Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Düzler Otelleri

Düzler için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Düzler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Balıkesir'in kalabalıktan uzak sakin ve doğa ile iç içe sahil kasabalarından sadece biridir Düzler. Ayrıca Düzler otelleri tüm yaz sezonu boyunca misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlamaktadır.

Düzler, Marmara Bölgesi'nin tatil ve turizm bölgesi olan Balıkesir'in Erdek içesine bağlı bir bölgedir. Düzler masmavi denizi ve kumluk plajları ile misafirlerine yaz aylarında tadına doyamayacakları bir dinlenme ve huzur vadetmektedir.

Düzler otelleri yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatillerinde oldukça yoğun bir sezon yaşamaktadır. Düzler'in İstanbul'a yakın olması da hem yaz tatillerinde hem bayram tatillerinde hem de kısa kaçamak tatillerde bu bölgenin İstanbullular tarafından tercih edilme sebebini arttıran unsurlar olmaktadır. Bu sebeple Düzler otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Düzler otelleri konum olarak denize sıfır veya denize yürüme mesafesinde bulunan tesislerden oluşmaktadır. Düzler; masmavi denizi, altın sarısı kumsalları ile tatil için gelen ziyaretçilerine konaklamada da tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel sunmaktadır. Akyar otelleri içerisinde apart oteller, butik oteller, moteller, pansiyonlar, tatil köyleri ve tatil otelleri hizmet vermekte olup misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlamaktadır.

Düzler otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri bu sayfada tek tek listelenmektedir. Bu listeden tüm Düzler otelleri ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Düzler oteline bu sayfadan ön rezervasyon da yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Düzler; doğanın yeşilinin, denizin mavisinin buluştuğu, eğlence ve dinlencenin adresi...

Düzler, Marmara'nın Balıkesir iline bağlı Erdek ilçesinde yer almaktadır. Türkiye'nin ilk sayfiye yerleri arasında gösterilen Erdek ve Düzler, Marmara Denizi'ne doğru uzanan Kapıdağ Yarımadası'nda Erdek Körfezi'nde yer alır.

Balıkesir Erdek'te yer alan Düzler İstanbul'a yakın olması ile çevre illerden olduğu kadar İstanbullular tarafından fazlaca tercih edilen yerler arasında kendini göstermektedir. Düzler bölgesi yaz tatili sezonu olan haziran, temmuz, ağustos aylarında ve bayram tatili haftalarında tatilciler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Gerek yaz tatili gerekse de bayram tatillerinde ilgi gören Düzler otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Böylece erken rezervasyon fırsatlarından da yaralanmış olursunuz.

Düzler bölgesinde gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Bu oteller arasında moteller, butik oteller, apart oteller, pansiyonlar, tatil otelleri ve tatil köyleri hizmet vermektedir.

Düzler otel fiyatları ise bu otellerin bulunduğu kategori türüne göre değişmektedir. Düzler otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve sağladığı imkanlara göre de değişmektedir.

Düzler otel fiyatları konaklamanın yapıldığı sezona göre de farklılaşmaktadır. Özellikle yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili haftalarında Düzler otel fiyatları diğer aylara oranla belli bir oranda artmaktadır.

Düzler otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Düzler otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini otelle iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Düzler Hakkında

Doğayla iç içe, huzur dolu ve sakin bir sahil kasabası olan Düzler, kalabalıktan ve gürültüden uzak bir tatil vaat ediyor ziyaretçilerine…

Marmara Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Balıkesir'in Erdek ilçesinde bulunuyor Düzler. Masmavi ve tertemiz denizi, benzersiz plajları ile Düzler, bol dinlenmeli ve huzur dolu bir yaz tatilinin nadide adreslerinden biri.

Düzler, Kapıdağ Yarımadası'nın Erdek istikametine gidildiğinde karşınıza çıkan ilk yerleşim yeri. Geçmişte Kyzikos medeniyetinin hüküm sürdüğü Düzler'de, ünlü Hadrianus Tapınağı yer alıyor. Kyzikos medeniyetine beşiklik eden bu topraklar, şimdilerde Düzler Köyü isminde bir tatil beldesi haline geldi.

Düzler'de konaklama alternatifi pek fazla bulunmuyor, ancak köye yakın pek çok kamp alanı ve motel yer alıyor. Yeme-içme ve alışveriş anlamında da Düzler'den pek fazla bir şey beklemeyin. Otel ve kamp alanları daha çok Düzler'in yakınında bulunuyor ve Düzler, bu yönleriyle sessizliği ve sükuneti arayanlar tarafından tercih ediliyor.

Bandırma ve Edincik üzerinden Düzler'e ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul, Bursa ve Bandırma yönünden gelen ziyaretçiler, Bandırma – Erdek karayolunun 10. km'sinde Düzler'e ulaşabilirler. Erdek'e giderken geçtiğiniz yerlerin, tarihte çok önemli medeniyetlere ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Çanakkale – Gönen yönünden geliyorsanız da, Edincek'e gelip, buradan da Erdek yönüne saptığınızda Düzler Köyü'ne ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bandırma – Erdek arası hizmet veren özel halk otobüslerini de kullanabilirsiniz Düzler Köyü'ne ulaşmak için.

Düzler Köyü'nde yer alan Hadriaunus Tapınağı'na ait yeni yeni bulguların gün yüzüne çıkarıldığı şu günlerde Düzler'e gelecek olursanız eğer, bu şahane tarihi yapıyı mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Düzler otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Sıcaktan uyku uyunmuyor

Kesinlikle gitmeyin. Odalar leş gibi dolapların içi sivrisinek kaynıyor, odalar pis kokuyor, vantilatörler kendi soğutmuyor, odalarda klima bile yok. Sıcaktan uyku uyunmuyor, yemekler iyi orası ayrı. Erdek merkeze uzak arabasız gidecekseniz tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

Odaların kapıları kapanmıyor

Hayatımda gördüğüm en kötü otel, otel demek bile diğer otellere hakaret olarak algılanabilir. Odaların kapıları kapanmıyor, perdeler kötü lekelere sahip, banyosu bir standart insanın sığacağı boyutta değil, daha neler neler… Aklınız varsa sakın gitmeyin, bu fiyata çok daha güzel yerlerde kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

7 yıldır geliyorum

7 seneden beri ve her yaz bir kaç kez gitmekteyim. Ekonomik bütçe ile çocuklar ile tatil yapmak istiyorsanız, küçük çocukları denize alıştırmak istiyorsanız, çok sığ güvenli bir deniz arıyorsanız, çok uygun. Denize gerçek sıfır, otel ile kumsal arası ölçseniz 10 metre, rasgele birilerini asla göremeyeceğiniz, hanımların tek veya grup olarak asla rahatsız edilmeyeceği bir dinlenme mekanı. Canlı müzik, havuzlar, lüks tesis, disko arıyorsanız başka tercihlere bakmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Oda temizliği yetersiz

Tatil gününün bitmesini iple çekiyorum. Sineklerden nefes almaya fırsat bulamıyorsunuz. Odaya konulan dandik vantilatör kendini bile soğutmadığı için sıcaktan uyumanız imkânsız gibi. Oda temizliği deseniz sıfır, odanızı temizletmek istediğinizde temizlikçilerin suratını çekiyorsunuz her gün oda temizlemiyoruz diye. Banyo giderleri sorunlu. Limonata diye verdikleri şey su resmen. Aklınız varsa paranızı buraya yatırıp işkence çekmeyin. Parayla rezil olmak buna denir lütfen iyi yorumlara kanmayın!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim

2 senedir aynı işletmeyi tercih ediyorum, nasip olursa bu sene de geleceğim. Biraz sinek sıkıntısı olsa da değecek bir otel, gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Otelin konumu güzel

Otelin konumu güzel, denize sıfır, çocuklar için de güzel bir yer. Deniz sığ ve temiz. Nasip olursa bu sene yine oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Hizmet kalitesi mükemmel

Öncelikle sakin, sessiz, huzurlu bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız, hiç düşünmeden tercih etmeniz gereken Erdek'in ender yerlerinden olduğunu düşünüyorum. Hizmet kalitesi mükemmel, otel personeli her daim güler yüzlü ve ilgililer. Doğası ve denizi ile beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Bu yıl da rezervasyon yaptırarak birazda olsa kendimi yeniden tazelemek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Yemekleri lezzetli

Geçen sene buradaydım, iyi bir işletme, Erdek beldesindeki en uygun işletme diyebilirim. Yapılan yorumları görünce çok şaşırdım, tamamen işletmeyi kötülemek adına yapılan yorumlar. Yemekleri lezzetli, çalışanları güler yüzlü ve yetkilileri de oldukça ilgiliydi. Ailemle birlikte geçirdiğim en güzel tatillerden biriydi, bu sene de gelmeyi çok istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Yetkililer oldukça ilgiliydi

Geçen yaz bu otelde bulundum ve çok memnun kaldım. Çalışanlar ve yetkililer oldukça ilgiliydi, muhteşem bir denize sahip, herkese tavsiye edebileceğim bir işletme. Bu yaz tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

Klima yok

Temmuz ayında eşimle 10 gün kalmak üzere gittik. Odaya gidene kadar çok heyecanlıydık. Evet, odamıza çıktık ve hüsran. Klima yok, buzdolabı yok, her taraf pislik içerisinde, yataklar dökülüyor, sineklikler kapanmıyor, banyoda musluklar akıyor, banyo duşu çalışmıyor. Televizyon 2 kanal, daha neler söyleyeyim, eşime dedim, ben şimdi hallederim, böyle rezalet olmaz. Resepsiyona inip en azından klima ve buzdolabı olan başka bir odaya alınmamızı istedim ancak nafile. Buzdolabı olup olmadığını neden sormadınız dediler. Ben 70 yaşındayım, ülkemin her bölgesinde kaldım ama buzdolabı var mı diye sormadım. Çok kötü bir on gün geçirdik. Bu on gün içerisinde temmuzun sıcağında 3 günde üst üste kuru fasulye yedik. Yemekhane rezalet, sürahi yok, tepsi yok. Tuz yok. Paraya mı yoksa tatilime mi üzüleyim bilmiyorum. Sakın ha sakın ha gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

Havlu yok

1 gece zor dayandık. Korku filmlerindeki mekanlar gibi bakımsız, otel dökülüyor. Odalar iyi değil, havlu yok, sıvalar dökük, duvarlarda sinek kanları. Aklı olan gitmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

Ciddi bir tadilattan geçirilmeli

50 yıl önce iyi bir otelmiş. O zamanki halini şimdi görebilirsiniz. Manzarası güzel fakat denizi yosun dolu. Kesinlikle ciddi bir tadilattan geçirilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Denizin temizliği

Sıcak aile dostları... 18.08.2016-24.08.2016 dönemlerinde Mini Motel'imizin vermiş olduğu huzur dolu tatilimiz Sayın Bahadır Bey ve değerli eşleri Yasemin Hanım'ın sıcak, hoş karşılamaları bizi kendi evimizden hiç farkı olmadığını kanıtladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yemeklerin tereddütsüz lezzeti, denizin temizliği, bizi her yaz tatil yapmaya ikna edecek kadar güzel. Odalarında ve sularındaki küçük sorunlar haricinde dönmek istemeyeceğiniz bir tatil sunan Mini Motel'i Erdek'te tatil yapmak isteyen herkese öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Denizi temiz

10 seneden beri ayrı ayrı otellerde tatil yaparım Erdek'te. Gerçekten gidilebilecek en güzel, en nezih ve en huzur veren moteli. Hatta kendi eviniz. Küçük çaplı eksikleri olmasına rağmen bütün personeli ile çok nezih bir ortam. Sanki uzun yıllardır tanışıyormuşsunuz gibi bir his veriyorlar insana. Tabii bunda patronun ve zarif eşlerinin rolü çok büyük. Denizi temiz, personeli temiz, çok keyif alacağınız bir tatil yeri. Yemekleri ise 10 numara 5 yıldız. Mini Motel personeline sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Müşteri odaklı düşünmeleri

Kendisi ile barışık ve mutlu olmasını bilen insanların vazgeçilmez yeri... Sahipleri Yasemin Hanım ve Bahadır Bey'in güler yüzü, anlayışı, işletmeciliği, sorun çözme becerileri, müşteri odaklı düşünmeleri ve diğerleri... Kendileri ile konuştuğumuzda çıkışta ücret alma politikalarının müşteri odaklı düşünmelerinin ispatıdır. Teşekkürler ve yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Ekmekler küflü geliyor

Siz siz olun sakın bu tuzağa düşmeyin. Telefonda söylenen fiyat ile buradaki fiyat farklı. Bana söyleneni diyeyim size, eski fiyat internetteki. Hadım öyle olsun. Ödemeyi yapıyorsun, odaya giriyorsun, her şey güzel. Akşam olunca sivrisinekler parçalıyor sizi. Bir sabah uyandım, hamamböceği, kırkayak üzerimde dolanıyor. Kahvaltıya gidiyorsun, ekmekler küflü geliyor. Bir gün tamam diyeceksin, ihmal ikinci de yine küflü. Sakın sakın adisyon açtırmayın, ne yerseniz peşin ödeyin. 2 çay bir tost yedim, sözde 4 çay içmişim gibi hesap geldi. Yataklar eski, dökülüyor. Siz siz olun 100 lira fazla verin, başka, daha yakışır bir yere gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

Buzdolabı yok

Yorumları okumadan Tatil Sepeti aracılığıyla almış bulunduğum tatil. Kötü yorumların eksiği var diyebilirim. 19.30'da başlayıp 21.00'de biten akşam yemeği, 20.00'de çorba bitmiş, pilav, karnıyarık akşam açık büfe, bir de salatalar. Pansiyonlarda kalmayıp buraya gelme nedenim odada TV oluşu idi. Odaya çekilip TV'yi açana kadar sadece ne olduğunu bilmediğim tek kanal çekiyormuş. İşin özeti buzdolabı yok, TV yok, havlu yok, yemek yok, daha ne olsun?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Denizi güzel, hizmet yetersiz

7 Ağustos'ta Günbatımı Tatil Köyü'ne gittim, öncelikle otelde klima olmaması büyük eksiklik, hava sıcak, sadece pervane yetersiz, sivrisinek çok fazla ama bu Erdek için genel bir market yok, sadece bir Opet var yakında, aracı olmayanlar için büyük sıkıntı, patronlar oldukça ilgisiz, çalışanlar göstermese bilmezsiniz bile. Çalışanlar Özge ve Kaan bize çok yardımcı oldular, güler yüzlü insanlar sonsuz teşekkürler kendilerine. Temizlik iyi değil, yemekler de çok iyi değildi, her gün aynı meze, öğrenci yemekhanesi denilebilir, deniz çok güzel, tertemiz, bir daha gider misin deseler teşekkür ederim kendilerine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Telefonda farklı fiyat

Kimse kesinlikle gitmesin. İnsanları telefonda yanlış bilgilendirip para tuzağı gibi ek ödeme istenmektedir. Kesinlikle çok kötü ötesi bir işletmecilik…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sn. Çamcı, eşiniz ve arkadaşları daha öncede otelimizde kalmış olup hatta 2016 Ramazan Bayramı'nda başka arkadaşlarını da otelimizde konaklamalarını sağlamışlardı. Hatta 4 günlük bayram rezervasyonları olmasına rağmen 3 gün kalmış diğer otellerde girişte ücret peşin alınmasına rağmen biz sadece kalınan gün kadar ücret aldığımız için bunu konu bile etmemiştik. Biz yanlış anlamış olduğumuzu söyleyerek sizi yine haklı olduğunuzu düşünelim. O zaman kalan 120TL ücreti sizde olan hesabımıza göndererek sizin ne kadar anlayışlı ve hak yemeyen insanlar olduğunuzu bize göstermenizi rica eder, kalan bakiyenin ödenmesi durumunda buradan size tekrar teşekkür edeceğimi bildiririm.

18 Ağustos 2016, Perşembe 11:52
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Yemekler güzel, deniz harika

Günbatımı Tatil Köyü'nde 11.07.2016-21.07.2016 tarihleri arasında eşimle birlikte kaldım. Tesisi çok beğendim. Çalışanlar gayet güler yüzlü, yemekler güzel, deniz harika idi. Çalışanlardan Özge Hanım; çok sempatik, güler yüzlü, çalışkan ve çok disiplinli bir eleman olarak gördüm. Çalışanlardan Kaan Bey de çok harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Odalarda klima bile yoktu

Bu hafta sonu iki günlük gittik. Sinek kaynıyor resmen ve bahsedildiği gibi de ilgi, alaka sıfırdı. Hiç rahat edemedim. Yemekler güzeldi Allah için, hakkını yiyemem. Odalarda klima bile yoktu. Bir daha asla gitmem. Kesinlikle gidecek olanlar 10 kere düşünsün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Ek yatak

3 senedir geldiğimiz bu yere tekrar gelelim dedik. Geçen sene ortaklardan biri olan Adnan Bey ve eşi Bilge Hanım bize çok ilgili davrandılar. Ancak bu sene diğer ortak Mehmet Bey bizden 3 ve 1 yaşındaki oğullarımız için ek yatak koyun dediğimizde yarım ücret istedi. Geçen sene Nesligül Hanım bunun için Adnan Bey'e sormamıştı bile. Bir de 2 kez giriş tarihi erteledik diye yüzümüze, "çocuklara yer yok deyin demiştim" diye de konuştu. Buraya bir de geçen sene birçok eş dost göndermiştim. Bundan sonra ne giderim ne de öneririm. Böyle işletmeciye sahip bir yeri kesinlikle tercih etmenizi önermem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

50 yıllık yataklar

1961 yılında kurulmuş ve hala o zamanki haliyle olan bir otel. 50 yıllık yataklar, yastıklar, kokan havlular. Temizlik elemanının olmadığı, su motoru gibi çalışan kliması, odasında bir bardak su istemek için telefonu olmayan, otelin içerisinde ne olduğu belli olmayan dolaşan insanlar, tarih ve nostaljiyi yaşatan(!) bir otel. Dökük sıvalar, omuzla açılan oda kapıları, kapanmayan tuvalet kapıları, bozuk musluklar. Sahilde rastgele döşenmiş elektrik kabloları, buzdolabı olmayan, odasında iki kişiye tek bir havlunun verildiği, ismini hak etmeyen bir tesis (!). Hele ki tatil sepetinin böyle bir işletmeye referans olması gerçekten çok şaşırtıcı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Gürültüden uzak, huzurlu

İşletme sahibi Bahadır Bey gerçekten çok beyefendi, çok kibar ve misafirleri ile kesinlikle çok ilgili bir bey. Çalışanlar/personel genç yaşına rağmen çok çok çalışanlar. Ve gayet başarılar. Denize 10-15 mt. Deniz birçok yerde göremeyeceğiniz kadar temiz. Oturup suyun içindeki balıkları sayabilirsiniz. Odalar kesinlikle temiz, yataklar rahat. Kahvaltı gayet yeterli ve lezzetli. Akşam yemeği için şunu söyleyebilirim; özenerek yapılıyor kesinlikle çok leziz ve zengin menü mevcut. Ortam eğer kalabalıktan gürültüden göz yorgunluğundan kirlilikten vb unsurlardan kaçıp nefes almak rahatlamak ve huzur istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Nefis bir tatil

Haziranın son haftası Mini Motele gittik. Kendimizi evde hissettiğimiz, huzur dolu, nefis bir tatil yaptık. Güler yüzlü, nezaketli Yasemin Hanım ve Eşi Bahadır Bey'e, yine son derece sevecen hizmet veren personele çok teşekkürler. Eylülün ilk haftası yine oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Çalışanlar hariç hiçbir şey iyi değil

Burada çalışanlar hariç hiçbir şey iyi değil. Temizlik sıfır, odalarda klima yok, plaja her önüne geleni alıyorlar. Aileler fazlasıyla rahatsız. Akşam çayı bile parayla, sinek kaynıyor, deniz pis, yosun, denizanası, ot fazlasıyla var. Kesinlikle memnun kalmadım, verdiğim para boşa gitti. Bir daha kesinlikle gelmem, kimseye de kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmem. Buraya vereceğiniz paraya yazık, ucuz da değil zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Yemekler güzel

Dört kişi ile haziranın son haftası Mini Motel'e gittik. İşletmeci Bahadır Bey, Yasemin Hanım son derece zarafetle, güler yüzle karşıladılar, odalarımıza yerleştik. Motelden ayrılana kadar aynı kibarlıkla her isteğimizi yerine getirmek için uğraştılar. Personel çok kibar, yemekler güzel, kum ve denize zaten sözümüz yok. Şayet kendinizi evinizde hissetmek, huzur, sakinlik, dinlenmek istiyorsanız hiç kaçırmayın derim. Her şey için çok teşekkürler, eylülün ilk haftası yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Odalar çok temizdi

Erdek'te başka bir otelden kaçış yaparak buraya geldik. Odalar çok temizdi. Dendiği gibi hiç sinek yoktu odamızda. Çalışanlar çok güler yüzlü. Her şeyden çok memnun kalarak ayrıldık. Plajda ne kadar rüzgar olursa o kadar deniz anası olur. Bu tamamen güne bağlı bir durum. Bir dahaki tatilde görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Güler yüzlü çalışanlar

Sinekler hariç süper tesis ama en güzeli Nesligül Hanım gibi güler yüzlü çalışanları tabiki.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Çeşit yok

25 Temmuz döneminde eşim ve 6 aylık oğlumla ilk defa Erdek beldesine Günbatımı Tatil Köyü'ne geldik. Vapurla İstanbul'dan gelinir, feribot iskelesinden yarım otobüslere kişi başı 5 TL verilir ve 20 dakikada Günbatımı Tatil Köyü'ne gelinir. Mevkii olarak Erdek merkeze 5 km, Bandırma'ya 14 km. Acil ihtiyaçlarınızı yakındaki Opet'ten temin edebilirsiniz. Zira biz Cici Bebe bisküvi bulamadık, bu da bir örnek. Size lazım olacağını düşündüğünüz her yerde olmayabilir, dediğiniz ürünleri en kötü ihtimalle feribottan indiğinizde Bandırma'dan temin edin, burada bulma şansınız yok. İlk girdiğimiz odanın kapı kilidi bozuktu, söyledik değiştirildi. 2. katta arka cephe bir oda verildi, odada sorun yoktu ama bizim hanım cephesi deniz olan giriş kat diye tutturunca görevli Nesligül Hanım nezaketle bizi ön tarafta bir giriş kat odaya aldı fakat bu üçüncü odadan insanların kaçtığını sonra öğrendik. Sebebi içeride abartısız 20-25 sivrisineğin olması ve insanların bezmesi. Çözüm, Opet'ten Raid alıp, odaya zerk etmek oldu. Terlikle öldürdüklerimi saymıyorum bile (sinek kovucu ilaç, sprey, vs. yanınıza almanızı tavsiye ederim. Biz odamızın ilaçlanmasını istediğimizde, yönetim buna geçiştirici cevaplar verdi. Biz sanki ilaçlandığında bütün aile odada nasıl ilaçlanıyor onu izleyeceğiz, yahut havalandırmadan odaya girecek kadar cahiliz). Sabah kahvaltı 8.30 -10.30 arası, aksam yemeği de 18.30-20.30. Yemek olarak arka arkaya günleri sayarsak kuru fasulye, karnabahar ve taze fasulye artarda çıkar. Benim gibiler de salata ve ara öğünde kendi parasıyla karnını doyurur. Ara oyun içinse, bisküvi, tost, patates kızartması ve köfte dışında çeşit yok ve onlar da ücretli. Yarım köfte 8 TL, patates kızartması 7 TL... Plajı kum olup, 24 Temmuz'da denizanası istilasına uğrayan denizi saymazsak (normal günlerde de denizanası ve yosun muhtelif yerlerde bulunur, merak etmeyin. :) 40 yaş üstü bir ya da birkaç aile gelinir. Deniz kenarında cıp cıp yapılır ve yemek saati bahçede şezlonglarda geçirilebilir. 40 yaş altı genç ve genç aileler sadece sakinlik ve huzur bulabilir. Yakınında Bim, Migros, vb. bakkal dahi yok, bunu unutmayalım. Türk kahvesi 3, neskafe 2,5,kutu kola, vb. meşrubatlar 3 TL'dir. Fiyat olarak tatil yeri için uygun fakat çeşit azlığı can sıkar. Burayı tercih eden insanların %50'si muhafazakar insanlardır. O sebeple dingin bir aile ortamıdır fakat muhafazakar insanlar için bol alternatif olmadığı ve işletmelerin bununla alakalı müşteri memnuniyeti odaklı hiçbir çabası olmaması güzel ülkemizin klasik bir örneğidir. Bir daha bana Erdek denirse, hani şu sivrisinek ve denizanasının bol olduğu yer mi derim. Ve bana tekrar Günbatımı Tatil Köyü'nde kalmaya ne dersin derlerse, onlara sadece, 'teşekkür ederim'. Bu yazıyı benim gibi yorumları merak ederek ürün satın alan ve tatil planlayan insanlara naçizane tavsiyeler olarak düşünebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Tam bir tatil cenneti

Çok güzel bir yer. Ailecek gidebilir sayılı yerlerden biri bizim için. Bayramda oradaydık. Bu hafta yine gideceğiz. Gerek personeli, gerek yemekleri, güler yüzü ile tam bir tatil cenneti. Özellikle Nesligül Hanım'a çok teşekkür ederim ilgisi için ve herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Çocuklu ailelerin vazgeçilmez bir yeri

Mini Motel ile tanışmamız 2009 yılında oldu. Odaları gayet iyi, önünde bahçesi. 20 Metre ilerisi büyük bir ağaç ve altında serinleyebileceğiniz bir kafeteryası mevcut olan bir yer. Deniz cam gibi ve kum. İşletme sahibi Bahadır Bey ve eşi Yasemin Hanım oldukça güler yüzlü ve çok ilgililer. Kesinlikle karşılar ve yolcu ederler. Sene 2015, halen kendi yazlığımız gibi kullandığımız bir yer. Sakin, huzurlu bir tatil yapmayı planlıyorsanız gündeminize alın. Çocuklu ailelerin vazgeçilmez bir yeri. 2017'de tekrar görüşmek üzere…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Süper bir yer kafa dinlemek isteyenlere

Ben eşimle beraber 27 Mayıs 2015 ile 1 Haziran 2015 tarihleri arasında 4 gün kaldık. Otelden çok memnun kaldık. Personel çok iyi, güler yüz hiç eksilmiyor. Sanki bir akrabanızın yanına ziyarete gitmişsiniz gibi ilgi, alaka, sıcaklık, tam bir aile ortamı. Çok memnun kaldım. Sahili, plajı, yemekleri her şeyi çok güzel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Çocuklu ailelere uygun

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle çocuklu ailelere. Geçen yıl oğlumla 1 hafta kaldık, çocuğum için çok güvenliydi. Bahçedeki o tatlı köpeğinizi de unutmadı oğlum. :) Tertemiz odalar, çalışan personel, gayet güler yüzlü. Bu sene de tatil için sizleri tercih edeceğim inşallah.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Her yıl tatil tercihim

Burası var olduğu sürece her yıl tatil için tercih edeceğim tek yer… İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz. Bir sonraki yıl görüşmek dileğiyle…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Şehrin kaousundan uzak

Erdek'te sessiz sakin, tam anlamıyla kafa dinleyip güzel bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye edebileceğim bir yer. Denize sıfır ve şehrin kaosundan uzak olması tatilimizi daha da keyifli hale getirdi. Yemekleri de herkesin damak zevkine uyabilecek çeşitliliktedir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Oda rahat ve ferah

Otelin konumu, manzarası harika. Kahvaltısı keyifli. Oda rahat ve ferah. Sakin bir yerde olması sizi çok rahatlatıyor. Özellikle araba ve motorsiklet sesi duymuyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Dinlenmek isteyenler için

Erdek'te istedimiz gibi boş bir otel bulamadık. Biri söyledi gittik baktık hiç böyle bir yer beklemiyordum gerçekten. Çok güzel, yeni açıldığı için ufak tefek eksikler var ama tatil deniz ve dinlenmek isteyenler için ideal bir yer. Seneye daha uzun geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Doğal klimalı ortam

Otelin konumu harika, otel personeli çok sıcakkanlı. Odanın konfor ve temizliği iyiydi, otelin denize olan yakınlığı, plajı, şezlong vb şeyler gayet iyiydi ve beğendim. Klima yok gerçi ama etraf ağaçlık olduğu için doğal klima çok sıcak olmuyor, kafa dinlemek için süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günbatımı Tatil Köyü
Günbatımı Tatil Köyü

-

Ön taraftaki bahçe muhteşem

Önce tereddüt ettim ama gidip de kalınca çok beğendim. Gerçekten ön taraftaki bahçe muhteşem. Plaj, odalar tertemiz. Özellikle çoluk çocuk çok rahat ettik, teşekkür ederiz, seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Hotel
Pınar Hotel

-

Harika bir yer

Harika bir yer. Keyifli. Deniz, kum, güneş olmazsa olmazlardan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

İşletmeciler yeterli değil

Yöre güzel fakat işletmeciler yeterli değil. Hiçbir şeye el atmamışlar, sadece para alıp keyiflerine bakıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Nezaket öğrenilmesi gereken bir olgudur. Sorma gereği bile duymadan 4 kişilik bir aile grubunu tesiste ağırlayıp, öğle yemeği ikram edeceksiniz daha sonra ücreti istenildiğinde daha önce bu koyda gezerken sizden başka güzel otel yok diyen biri tesisimiz ve bizim için eleştirilerini sıralayacak öyle mi? Ya da konaklama yaptığınız ilk günlerde çok güzel bir ortam yaratmışsınız diyeceksiniz, hatta ilaveten 2 aile arkadaşlarınız için de rezervasyon yaptıracaksınız daha sonra ekstralar istendiği için bizi kötüleme yoluna gideceksiniz öyle mi? Siz hangi Mehmet Güneş'siniz? Oteldeki doğru Mehmet Güneş mi? Yoksa tatil kültürünüz yeterli olmadığı için eleştirilerini yazarak kendini haklı gören Mehmet Güneş mi? Allah aşkına siz kimsiniz?

29 Ağustos 2014, Cuma 10:56
Mini Motel
Mini Motel

-

Harika bir yer

Erdekte gidilebilecek en güzel, en nezih ve en huzur veren moteli. Hatta motelden ziyade kendi eviniz. Bütün personeli ile çok nezih bir ortam, sanki uzun yıllardır tanışıyormuşsunuz gibi bir his veriyorlar insana. Denizi temiz, personeli temiz, çok keyif alacağınız bir tatil kampı. Bütün tatil yapmak için düşünenlere tavsiye ederim, özellikle genç ve dinamik arkadaşlara. Emin olun canınız hiç sıkılmayacak. Bütün Mini Motel personeline sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Yemekler çok lezzetli

Fiyat ve performansa 10 üzerinden 10 veriyorum. Yemekler çok lezzetli, gerçek bir ev yemeği yediğinizi hissediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Yemekler harika

Yemekler harika, her şey oldukça güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Kumun, denizin, güneşin keyfi

Mini Motel yetkilileri Bahadır ve Yasemin'in ilgileri, kumun denizin ve güneşin keyfini kat kat arttırıyor. Bu başarıyı tebrik ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Çok güzel tatil geçirdik

Mini Motel'in yetkilleri Bahadır Bey ve Yasemin Hanım hanım sayesinde çok güzel tatil geçirdik. Hem kendierine, hem de tüm personele teşekkür ederiz. En kısa zamanda görüşmek dileğimizle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Her sene git, daha fazla öde

Ben ilk olarak 2011 yılında eşim ve 4 aylık kızımla gittim Erdek Mini Motel'e. Denizin sakinliği ve düzayak bir yer oluşundan dolayı hoşuma gitti ve temizliğinin 3 günde bir oluşu. Bazı personelin birkaç davranışına karşın, çocuğumun küçük oluşundan ve uzak bir yere gitmek istemediğimden dolayı ertesi yıl akrabalarımı da ikna ederek 13 kişi olarak 2012'de oradaydım. Tam pansiyon olarak bana 60 TL denmesine karşın, kardeşime arattığımda 50 TL fiyat verdiler. Durumu otel yöneticisi Bahadır Bey'e söylediğimde, müdürün geçen seneden sizi tanımadığını, 50 TL'ye kalabileceğimizi söyledi. Bu yıl da kuzenimle beraber gitmeye karar verdiğimde, haziran başında telefon açtım ve Bahadır Bey 70 TL olduğunu söyledi. 60 TL olma olasılığı var mı diye sorduğumda olmayacağını, herkese aynı fiyat olduğunu belirtti. Gitmeme 1 hafta kala, akrabama telefon açtırdığımda 60 TL'ye kalabileceklerini söylediler. Telefon açıp sorduğumda tüm otellerin aynı mantıkla çalıştığını söyledi (bir önceki sene kusura bakmayın demişti) Bu yıl 7 Temmuz'da motele giriş yaptım ve o süre boyunca yemeği aynı, kaldığı yer aynı olan diğer müşterilere sorduğumda 60 TL'ye kaldıklarını ve ilk defa geldiklerini söylediler. Burada benim derdim 60, 70, 80 olayı değil, her yıl gelene bırakın ayrıcalığı (istemem de) adınızı duyunca nasıl olsa gelir diye, sizi aptal yerine koymaya çalışmaları. Gitmeyi düşünen ya da daha önce gidenlere tavsiyem, tanıdıklarına aratsınlar, yer olmaz düşüncesine kapılmayın, illaki bulursunuz. Yemek miktarları az olsa da lezzetli, bence güzeldi. Ancak bu yıl soğuk suyla duş yaptık 1 hafta boyunca. Son olarak da çocuğunuzun elinde bakkaldan aldığınız 1 TL'lik patlamış mısırı Bahadır Bey görmesin! Çünkü sizleri de tıpkı bizim gibi odanızda mısır patlatmakla suçlayabilir, benden uyarması... Bir daha asla adımımı atmayacağım bir yerdir Mini Motel. Düzgün bir Türkçe ve iyi bir ses tonunun güven veremeyeceğini öğrendim geç de olsa. Özellikle bu tür küçük işletmelerde güven ve dostluğun daima ilk sırada yer alması gerekir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Hafta sonu kabusu

Eşim ve kızımla birlikte internetteki görüntülere aldanarak gittik. Girişte 2 günlük ücreti peşin ödedim. Sonuç tam bir fiyasko. Odalar leş, yataklar rutubet, içerde böcekler ve sivrisinekler cirit atıyor, klimayı bırakın vantilatör bile yok. Deniz ilk bakışta çok güzel ama ikinci adımdan sonra yosundan dolayı girmek mümkün değil. Kesinlikle paranızı ve vaktinizi burası için riske atmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Motel
Mini Motel

-

Odalarını beğenmedim

Ramazan Bayramı'nda tesisteydim. Gittiğim en kötü yer diyebilirim. Odalar, yemekler kötü. Tek güzel olan şey denizdi. Tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)