Tarlabaşı'nda 3 ve 4 yıldızlı otellerden apart otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor.

Birbiri ardına açılan Tarlabaşı otelleri, bu bölgeyi kısa bir süre içerisinde İstanbul'un en yeni ve en gözde konaklama adreslerinden biri haline getirecek.

Tarlabaşı otellerinde konaklayarak, İstanbul'un tarihiyle yakından tanışma fırsatı elde edebilirsiniz. Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Galata Kulesi ve Karaköy gibi İstanbul'un en önemli noktalarına yürüyerek çok kısa bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz Tarlabaşı otellerini tercih ederek.

Tarlabaşı otelleri, merkezi konumları ve kolay ulaşılabilir bir yerde bulunmaları nedeniyle, misafirlerine büyük bir rahatlık sağlıyor. Ayrıca Taksim Metro İstasyonu'nun yakınlığı da, sadece bu saydığımız yerlere değil, İstanbul'un diğer noktalarına da kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

Eğer siz de, özellikle turistik gezi amaçlı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Tarlabaşı'nı tercih edebilir ve Tarlabaşı otellerinden size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Beyoğlu'nun yeni yüzü; Tarlabaşı…

Geniş bir kentsel dönüşüm projesi kapsamasında yenilenen Tarlabaşı, konaklama açısından pek çok alternatif barındırıyor.

Tarlabaşı, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alıyor. Dolapdere Caddesi, Kasımpaşa, Talimhane ve Tarlabaşı Bulvarı ile çevrili olan Tarlabaşı'nın paralelinde ise İstiklal Caddesi bulunuyor.

İçerisindeki binaların hemen hemen hepsinin tarihi olduğu Tarlabaşı, bugünlerde geniş bir kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenileniyor. Aslına uygun olarak yenilenen binalarla birlikte Tarlabaşı'nda bugün yeni sosyal ve kültürel alanların yaratılması amaçlanıyor.

Tarlabaşı projesi kapsamında birbiri ardında açılan oteller de, semti İstanbul'un en yeni ve en gözde konaklama bölgelerinden biri haline getirdi. Özellikle turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelen yabancı turistler, Tarlabaşı otellerine bir hayli yoğun ilgi gösteriyor.

Tarlabaşı'nın yakınlarında gezebileceğiniz ve tatilinize renk katabileceğini pek çok mekan ve semt yer alıyor. Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Galata Kulesi ve Karaköy gibi İstanbul'un önemli noktalarına yürüme mesafesinde olmanın tadını çıkarabilirsiniz Tarlabaşı otellerinde konaklayarak.

Tüm bu sebepler Tarlabaşı otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Otelin konumunun merkezi olması ve kolay ulaşılabilir bir yerde olması Tarlabaşı otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri. Bunun yanında saymış olduğumuz yerlere yakınlığı da Tarlabaşı otel fiyatlarının değişmesine neden oluyor.

Tarlabaşı otel fiyatları, kaliteli hizmet vermelerine ve her yere yakın olmalarına rağmen oldukça uygun. Her gelir düzeyine hitap eden Tarlabaşı otel fiyatları, bu anlamda misafirlerinin yüzlerini güldürüyor diyebiliriz. Hemen hemen hepsinin tarihi binalarda hizmet vermelerine ve şık mobilyalarla dizayn edilmelerine rağmen, Tarlabaşı otel fiyatları ekonomik konaklama yapmak isteyenlere hitap edebiliyor. Genel olarak 2017 Tarlabaşı otel fiyatlarının 75 TL ile 130 TL arasında değiştiğini söyleyebilirsiniz.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Tarlabaşı'nı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Tarlabaşı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Tarlabaşı otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın