Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Mecidiyeköy Pansiyonları:

Mecidiyeköy için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Mecidiyeköy merkezine 4.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Mecidiyeköy merkezine 5.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Mecidiyeköy merkezine 7.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.035 TL
Otel
Şehir Oteli
3.4/5 Çok İyi
(5 değerlendirme)
Mecidiyeköy merkezine 650 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
580 TL
Odamax
523 TL
En uygun fiyat
523 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
523 TL
Henüz Puanlanmamış
Mecidiyeköy merkezine 11.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.381 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
Mecidiyeköy merkezine 130 m uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
835 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Mecidiyeköy merkezine 10.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
928 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
Aile Dostu
3.7/5 Çok İyi
Mecidiyeköy merkezine 670 m uzaklıkta
Otelz.com
%20 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.653 TL
Odamax
1.669 TL
En uygun fiyat
1.625 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
1.625 TL
Otel
Şehir Oteli
3.9/5 Çok İyi
Mecidiyeköy merkezine 380 m uzaklıkta
Otelz.com
%34 Tasarruf
Sadece Konaklama
985 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Mecidiyeköy merkezine 1.8 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.178 TL

Mecidiyeköy Pansiyonları

Mecidiyeköy Pansiyonları

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık ve kozmopolit ili olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça kalabalık ve renkli görüntülere sahne olan İstanbul, bünyesinde çok sayıda ilçe ve nokta bulunduruyor. Bu şehrin merkez noktalarının en önemlilerinden olan Mecidiyeköy de bu kalabalığın en yoğun olarak yaşandığı ilçelerden biri. İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı olan Mecidiyeköy, renkli ortamı ve yoğun insan akışı ile bilinen bir yer. Gezip görmeye değer pek çok mekana ev sahipliği yapan bu semt, aynı zamanda adeta bir iş ve finans merkezi konumunda bulunmakta. Mevsim fark etmeksizin hem iş hem de gezi amaçlı sürekli olarak seyahatlerin odağında yer alan Mecidiyeköy, ziyaretçilere konaklama bakımından oldukça elverişli seçenekler sunuyor. Mecidiyeköy, özellikle rahatına düşkün ve bu kalabalık şehrin yoğunluğundan kaçmak isteyenlerin, Mecidiyeköy otelleri yerine tercih ettiği pansiyonlar açısından çok fazla seçeneğe sahip. Bu nedenle eğer rotanızı İstanbul'a çevirmişseniz Mecidiyeköy pansiyonları pek çokfarklı seçenek ile sizleri bekliyor. Bu kozmopolit ve tarihi güzellikler ile bezenmiş şehre gelerek adeta şehrin göbeğindeki pansiyonlara ev sahipliği yapan Mecidiyeköy'de konaklayarak şehrin dinamik yapısına uzak kalmazsınız. Mecidiyeköy'e gelmeyi planlıyorsanız, konaklama açısından olduğu kadar ulaşım açısından da şanslı sayılıyorsunuz. Çünkü Mecidiyeköy toplu ulaşım araçlarının neredeyse tamamına doğrudan erişim sağlanan bir noktada yer alıyor. Bu sayede İstanbul'da gitmek istediğiniz her yere zamanında ve zahmetsiz ulaşım sağlamış oluyorsunuz.

Mecidiyeköy Tam Pansiyonlar

Mecidiyeköy Tam Pansiyonlar

İstanbul Türkiye'nin pek çok anlamda en gelişmiş ili ve en kalabalığı olarak ülkemizin kalbi olarak anılıyor. Türkiye için İstanbul ne anlama geliyor ise, İstanbul için Mecidiyeköy o anlama geliyor. Birçok alanda iş merkezinin bulunduğu ve İstanbul'un simgeleşmiş mekanlarına olan yakınlığı ile bilinen Mecidiyeköy, Avrupa yakasına olduğu kadar Anadolu yakasına hakim konumda yer alıyor. Çünkü İstanbul'un en fazla kullanılan ulaşım aracı olan metrobüs hattı Mecidiyeköy'den geçiyor. Bu sayede Mecidiyeköy'de bulunan birisi her iki yakaya da kolaylıkla erişim sağlıyor ve İstanbul'un tadını çıkarma fırsatı yakalıyor. İstanbul kısa zamanda gezilebilecek bir şehir değil fakat kısa süreliğine gelmişseniz Mecidiyeköy en fazla noktaya erişebileceğiniz ender noktalardan birinde yer alıyor. Bu nedenle ziyaretçilerin en sık konaklama tercihleri arasında Mecidiyeköy yer alıyor. Ziyaretçilerin en işlek noktasında yer alan bu semt konaklama bakımından oldukça fazla seçenekle karşımıza çıkıyor. Pansiyonlar sunduğu hizmet ve olanaklara bağlı olarak farklı konseptlerde yer alıyor. Semtin en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasında Mecidiyeköy tam pansiyonlar yer alıyor. Bu pansiyonlarda konaklama hizmetinin yanı sıra kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmetleri de verilmekte. Mecidiyeköy yarım pansiyonlar ise genellikle tam pansiyonlardan farklı olarak 3 değil 2 öğün içermekte. Hayat akışının yoğun olarak yaşandığı öğlen saatlerinde dışarıda olacaksanız yarım pansiyonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kısa süreli bir ziyaret planlaması yapanlardan iseniz Mecidiyeköy pansiyon günlük seçenekleri sizleri bekliyor.

Mecidiyeköy Pansiyon Fiyatları

Mecidiyeköy Pansiyon Fiyatları

Şişli'nin en büyük ve en işlek semti olan Mecidiyeköy, İstanbul'un nabzının attığı yer olarak biliniyor. Mecidiyeköy, İstanbul'a dünyanın dört bir yanından iş ve seyahat amaçlı gelen herkesin her nereye gidecek olursa olsun en az bir kez yolunun düştüğü bir noktada yer alıyor. Bu yüzden ziyaretçiler tarafından konaklama amaçlı çok fazla tercih ediliyor. Ziyaretçilerin konaklamak için böylesine elverişli bir noktayı seçmeleri oldukça mantıklı ve akıllıca bir seçim olarak görülüyor. Bulunduğu konum itibariyle İstanbul'un hem en işlek noktası olarak görülüyor hem de başka işlek noktalara yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. Mecidiyeköy pansiyonlarında konaklayarak Beşiktaş, Taksim, Kadıköy ve Ortaköy'e kolayca erişim sağlayabilir, İstanbul'un en yoğun bölgelerini gezme fırsatını elde edebilirsiniz. Konaklamak için en uygun noktalardan birinde yer alan Mecidiyeköy, hemen her kesimden ziyaretçiye uygun seçenekler sunuyor. Oldukça geniş yelpazelerde olan Mecidiyeköy pansiyon fiyatları siz değerli misafirlerini ağırlamak için önemsenmesi gereken kriterler baz alınarak oluşturulmakta.. Pansiyonun bulunduğu konum· Yemek hizmetinin bulunması· Pansiyonun konsept yapısı· Konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi· Pansiyonun sunduğu hizmet, olanak ve aktivitelerKonaklamak için pansiyon ararken bu noktalara dikkat etmek gerekiyor. Çünkü bu kriterlere bakılarak pansiyon fiyatlarında değişmeler yaşanıyor.

Mecidiyeköy Gezilecek Yerler

Mecidiyeköy Gezilecek Yerler

İstanbul kalabalık ve işlek bir metropol olarak karşımıza çıkıyor. Hava, kara, deniz ve işlek demiryollarının yer aldığı şehir, ziyaretçilerine gezip görmeye değer pek çok yer sunuyor. Mecidiyeköy de bu mekanları hem içeriyor hem de bu mekanların bulunduğu noktalara yakın konumu ile de dikkat çekiyor.. Trump Towers· Fatih Ormanı· Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası· Cevahir AVM· Büyükdere Caddesi· Dereboyu Caddesiİstanbul gibi bir metropole gelmişken sadece bunlarla yetinmezsiniz. Mecidiyeköy bulunduğu konum itibari ile İstanbul'un tüm noktalarına doğrudan ve dolaylı olarak ulaşım sağlamanız için seçenekler sunuyor. Mecidiyeköy'den başlayarak Avrupa Yakası'nı ve Anadolu Yakası'nı gezme fırsatı elde edersiniz. Taksim'de İstiklal Caddesi'nde yürüyebilir, Galata Kulesi'nin eşsiz güzelliğine şahitlik edebilir, Ortaköy'de kumpir ve waffle yiyebilir, Üsküdar'da Kız Kulesi karşısında çayınızı yudumlayabilir ve Kadıköy'de Moda Sahili'nin tadını çıkarabilirsiniz. Erken rezervasyon ve avantajlı seçenekleri takipte kalıp Mecidiyeköy ucuz pansiyonlar bularak hem cebinizden tasarruf edebilir hem de İstanbul'un keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu tarihi ve eşsiz şehir tüm ihtişamı ile siz kıymetli ziyaretçilerini bekliyor.

Mecidiyeköy Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mecidiyeköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Mecidiyeköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Mecidiyeköy Pansiyonları - En Uygun Mecidiyeköy Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Mecidiyeköy Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Mecidiyeköy Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Mecidiyeköy Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Mecidiyeköy Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.