Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Muş Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Muş Merkez Otelleri

Muş Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Muş Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Muş'un tarihi Urartu'larla başlar ve ne var ki Muş'un dahil olduğu Doğu Anadolu'nun yüksek düzlüklerindeki bölgelerde milattan önce 2000'li yıllara ait yerleşim yerlerine de rastlanmıştır.
Muş, Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunmakta olup doğudan Ağrı'nın Patnos ve Tutak, Bitlis'in Ahlat ve Adilcevaz, kuzeyde Erzurum'un Karayazı, Hınıs, Tekman, Karaçoban, batıda Bingöl'ün Karlıova ve Solhan, güneyde ise Diyarbakır'ın Kulp, Siirt'in Sason ve Bitlis'in Güroymak ve Mutki ilçeleri ile komşudur.

Vadileri, platoları, düzlükleri ve dağlık alanları ve gölleri ile Muş el değmemiş bakir bir cennettir. Özellikle bahar aylarında harika manzaralarla gözlere ziyafet çektirir. Muş'a hem turizm amaçlı hem de iş amacıyla yıl içinde binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Muş'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Muş Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller ve apart oteller listelenmektedir.

Muş Merkez otelleri, şehir merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, bankalara, restoranlara, alışveriş merkezlerine yakın ve yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Muş Merkez otelleri, iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir noktada kusursuz bir hizmet vermektedir.

Muş Merkez otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Muş Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Muş Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Muş Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve otellerin tüm özellikleri tek tek bu sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Muş Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Muş Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ano Yemen'dir gülü çemendir, giden gelmiyor acep nedendir, burası Muş'tur yolu yokuştur, giden gelmiyor acep ne iştir? Ünlü Muş türküsünün yakıldığı topraklardır burası.
Muş, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde; dağları, ovaları, platoları, akarsu ve gölleri ile bakir bir doğanın kucağında yer almaktadır. Özellikle bahar ve yaz aylarında karların erimesiyle yeşilliklerin ortalığı sardığı akarsuların gürül gürül aktığı bir doğaya ev sahipliği yapmaktadır Muş. Muş'a yıl içerisinde Muş'un tarihini ve doğasını keşfetmek için hem gezginler hem de iş için iş adamları gelmektedir.

Muş Merkez'de şehre gelen yerli ve yabancı turistler ile iş adamlarının konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok tesis hizmet vermektedir. Bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olup kamu binalarına, bankalara, alışveriş noktalarına ve restoranlara yakın noktalarda yer almaktadır. Muş Merkez'de tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan bu otel türleri ise; butik oteller, apart oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı otellerden oluşmaktadır.

Muş Merkez otel fiyatları ise yıl içerisinde değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik en çok yaz aylarında ve tatil haftalarında kendini göstermektedir. Özellikle yaz sezonunda Muş Merkez otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır. Ayrıca kış aylarına denk gelen sömestr tatilinde ve bayram tatillerinde de Muş Merkez otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır.

Muş Merkez otel fiyatları, tesislerin bulunduğu konuma, misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Muş Merkez otel fiyatları, tesislerin bulunduğu konuma ve ulaşıma göre de değişmektedir.

Muş Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumu ve ayrıntılı özellikleri ile tek tek listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman aralıklarına da tesis müsaitlik durumuna göre ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Muş Merkez Hakkında
Muş Ovası'nın hemen yanı başında kurulan bu Doğu Anadolu şehri, lalesi ve üzümü ile bilinmektedir.
Muş Merkez, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde kurulmuş olan Muş ilinin merkez ilçesidir. Muş Merkez ve şehrin geneli daha çok il Selçuklu dönemi eserleri, Malazgirt Savaşı ve Alparslan ile özdeşleşmiş bir durumdadır.

Muş lalesi, şehrin en önemli tanıtım objesi olup şehrin tüm dünyaya adının duyulmasını sağlamıştır. Muş lalesi, Muş'un Türkiye çapında markalaşmasına da öncülük eden kültürel değer arasında gösterilmektedir. Muş lalesi Nisan sonu ile Mayıs başlarında çiçek açar ve 15 gün süren kısa bir ömrü vardır. Bu sürede Muş ve çevresi görülmeye değer doğal bir güzelliğe bürünür. Her yıl Mayıs ayında da Muş Merkez'de festival düzenlenir. Muş sadece lalesi ile değil üzümü ile de oldukça ünlüdür. Günümüzde ise üzümcülüğün gelişmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir.

Muş Merkez'de fazlaca eski tarihi eserlere rastlamak mümkündür. Yıldızlı Han, Muş Merkez'inin yukarı çarşı kısmında bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda 1307'de inşa edildiği saptanarak kayıtlara işlenmiştir. Yıldızlı Han bir Selçuklu dönemi eseri olup bir bölümü yıkılmıştır.

Muş Merkez'de bulunan Aslanlı Han da diğer bir diğer Selçuklu eseridir. Bu hanın yanında Alaaddin Bey Çeşmesi ile Alaaddin Bey Camisi bulunmaktadır. Alaaddin Bey Hamamı, Ulu Cami ile Hacı Şeref Camisi diğer eski ve tarihi camilerindendir.

Muş Merkez'de hanlar, hamamlar, camiler ve çeşmelerden başka önemli türbeler de vardır. İbrahim Samidi ve Şeyh Muhammed-i Mağribi gibi. Tüm bu tarihi yapılara rağmen Muş Merkez'in silüetine, Alaaddin Bey damgasını vurmuş durumdadır.

Muş Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
12
2
0 (850) 602 52 37
Hotel Diyar Paris
Hotel Diyar Paris
Sunay Mah.Atatürk Bulvarı İstasyon Cd. Atatürk Parkı Karşısı 208/A
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Otelde 2 gün önce kaldım. Odaları sigara dumanı ve kokusu, banyo yeterince hijyenik değil vs. vs. Memnun kalan arkadaşlar herhalde iyi bir otelde konaklamadılar şimdiye kadar. Ha bu bölgede bu kadar diyorsanız eyvallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
9
0 (850) 602 52 37
Hotel Diyar Paris
Hotel Diyar Paris
Sunay Mah.Atatürk Bulvarı İstasyon Cd. Atatürk Parkı Karşısı 208/A
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Şubat ayında bu otelde 2 gece konakladım. Özellikle resepsiyonda görevli Hakan Bey başta olmak üzere tüm otel çalışanları müthiş güler yüzlü ve taleplere anında cevap vermeleri, otelin temizliği, lezzetli ve bol çeşitleri ile kahvaltıları, otelin konumu, kısacası otel kesinlikle tavsiye edilir. Teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 602 31 20
Muş Grand Hotel
Muş Grand Hotel
İstasyon Caddesi Dört Yol Kavşağı Altı No:12
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Muş Merkez'de kalınacak en iyi otel. Karşılama ve odaların genişliği, temizliği güzel, kahvaltısı iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 602 52 37
Hotel Diyar Paris
Hotel Diyar Paris
Sunay Mah.Atatürk Bulvarı İstasyon Cd. Atatürk Parkı Karşısı 208/A
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Muş için süper otel. Kat müdürü İsmail Bey'le tanışmanızı isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 602 52 37
Hotel Diyar Paris
Hotel Diyar Paris
Sunay Mah.Atatürk Bulvarı İstasyon Cd. Atatürk Parkı Karşısı 208/A
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Yolunuz Muş'a düşerse mutlaka Hotel Diyar Paris'i tercih edin. 15 günlük şehir turunda 15 ayrı otelde kaldık. Hotel Diyar Paris gibi bir otel yok. Çalışanlar tam olarak hakkını veriyor işletmenin. Evet, 5 yıldız ve fazlasını hak ediyor. İlk defa yorum yapıyorum, yapmazsam olmazdı. Emeklerine sağlık, devamı hep olsun. Uzun ömürlü bir işletme olur umarım. Saygılar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 602 52 37
Hotel Diyar Paris
Hotel Diyar Paris
Sunay Mah.Atatürk Bulvarı İstasyon Cd. Atatürk Parkı Karşısı 208/A
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Kesinlikle 4 yıldızdan çok daha fazlasını hak ediyor. Sıcak, samimi ve hizmette sınır tanımayan bir ortam mevcut. Resepiyonist ve çalışan diğer personeller yapılabilecek en iyi karşılamayı yapıyor. Ayrıca hamam ve kahvaltı hizmeti de ayrı 10 yıldızı hak ediyor. Muş'un gözde oteli diyebilirim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 602 52 37
Hotel Diyar Paris
Hotel Diyar Paris
Sunay Mah.Atatürk Bulvarı İstasyon Cd. Atatürk Parkı Karşısı 208/A
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Otel harika. Çalışan personeller de aynı şekilde. Bence 4 yıldızdan çok daha fazlasını hak ediyor. Kesinlikle Muş'un en gözde oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 602 52 37
Hotel Diyar Paris
Hotel Diyar Paris
Sunay Mah.Atatürk Bulvarı İstasyon Cd. Atatürk Parkı Karşısı 208/A
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Muş'un tek dört yıldızlı oteli. Sabah kahvaltısı süper, hijyen 10 numara, her şey için teşekkürler Hotel Diyar Paris çalışanlarına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 602 31 20
Muş Grand Hotel
Muş Grand Hotel
İstasyon Caddesi Dört Yol Kavşağı Altı No:12
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Mükemmel konaklama yeri. İlgili personel ve güzel sabah kahvaltısı. Muş içerisindeki otellerin en temizi diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 600 73 85
Zümrüt Otel Muş
Zümrüt Otel Muş
İstasyon Caddesi Hastane Karşısı
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Tek kelimeyle harikaydı. Elemanların güler yüzü ve hizmeti çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 600 73 85
Zümrüt Otel Muş
Zümrüt Otel Muş
İstasyon Caddesi Hastane Karşısı
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Çok güzel bir tesis. Çalışanlar çok tecrübeli ve alakalı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
12
10
0 (850) 600 73 85
Zümrüt Otel Muş
Zümrüt Otel Muş
İstasyon Caddesi Hastane Karşısı
Muş Merkez / Muş
Türkiye

-

Muş'ta kalınabilecek güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)