Yahyalı Otelleri

Kayseri’nin doğal güzellikleriyle ön plana çıkan ilçesi Yahyalı, doğayla iç içe konaklama olanağı sunan Yahyalı otellerinde ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahatin kapılarını açıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Yahyalı Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Yahyalı Otelleri ve Yahyalı Otel Fiyatları

Kayseri'nin doğal güzellikleriyle ön plana çıkan ilçesi Yahyalı, doğayla iç içe konaklama olanağı sunan Yahyalı otellerinde ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahatin kapılarını açıyor.

Kayseri'nin doğal güzelliklerle dolu ilçesi Yahyalı, milli parkları, şelaleleri ve daha nice görülmeye değer durağıyla günün birinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Yahyalı seyahati sırasında Kapuzbaşı Şelalesi, Aladağlar Milli Parkı ve Derebağ Şelalesi gibi duraklarda dinlenme, keyifli ve oksijen dolu bir gün geçiren konuklar, aynı zamanda Yahyalı otellerinde doğayla iç içe bir konaklama imkanı bulmaktadır. Bir kısmının Kapuzbaşı Şelalesi'ne yakın konumda yer aldığı ve standart oda ya da bungalov gibi konaklama seçenekleri sunan Yahyalı otelleri, yılın tüm stresinden uzaklaşacağınız bir seyahatin önemli duraklarından sayılmaktadır.

Genellikle oda – kahvaltı olarak hizmet veren ve her gün sabah kahvaltıları servis edilen Yahyalı otellerinde kahvaltılar, tesislere göre farklılık gösterse de zengin açık büfe ya da kontinental olarak servis edilmektedir. Ücretsiz otopark alanı ve genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi otellerin büyük bir kısmında yer alan ortak özelliklerden sayılabilmektedir.

Üstelik konaklamanız boyunca çevrede yürüyüş yapma ve ağız tadınıza uygun yöresel lezzetlerden deneme olanağı da bulacağınız otellerin büyük bir kısmında erken rezervasyon fırsatı bulunmaktadır. Tesislerin özelliklerine göre değişse de Yahyalı otel fiyatları genel olarak bütçenizi sarsmayacak bir aralıkta yer almaktadır. Konaklama birimleri hakkında detaylı bilgiye ise sitemizde yer alan telefon numaralarından tesislere ulaşarak edinebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden kolaylıkla erişebileceğiniz Yahyalı otel fiyatları arasından siz de bütçenize en uygun tesisi belirleyerek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Yahyalı otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Kapuzbaşı Şelale Motel
Kapuzbaşı Şelale Motel

-

Doğa ile iç içe

Doğa ile iç içe bir tatil mekanı...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)