search icon
Giriş
24 Haziran Per.
Çıkış
25 Haziran Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Merzifon Otelleri

Merzifon için 3 otel listelendi.

Merzifon Tarihi Taşhan Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
Merzifon merkezine 110.9 km uzaklıkta
265 TL270 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:265 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
265 TL
Etstur
Odamax
270 TL
265 TL'den başlayan fiyatlarla

Korkmaz Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Merzifon merkezine 0.6 km uzaklıkta
220 TL220 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:220 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
157 TL
Otelz.com
Odamax
220 TL
157 TL'den başlayan fiyatlarla

Grand Merpond Otel

Tatil Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.8/5
Merzifon merkezine 0.7 km uzaklıkta
265 TL265 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:265 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Merzifon Otelleri

Türkiye’nin Orta Karadeniz bölümünde bulunan, 7.500 yıllık geçmişiyle tarihten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Amasya, Karadeniz’in ilgi çeken şehirlerinden biri olma yolunda devam ediyor. Tarihimizde dönem dönem önemli bir yere sahip olan Amasya, Osmanlı döneminde Türklerin Anadolu’daki ilk yerleşim hayatına geçtiği şehirlerden biri olarak biliniyor. Ayrıca Osmanlı tarihinde şehzadelerin eğitilmeleri için oluşturulan sancak sisteminde de önemli bir yere sahip olan Amasya, Şehzadeler Şehri olarak biliniyor. Cumhuriyet tarihi için de Milli Mücadele döneminde önemli görüşmelere ev sahipliği yapan Amasya, her yıl binlerce yerli turisti tarihi

Merzifon Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merzifon Otelleri Fiyatları Ne Kadar?
Merzifon otelleri fiyatları konum, hizmet ve konsept gibi farklılıklara bağlı olarak belirleniyor. Bu sebeple de Merzifon otel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin tesisleri tüm detaylarıyla incelemeleri gerekiyor. Örneğin Merzifon otelleri 5 yıldızlı tesisler küçük otellere oranla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ya da merkezi konumda yer alan oteller de yine diğer tesislere oranla yüksek bir fiyata sahip olabiliyor. İşte bu sebeple Merzifon ucuz oteller arayışında olan ziyaretçilerin tur şirketleri tarafından uygulanan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaları, tesis indirimlerini takip etmeleri ya da apart ve pansiyon gibi bütçe dostu alternatifleri değerlendirmeleri gerekiyor.
Merzifon Termal Otelleri Hangi İmkanlara Sahip?
Merzifon termal otelleri bölgenin şifalı sularından faydalanmak ve SPA olanakları ile gevşeyerek yılın tüm yorgunluğundan uzaklaşmak isteyenlerin favorisi olmayı başarıyor. Aynı zamanda Merzifon kaplıca otelleri olarak da anılan bu tesisler tarafından sağlanan imkanlar değişkenlik gösterebiliyor. Ancak büyük bir kısmında ortak olabilen bazı olanaklar da mevcut. Örneğin bölgedeki pek çok Merzifon otelleri termal konseptine sahip olan tesiste termal havuz, odada sıcak kaplıca suyu, sauna, masaj ve Türk hamamı bulunabiliyor. Konuklar bu hizmetlerin bir kısmında ücretli bir kısmından ise ücretsiz faydalanabiliyor. Buna ek olarak resepsiyon, internet, oda servisi, restoran ve oda temizliği gibi olanaklar ise termal otellerdeki diğer standart hizmetlerden bazıları.
Merzifon Pansiyonları Uygun Fiyatlı Mı?
Merzifon pansiyonları Amasya genelinde en sık tercih edilen alternatiflerden biri. Gerek iş seyahatleri gerek turistik ziyaretler için gönül rahatlığıyla tercih edilebilen pansiyonlar, konforlu oldukları kadar uygun fiyat seçenekleriyle de ön plana çıkıyor. Tabi Merzifon pansiyon fiyatları tesisler tarafından sunulan olanaklara ya da konumuna göre de farklılık gösterebiliyor. Örneği merkezde yer alan ya da sabahları güne doyurucu bir kahvaltı servisi ile başlayan pansiyonlar tüm bu hizmetleri vermeyen tesislere oranla yüksek fiyatlı olabiliyor. Ancak genele bakılacak olursa Merzifon pansiyonları apart otellerden sonra bölgedeki uygun fiyatlı konaklama alternatiflerinden biri olarak ön plana çıkıyor.
Merzifon Apart Otel Olanakları Neler?
Merzifon apart otelleri ev rahatlığından vazgeçemeyenler ve tabi ki uygun bütçeli bir konaklama arayışında olanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bölgedeki konforlu konaklama seçeneklerinden biri olan Merzifon apartları tipik bir ev dizaynına ev sahipliği yapıyor. Salon, banyo, mutfak ve yatak odası gibi bölümleri bulunan apart daireler 1+1, 2+1 gibi farklı genişliklere sahip. Tesislerde sağlanan olanaklar arasında ise; konukların kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri donanımlı bir mutfak, 24 saat sıcak su, oturma grubu ve TV ile donatılmış bir salon olabiliyor. Elbette tesis özellikleri farklılık gösterdiği için bazı Merzifon otelleri apart konseptli daireler balkonlu ya da bahçeli olabiliyor.