Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Mutfak Türü

Türk Mutfağı
Kahvaltı
Kebap
Deniz Mahsülleri
Tatlı

Kategori

Restaurant
Cafe
Bar

Mekan Özellikleri

Alkol Servisi
Paket Servis
Çocuk Alanı

Tekirdağ Restoranları

Tekirdağ civarında gidilebilecek 6 mekan.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
İlhan Restaurant
Restaurant
₺ ₺ ₺ ₺
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Tekirdağ
Meşhur Köfteci Ali Usta
Restaurant
₺ ₺ ₺ ₺
Neredekal Değerlendirme1/5 Kötü
(5 yorum)
Tekirdağ
Yalı Restaurant
Restaurant
₺ ₺ ₺
₺ ₺
Neredekal Değerlendirme1/5 Kötü
(1 yorum)
Tekirdağ
Nazife Restaurant
Restaurant
₺ ₺ ₺ ₺
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Tekirdağ
Ciddo Ocakbaşı
Restaurant
₺ ₺ ₺
₺ ₺
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Tekirdağ
Abant Alabalık Restaurant
Restaurant
₺ ₺ ₺
₺ ₺
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Tekirdağ

6 mekandan 6 tanesi gösteriliyor

Tekirdağ Restoranları, Yemek Yerleri ve Mekanları

Marmara Bölgesi’nin kuzey batısında yer alan Tekirdağ, İstanbul’a yakın olması sebebi ile sene içerisinde önemli bir ziyaret lokasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında kendisine ilk 30’da yer bulan bu şehirde gezip görmenizi tavsiye edebileceğimiz pek çok mekan da bulunuyor.

Süleymaniye Cami, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Perinthos Antik Kenti gibi mekanların yanı sıra şehir deniz turizmi için de yaz sezonunda öne çıkan bir yere sahip oluyor. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde Tekirdağ yemek yenilecek yerler açısından da hatırı sayılır mekanlara sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Tekirdağ restoranları ve yemek yerlerindeki bolluk ile ziyaretçilerinin yüzlerini güldürecek seçeneklere sahip bir şehir. Yolunuz Tekirdağ’a düştüğünde oturduğunuz masalardan aç kalkmayacağınızı bilmenizi istiyoruz. Şehirde kahvaltıdan akşam yemeğine, kahve ve pastadan atıştırmalıklara kadar karınızı doyurabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor.

Bu bağlamda Tekirdağ da yemek yenilecek yerler arasında damak tadınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı farklı konseptlere sahip mekanların bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Tekirdağ Balık Restoranları: Tekirdağ, denize kıyısı olan bir şehir olması ile restoranları arasında balık konseptine sahip yerleri de bünyesinde barındırıyor. Tekirdağ balık restoranları arasında seçebileceğiniz farklı mekanlar bulunuyor.

Deniz mahsulleri sevmeyen ziyaretçilerin bile yüzünü güldürecek lezzetlere sahip olan Arda Cunda Balık ve Meze evi sevdiklerinizle felekten bir gece çalmanız için ideal bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Tekirdağ sahil restoranları arasında da gösterebileceğimiz Amirin Yeri, salaş tarzı ile misafirlerinden beğeni kazanmayı başarıyor.

Denize karşı içeceklerinizi yudumlayarak lezzetli ve keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız bu mekanı Tekirdağ yemek yerleri listeniz içerisine ekleyebilirsiniz. Tekirdağ’da restoranlar arasında balık menüleri ile öne çıkan yerler sadece bunlarla sınırlı değil.

Ada Balık Restaurant, Liman Lokantası, İlhan Restaurant, Karacılar Balık Ekmek gibi mekanlar da Tekirdağ restoran önerileri arasında yer alıyor.

Tekirdağ Et Restoranları: Şehri ziyaretiniz esnasında deniz mahsulü değil de etsever bir misafir olarak bulunuyorsanız Tekirdağ et restoranları sizler için iyi birer tercih olabilir. Meşhur Köfteci Abdi Özcan, şehrin önde gelen köftecileri arasında yer alıyor.

Meşhur köfteleri ile birlikte gelen acı sos, soğan salatası, kızarmış biber gibi yan lezzetler de midenize bayram ettirecek gibi görünüyor. Ayrıca köfte şöleni öncesinde mekandaki beğeni ile karşılanan çorbaları da tadabilirsiniz. Tekirdağ da güzel yemek yerleri arayışınızda özellikle köfte konsepti ile karşınıza daha pek çok mekan çıkıyor.

Özcanlar Köfte, Meydan Köfte Çorba, Meşhur Köfteci Kardeşler, Tekirdağ Köftecisi İbrahim gibi mekanları da tercih listeniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Tekirdağ et restoranları arasında Etoba Restaurant da çorbadan hamburgere, kuzu külbastıdan kahvaltıya dek uzanan zengin bir menü ile sizlere leziz bir ziyafet vermek için hazırda bekliyor. Birbirinden lezzetli Tekirdağ güzel restoranlar listesi içerisinde karnınızı doyurduktan sonra tatlı ve kahve keyfi için de karşımıza çeşitli mekanlar çıkıyor.

Peynir helvası ve dondurmaları ile öne çıkan Şar Pastanesi şehrin öne çıkan tatlı mekanları arasında yer alıyor. Balkan Pastanesi, Meşhur Tekbaş Peynir Helvası, Artizan gibi mekanlar da Tekirdağ restoranları arasında tatlı menüleri ile dikkat çeken yerler arasında bulunuyor.

Gördüğünüz gibi Tekirdağ en iyi yemek yerleri bakımından oldukça kabarık ve keyif verici bir yelpazeye sahip. Tekirdağ’ın lezzetlerini tadabileceğiniz bir gezinin yanı sıra şehir hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz Tekirdağ şehir rehberine de göz atmak isteyebilirsiniz. Sizlere lezzetli anlarla dolu keyifli bir Tekirdağ gezisi diliyoruz.

Tekirdağ Restoranları, Yemek Yerleri ve Mekanları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ için en popüler restoranlar nelerdir?
Tekirdağ için en popüler restoranlar : Köfteci İbrahim, Yalı Restaurant, Meşhur Köfteci Ali Usta, Tekirdağ konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.