Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mecidiyeköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mecidiyeköy Pansiyonları

Mecidiyeköy için {{ (filteredHotels).length}} / 25 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Mecidiyeköy Pansiyonları

Mecidiyeköy Pansiyonları

Mecidiyeköy Pansiyonları

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık ve kozmopolit ili olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça kalabalık ve renkli görüntülere sahne olan İstanbul, bünyesinde çok sayıda ilçe ve nokta bulunduruyor. Bu şehrin merkez noktalarının en önemlilerinden olan Mecidiyeköy de bu kalabalığın en yoğun olarak yaşandığı ilçelerden biri. İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı olan Mecidiyeköy, renkli ortamı ve yoğun insan akışı ile bilinen bir yer. Gezip görmeye değer pek çok mekana ev sahipliği yapan bu semt, aynı zamanda adeta bir iş ve finans merkezi konumunda bulunmakta. Mevsim fark etmeksizin hem iş hem de gezi amaçlı sürekli olarak seyahatlerin odağında yer alan Mecidiyeköy, ziyaretçilere konaklama bakımından oldukça elverişli seçenekler sunuyor. Mecidiyeköy, özellikle rahatına düşkün ve bu kalabalık şehrin yoğunluğundan kaçmak isteyenlerin, Mecidiyeköy otelleri yerine tercih ettiği pansiyonlar açısından çok fazla seçeneğe sahip. Bu nedenle eğer rotanızı İstanbul'a çevirmişseniz Mecidiyeköy pansiyonları pek çokfarklı seçenek ile sizleri bekliyor. Bu kozmopolit ve tarihi güzellikler ile bezenmiş şehre gelerek adeta şehrin göbeğindeki pansiyonlara ev sahipliği yapan Mecidiyeköy'de konaklayarak şehrin dinamik yapısına uzak kalmazsınız. Mecidiyeköy'e gelmeyi planlıyorsanız, konaklama açısından olduğu kadar ulaşım açısından da şanslı sayılıyorsunuz. Çünkü Mecidiyeköy toplu ulaşım araçlarının neredeyse tamamına doğrudan erişim sağlanan bir noktada yer alıyor. Bu sayede İstanbul'da gitmek istediğiniz her yere zamanında ve zahmetsiz ulaşım sağlamış oluyorsunuz.

Mecidiyeköy Tam Pansiyonlar

Mecidiyeköy Tam Pansiyonlar

İstanbul Türkiye'nin pek çok anlamda en gelişmiş ili ve en kalabalığı olarak ülkemizin kalbi olarak anılıyor. Türkiye için İstanbul ne anlama geliyor ise, İstanbul için Mecidiyeköy o anlama geliyor. Birçok alanda iş merkezinin bulunduğu ve İstanbul'un simgeleşmiş mekanlarına olan yakınlığı ile bilinen Mecidiyeköy, Avrupa yakasına olduğu kadar Anadolu yakasına hakim konumda yer alıyor. Çünkü İstanbul'un en fazla kullanılan ulaşım aracı olan metrobüs hattı Mecidiyeköy'den geçiyor. Bu sayede Mecidiyeköy'de bulunan birisi her iki yakaya da kolaylıkla erişim sağlıyor ve İstanbul'un tadını çıkarma fırsatı yakalıyor. İstanbul kısa zamanda gezilebilecek bir şehir değil fakat kısa süreliğine gelmişseniz Mecidiyeköy en fazla noktaya erişebileceğiniz ender noktalardan birinde yer alıyor. Bu nedenle ziyaretçilerin en sık konaklama tercihleri arasında Mecidiyeköy yer alıyor. Ziyaretçilerin en işlek noktasında yer alan bu semt konaklama bakımından oldukça fazla seçenekle karşımıza çıkıyor. Pansiyonlar sunduğu hizmet ve olanaklara bağlı olarak farklı konseptlerde yer alıyor. Semtin en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasında Mecidiyeköy tam pansiyonlar yer alıyor. Bu pansiyonlarda konaklama hizmetinin yanı sıra kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmetleri de verilmekte. Mecidiyeköy yarım pansiyonlar ise genellikle tam pansiyonlardan farklı olarak 3 değil 2 öğün içermekte. Hayat akışının yoğun olarak yaşandığı öğlen saatlerinde dışarıda olacaksanız yarım pansiyonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kısa süreli bir ziyaret planlaması yapanlardan iseniz Mecidiyeköy pansiyon günlük seçenekleri sizleri bekliyor.

Mecidiyeköy Pansiyon Fiyatları

Mecidiyeköy Pansiyon Fiyatları

Şişli'nin en büyük ve en işlek semti olan Mecidiyeköy, İstanbul'un nabzının attığı yer olarak biliniyor. Mecidiyeköy, İstanbul'a dünyanın dört bir yanından iş ve seyahat amaçlı gelen herkesin her nereye gidecek olursa olsun en az bir kez yolunun düştüğü bir noktada yer alıyor. Bu yüzden ziyaretçiler tarafından konaklama amaçlı çok fazla tercih ediliyor. Ziyaretçilerin konaklamak için böylesine elverişli bir noktayı seçmeleri oldukça mantıklı ve akıllıca bir seçim olarak görülüyor. Bulunduğu konum itibariyle İstanbul'un hem en işlek noktası olarak görülüyor hem de başka işlek noktalara yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. Mecidiyeköy pansiyonlarında konaklayarak Beşiktaş, Taksim, Kadıköy ve Ortaköy'e kolayca erişim sağlayabilir, İstanbul'un en yoğun bölgelerini gezme fırsatını elde edebilirsiniz. Konaklamak için en uygun noktalardan birinde yer alan Mecidiyeköy, hemen her kesimden ziyaretçiye uygun seçenekler sunuyor. Oldukça geniş yelpazelerde olan Mecidiyeköy pansiyon fiyatları siz değerli misafirlerini ağırlamak için önemsenmesi gereken kriterler baz alınarak oluşturulmakta.. Pansiyonun bulunduğu konum· Yemek hizmetinin bulunması· Pansiyonun konsept yapısı· Konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi· Pansiyonun sunduğu hizmet, olanak ve aktivitelerKonaklamak için pansiyon ararken bu noktalara dikkat etmek gerekiyor. Çünkü bu kriterlere bakılarak pansiyon fiyatlarında değişmeler yaşanıyor.

Mecidiyeköy Gezilecek Yerler

Mecidiyeköy Gezilecek Yerler

İstanbul kalabalık ve işlek bir metropol olarak karşımıza çıkıyor. Hava, kara, deniz ve işlek demiryollarının yer aldığı şehir, ziyaretçilerine gezip görmeye değer pek çok yer sunuyor. Mecidiyeköy de bu mekanları hem içeriyor hem de bu mekanların bulunduğu noktalara yakın konumu ile de dikkat çekiyor.. Trump Towers· Fatih Ormanı· Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası· Cevahir AVM· Büyükdere Caddesi· Dereboyu Caddesiİstanbul gibi bir metropole gelmişken sadece bunlarla yetinmezsiniz. Mecidiyeköy bulunduğu konum itibari ile İstanbul'un tüm noktalarına doğrudan ve dolaylı olarak ulaşım sağlamanız için seçenekler sunuyor. Mecidiyeköy'den başlayarak Avrupa Yakası'nı ve Anadolu Yakası'nı gezme fırsatı elde edersiniz. Taksim'de İstiklal Caddesi'nde yürüyebilir, Galata Kulesi'nin eşsiz güzelliğine şahitlik edebilir, Ortaköy'de kumpir ve waffle yiyebilir, Üsküdar'da Kız Kulesi karşısında çayınızı yudumlayabilir ve Kadıköy'de Moda Sahili'nin tadını çıkarabilirsiniz. Erken rezervasyon ve avantajlı seçenekleri takipte kalıp Mecidiyeköy ucuz pansiyonlar bularak hem cebinizden tasarruf edebilir hem de İstanbul'un keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu tarihi ve eşsiz şehir tüm ihtişamı ile siz kıymetli ziyaretçilerini bekliyor.

Mecidiyeköy Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Mecidiyeköy için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Mecidiyeköy otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Mecidiyeköy otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Teşvikiye, Osmanbey, Okmeydanı, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Harbiye, Esentepe semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.