Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Narlı Otelleri

Narlı için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Narlı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Narlı otelleri tüm sezon boyunca misafirlerine kapılarını açmaktadır. Narlı otel fiyatları ise tesisler arsında farklılık göstermekte olup bu sayfada tek tek listelenmektedir.

Narlı, Marmara Bölgesi'nde yer alan Balıkesir'in ünlü tatil noktalarından bir olan Erdek'e bağlıdır. İncecik kumlu plajları ve masmavi tertemiz denizi ile Narlı, misafirlerine sakinlik ve huzur vadetmektedir.

Tatil için belde gelenlerin konaklama tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Bu tesisler arasında butik oteller, apart oteller, moteller, pansiyonlar gibi birçok seçenek mevcuttur. Narlı'da kusursuz bir hizmet sunan bu tesisler denize yakın ve yürüme mesafesinde olduğu kadar çarşıya ve merkeze de oldukça yakın mesafelerde sıralanmaktadır.

Bölgede hizmet veren tüm Narlı otelleri bu sayfada; konumları, fotoğrafları, fiyatları ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm tesisleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfada listelen tesisleri fiyatlarına göre de sıralayabilirsiniz. Narlı otel fiyatlarını en ucuzdan en pahalıya doğru sıralayarak bütçenize uygun tesisle iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Narlı otelleri yılın en yoğun sezonunu yaz aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda görülen bu yoğunlukla Narlı otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Sizler de yaz sezonunda Narlı otelleri kategorisinde hizmet veren tesisler arasından birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Böylece hem yoğunluktan hem de artan otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemiş olursunuz.

Narlı Hakkında

Narlı, Marmara Bölgesi'nin sayısız tatil bölgelerinden biridir.

Balıkesir-Erdek'te bir köy yerleşimi olan Narlı, yıl içerisinde yerli ve yabancı turistlerden yoğun ilgi görür. Doğal güzelliğinin yanı sıra tarihiyle de göz doldurur.

Erdek Narlı, 1924 yıllarından önce bir Rum köyüydü. O dönemlerde ismi Roda olsa da halk tarafından Rutya olarak bilinirdi. 1924 mübadelesinde Rum halkı Yunanistan'ın Halkidiki yarımadasında yeni bir yerleşim alanı kurmuşlardır. Bu bölgeye ise Selanik'ten gelen Pomaklar ve Romanlar yerleşmiştir.

Erdek Narlı'nın kültür, gelenek ve görenekleri hakkında pek bir bilgi yoktur. Erdek Narlı'nın yöresel mutfağında çeşitli kültürlere ait lezzetler vardır. Pomakların sütlü böreği, kulaçiyna, tikvinik ve zelnut böreği; Giritlerin zeytinyağlı yemekleri mutfağın çeşitli olmasını sağlamıştır. Aynı zamanda domates otu salatası ve ebegömeci dolması Erdek Narlı'nın en lezzetli tatlarındandır.

Marmara Denizi'ne kıyısı olan Erdek Narlı, Paşalimanı Adası'nın hemen karşısında, ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıktadır. Ocaklar Köyü ve İlhanköy arasında bulunduğu için kolay bir ulaşım yoluna sahiptir.

Erdek Narlı, Marmara iklimini yaşar. Karadeniz, Akdeniz ve karasal iklimleri arasında bir geçiş özelliği taşır.

Narlı halkı geçimlerini turizm, tarım ve balıkçılıkla sağlar. Özellikle zeytincilikle ilgilenseler de turizm sektörüyle de yakından ilgilidirler. Bölge özellikle yaz aylarında turistlerin yoğun ilgi göstermesiyle birlikte hareketlenir.

Erdek Narlı'da ve Narlı yakınlarında oteller bulunmaktadır. Otellerin yanı sıra butik oteller ve pansiyonlar bulma imkanınız da var. Pansiyonlar, otellere göre bütçeye daha uygundur.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın