Meşhur Köfteci Ali Usta

  • Tekirdağ
  • Ataturk Blv. No:24

Meşhur Köfteci Ali Usta

Meşhur Köfteci Ali Usta'nın sizler için özel olarak hazırladığı köftesinin yanında tercih edebileceğiniz kasap, kaşarlı, acılı, sade ve şeftali köftesi de damak tadınıza ayrıbir tat bırakacaktır.

1000 kişilik kapalı ve açık alana sahip ana merkezi ve 150 kişilik 2. şübesi ile hizmetini sürdüren Meşhur Köfteci Ali Usta, her geçen gün yeni bir hizmetle yeni müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Steril ortamlarda üretilen TSE, ISO, TÜV belgeleri ile siz müşterilerimizin güvenle yiyebileceği kalitede sizlere sunulmuştur.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Köfte değil başka bir şey
2

-

Tekirdağ'ın yerlisi olarak uyarıyorum. Uzak durun, köfte değil başka bir şey o yedirdikleri, soya, sakatat falan olabilir. Şikayetinizi söylerseniz de sahibi hanım size hakaret eder, gönderir. Çok da pahalıdır. Sokağından bile geçmeyin sakın.

5
Lezzet sıfır
1

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kapıya köfte porsiyon 10 lira yazıyor, yiyip kalktıktan sonra 16 lira diyorlar. Neden 16 diyorum, paket 10 TL diyor. Halbuki hiçbir yerde paket yazmıyor. Böylelerini şikayet etmek lazım. Ayrıca tadına gelirsek 5 kuruş etmez, pişman olursunuz. Paranızla rezil olmayın... Hizmet sıfır, lezzet sıfır...

5
Her yer toz-toprak
1

-

Çok aç değildik. Ne yesek falan diye düşünürken Meşhur Köfteci Ali Usta'nın yolunda müşteri karşılayan biri vardı. Burada yiyelim bari diyerek girdik. Yani kaç senedir bildiğimiz, gördüğümüz yer. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi devasa bir tabela koymuşlar. Fiyatları da uygunmuş dedik. Neyse, girdik. Lavabo kullanmak istedik önce. Varan bir. Leş gibi? Sokak aralarındaki bakımsız ve pis kokan tuvaletler gibi. Abartmıyor.. Devamını Göster

5
Profesyonellikten uzak
2

-

Ciddi anlamda profesyonellikten uzak bir yer. İnternette reklamını yaptıkları ürünlerin olmadığını ve şubelerinin varlığı konusunda da gerçek dışı bilgi vermeleri inanılmazdı. Gitmeye değmez.

5
Özensiz bir şekilde hazırlanan sofra
2

-

Sayın Yetkili, Kurban Bayramı'nın ilk günü köfte yemek için 5 kişi geldik. Ama maalesef bu kadar eskiye dayanan bir kurumun küçücük hazır ayran, bayatlamış ekmek ve özensiz bir şekilde hazırlanan sofrada yemek yemek zorunda kaldık. Tam bir hayal kırıklığı idi bizler için. Menüyü içeren kitapçık istememize rağmen, görevli zaten tek menü var, gerek yok dedi. Ayrıca fiş verilmediği gibi fahiş denebilecek şekilde de bir.. Devamını Göster