Tekirdağ yapılacak şeyler, Tekirdağ görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.

Tekirdağ RestoranlarıKelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Tekirdağ Restoranları

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Meşhur Köfteci Ali Usta

"Köfte değil başka bir şey"

"Lezzet sıfır"

1.6

Misafir yorumu

5 yorum

Köfteci İbrahim

"Memnun kalmadık"

"Bağımlısı olursunuz"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum

Yalı Restaurant

"Yemekleri güzel"

2.0

Misafir yorumu

1 yorum

Tekirdağ Yemek Yenilecek Yerler

Tekirdağ ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Tekirdağ bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Köfte değil başka bir şey
2

-

Tekirdağ'ın yerlisi olarak uyarıyorum. Uzak durun, köfte değil başka bir şey o yedirdikleri, soya, sakatat falan olabilir. Şikayetinizi söylerseniz de sahibi hanım size hakaret eder, gönderir. Çok da pahalıdır. Sokağından bile geçmeyin sakın.

8
Memnun kalmadık
2

-

Sadece manzaranın güzel olduğu, personelinin ilgisiz ve başıboş, yemeklerinin kötü olduğu bir mekan. Biz gittik memnun kalmadık.

8
Lezzet sıfır
1

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kapıya köfte porsiyon 10 lira yazıyor, yiyip kalktıktan sonra 16 lira diyorlar. Neden 16 diyorum, paket 10 TL diyor. Halbuki hiçbir yerde paket yazmıyor. Böylelerini şikayet etmek lazım. Ayrıca tadına gelirsek 5 kuruş etmez, pişman olursunuz. Paranızla rezil olmayın... Hizmet sıfır, lezzet sıfır...

8
Her yer toz-toprak
1

-

Çok aç değildik. Ne yesek falan diye düşünürken Meşhur Köfteci Ali Usta'nın yolunda müşteri karşılayan biri vardı. Burada yiyelim bari diyerek girdik. Yani kaç senedir bildiğimiz, gördüğümüz yer. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi devasa bir tabela koymuşlar. Fiyatları da uygunmuş dedik. Neyse, girdik. Lavabo kullanmak istedik önce. Varan bir. Leş gibi? Sokak aralarındaki bakımsız ve pis kokan tuvaletler gibi. Abartmıyor.. Devamını Göster

8
Profesyonellikten uzak
2

-

Ciddi anlamda profesyonellikten uzak bir yer. İnternette reklamını yaptıkları ürünlerin olmadığını ve şubelerinin varlığı konusunda da gerçek dışı bilgi vermeleri inanılmazdı. Gitmeye değmez.

8
Bağımlısı olursunuz
10

-

Tekirdağ'da yiyeceğiniz en güzel köfte burada yapılıyor. Her gittiğimde uğrarım, yetmez, çıkarken bir kilo da pişmemişini alıp buzluğa atarım. İstanbul'da oturduğum için çok sık gitme şansım olmuyor, ayda iki kez falan ancak gidebiliyorum. İnanın bağımlısı olursunuz. Güler yüzleri de cabası. Ellerine sağlık İbrahim ustam.

8
Özensiz bir şekilde hazırlanan sofra
2

-

Sayın Yetkili, Kurban Bayramı'nın ilk günü köfte yemek için 5 kişi geldik. Ama maalesef bu kadar eskiye dayanan bir kurumun küçücük hazır ayran, bayatlamış ekmek ve özensiz bir şekilde hazırlanan sofrada yemek yemek zorunda kaldık. Tam bir hayal kırıklığı idi bizler için. Menüyü içeren kitapçık istememize rağmen, görevli zaten tek menü var, gerek yok dedi. Ayrıca fiş verilmediği gibi fahiş denebilecek şekilde de bir.. Devamını Göster

8
Yemekleri güzel
2

-

Gerçekten mekan güzel ama servis kötü, 45 dakika bir mezgit mi gelir, gerçekten yemeden kalktım.