Hamamözü Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Hamamözü Hakkında

Hamamözü Gezilecek Yerler

Hamamözü Otel Fiyatları

Kaplıcalarıyla hem ülkemizin hem de bağlı olduğu Amasya'nın sağlık turizmine katkı sağlayan ilçe Hamamözü, ziyaretçilerini Hamamözü otellerinde konforlu bir konaklama hizmeti sunuyor.

Hamamözü otelleri, genellikle oda-kahvaltı olarak hizmet vermenin yanı sıra tam-yarım pansiyon ya da her şey dahil konseptlerine sahip. Bu tesisler yüksek yatak kapasiteleri ve açık büfe restoranları ile dikkat çekiyor. Kimi tesislerde kahvaltı ise serpme ya da kahvaltı tabağı olarak servis edilebiliyor.

Hamamözü otelleri, termal otel olmalarının etkisiyle bünyesinde kapalı-açık havuzlar, SPA olanaklar ve odalarda sıcak su teminatı bulunabiliyor. Böylece şifa bulmak isteyen konuklar tesisin sağladığı olanaklardan gönül rahatlığıyla faydalanabiliyor. Üstelik yılın stresinden uzaklaşıp, rahatlamak isteyen tatilciler de otellerin SPA olanakları ile gevşiyor.

Sağlık ve dinlenmenin yanı sıra iş seyahatlerinde de tercih edilen Hamamözü otelleri aynı zamanda donanımlı toplantı odalarına ve konferans salonlarına ev sahipliği yapıyor. Otellerde otopark ve internet erişimi gibi hizmetler için konuklardan herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Hamamözü otel fiyatları ise hem sezona hem de konseptine göre değişkenlik gösteriyor. Termal otellere gösterilen ilginin kış aylarında yüksek olması nedeniyle bu aylarda fiyatlar artış gösterebiliyor. Siz de ilçeye bir seyahat planlıyorsanız sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak, hemen şimdi rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. İyi tatiller dileriz.

Hamamözü Otel Yorumları

10

Hamamözü Termal Hotel

Ahmet Abraş - 9 Ağustos 2019, Cuma 21:19

Çok memnun kaldım

Öncelikle böyle bir işletmeyi çok güzel yöneten ve her dakika personel ve müşterilerinin yanında olan Bekir Bey'e selam ve hürmetler. Personel süper ilgili, sevecen ve samimi. İstediğiniz hiçbir şey çözümsüz kalmıyor. Kahvaltı ve yemekler harika, temiz ve leziz. İkram çok güzel. Personelin gözü tok. Allah razı olsun. Şifa boyutu tartışılmaz. Fiyatlar çok uygun. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim selamlar.