Global Otel Muş

Otel
5
Mükemmel
Aile oteli
1 değerlendirme
Oda Özellikleri (2)
Aktivite (6)
8 Fotoğraf
Giriş
27.01.22
Çıkış
28.01.22
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
260 TL

247 TL

%5 Tasarruf
En uygun fiyat: Etstur
247 TL
Odamax
260 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör
5/5
Mükemmel
'Aile oteli'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Zafer Mah. Erzurum Cad. No. 98 Merkez/Muş
Haritada gör
Giriş
27.01.22
Çıkış
28.01.22
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.
Yorum / Değerlendirme
5/5
Mükemmel
1 değerlendirme
'Aile oteli'
5/5 Mükemmel
21.05.19
Neredekal
Aile oteli
Tam bir aile oteli. Sabah kuş sesleriyle uyanıp, terasta kahvaltı yapmak, bir otelin suna bileceği en nezih şey. <3

Otel Hakkında

Global Otel Muş, Muş Merkez
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Global Otel Muş, odalarına giriş, saat 13:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.
Konum
Haritada gör
Global Otel Muş
260 TL
247 TL
%5 Tasarruf

Sıkça Sorulan Sorular

Global Otel Muş için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Global Otel Muş için 1 gecelik ortalama fiyat 247 TL - 260 TL aralığındadır.
Global Otel Muş için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Global Otel Muş odalarında bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Global Otel Muş için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Global Otel Muş için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Global Otel Muş için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Global Otel Muş için popüler tesis özellikleri; olmasıdır.
Global Otel Muş Covid sertifikalı bir tesis midir?
Global Otel Muş güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.