Mecidiyeköy bölgesinde mutlaka görülmesi gereken yerler.

Mecidiyeköy Gezilecek Yerler ve Tarihi Mekanlar

Şişli’nin en büyük semti olan Mecidiyeköy tam bir iş ve finans merkezidir.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Mecidiyeköy Gezilecek Yerler ve Tarihi Mekanlar

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Cevahir AVM

"Personeller tam bir facia"

2.0

Misafir yorumu

1 yorum

Mecidiyeköy Tarihi Mekanlar

Şişli'nin en büyük semti olan Mecidiyeköy tam bir iş ve finans merkezidir.
Günümüzde, kimi villa tipi, kimi gökdelen benzeri, çoğu 1960'larda yapılmış konut sitelerinin, iş ve iş merkezlerinin iddialı binaları arasında sıkışıp kaldığı Mecidiyeköy, günün her saatinde, çevre yolunun da etkisiyle çok gürültülü ve yoğun bir trafiğin düğüm noktası üzerindedir.

Büyükdere Caddesi: Büyükdere Caddesi Mecidiyeköy boyunca bir bankalar caddesi görünümü taşımaktadır. 1964'te açılan Ali Sami Yen Stadyumu Mecidiyeköy'ün bir parçasıdır. Bankalar, holding ve şirket merkezleri, işhanları, matbaalar, yayınevleri, oteller, restoran ve kafeler Mecidiyeköy çevresinde toplanmıştır.

Mecidiyeköy Likör Ve Kanyak Fabrikası: Büyükdere Caddesi üzerinde 1930'da kurulmuş olan fabrika halen üretimini sürdürmektedir. Fabrikanın eski zamanlarda ürettiği en önemli likörler kümmel, sarı likör ve goudrondur.

Trump Towers: Mecidiyeköy semtinin sonunda yer alan ve Avusturyalı mimar Brigitte Weber'ın tasarladığı gökdelenler bugün Mecidiyeköy'ün simgelerinden biridir. Zemin katında alışveriş merkezi ve sosyal tesisleri barındıran girişinin üstünde ofis ve konut kuleleri yer alıyor.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Personeller tam bir facia
2

-

İstanbul Şişli Cevahir AVM, Vestel mağazasında çalışan personeller tam bir facia. Çok acı ama özellikle bayan personeller telefonda nasıl konuşmaları gerektiğini bilmiyorlar. Mağazada yönetim kalitesi sıfır, tek bildikleri tüketicinin kredi kartını almak. Her şey ürünü satana kadar. Telefonda tüketici ile neredeyse kavga eder şekilde konuşan bayanların, İstanbul'un en popüler AVM'sinde Vestel mağazasında çalıyor olm.. Devamını Göster