search icon
Giriş
03 Ağustos Sal.
Çıkış
04 Ağustos Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Mecidiyeköy Butik Otelleri

Mecidiyeköy için 10 otel listelendi.

Nish Suite Ataşehir

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Mecidiyeköy merkezine 13.8 km uzaklıkta
285 TL445 TL
%56 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:285 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
Mecidiyeköy merkezine 13.9 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
379 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
400 TL
379 TL'den başlayan fiyatlarla

Yeditepe Suite

Butik Otel
Neredekal.com
2.5/5
Mecidiyeköy merkezine 15.6 km uzaklıkta
188 TL190 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:188 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Mecidiyeköy merkezine 13.3 km uzaklıkta
630 TL630 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:630 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Pasha Palace Hotel

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
Mecidiyeköy merkezine 17.7 km uzaklıkta
179 TL179 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:179 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
179 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
196 TL
179 TL'den başlayan fiyatlarla

The Green Park Hotel Bostancı

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.4/5
Mecidiyeköy merkezine 15.0 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
348 TL
Otelz.com
Setur
349 TL
348 TL'den başlayan fiyatlarla

Plus Hotel Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4/5
Mecidiyeköy merkezine 14.6 km uzaklıkta
897 TL897 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:897 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
245 TL
Otelz.com
Setur
897 TL
245 TL'den başlayan fiyatlarla

Zikon Suite Otel

Apart Otel
Mecidiyeköy merkezine 14.0 km uzaklıkta
194 TL200 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:194 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Cityloft 81 Hotels

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.6/5
Mecidiyeköy merkezine 15.8 km uzaklıkta
224 TL241 TL
%7 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:224 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
224 TL
TatilBudur.com
Etstur
249 TL
224 TL'den başlayan fiyatlarla

Cityloft 161 Suites

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
Mecidiyeköy merkezine 16.4 km uzaklıkta
249 TL268 TL
%7 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:249 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
249 TL
TatilBudur.com
Etstur
273 TL
249 TL'den başlayan fiyatlarla

Mecidiyeköy Butik Otelleri

Mecidiyeköy Butik Otelleri

Dünyaca ünlü kitaplarda karanfil tarlalarıyla, dutluklarıyla anılan Mecidiyeköy, şimdilerde Şişli ile birlikte modern dünyanın yükselen devleri arasında anılıyor. Sosyokültürel yapısı ve merkezi konumu ile önemli ilçeler arasında yer alan Şişli'nin en büyük mahallesi olan Mecidiyeköy, İstanbul'un en önemli iş, finans, alışveriş ve kültür-sanat merkezleri arasında yer alıyor. Türk finans sektörünün adeta merkezi haline gelen Büyükdere Caddesi'nin iki yanına kurulu olan mahalle, en şirin yüzü olan butik otelleri ile yoğun turizm rağbetinin üstesinden geliyor. Her ne kadar bağların yerini lüks gökdelenler almış olsa da Mecidiyeköy'ün samimiyeti, tarihi konakları, kültürel dokusu ve sevimli butik otelleri hala yerinde duruyor. Metropol şehir İstanbul'da çok güzel ve üstelik ekonomik bir tatil yapmak isterseniz Mecidiyeköy butik otelleri seçeneğini değerlendirebilir; konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Çok kültürlü yapısıyla dikkat çeken Mecidiyeköy, keyifle vakit geçirmeyi sağlayacak sosyal olanakları sunmasının yanı sıra görülmeye değer pek çok gezi rotasına da sahip bulunuyor. İstanbul'un en ilgi çekici ziyaret noktaları Mecidiyeköy ve yakınlarında yer alıyor. Tarihi konumu ile yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun rağbet gösterdiği semt; kent merkezi, Şişli, Teşvikiye, Nişantaşı, Gayrettepe, Taksim, Çağlayan gibi ünlü ve merkezi noktalara da yakın konumda bulunuyor. Semtin çok olanaklı, evinizi aratmayacak kadar rahat, üstelik çok ekonomik butik otellerini ise tercih ettiğiniz tüm güzel konumlarda bulabilir; çoklu olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Mecidiyeköy Butik Otel Fiyatları

Mecidiyeköy Butik Otel Fiyatları

Mecidiyeköy, değişen ve gelişen çehresiyle alışveriş, tarih, eğlence ve sanat tutkunlarına ve iş çevrelerine ayrı ayrı hitap edebilecek geniş bir turizm yelpazesine sahip bulunuyor. Bunun yanı sıra kapsamlı bir İstanbul tatili için kente gelenlerin konaklamak için özellikle tercih ettiği alanlar arasında yer alıyor oluşu da dikkat çekiyor. Kentin en gösterişli yapılarına ve dünyaca ünlü alışveriş merkezlerine sahip oluşuyla pahalı semtler arasında anılsa da Mecidiyeköy otelleri bu olguyu çürütüyor. Uygun fiyatlı, samimi ve kaliteli konaklamanın adresleri olan semt butikleri, giderek daha çok cazibe merkezi hâline gelmeye başlıyor. Semtin şık butiklerini dilerseniz güzel bir Şişli ve Mecidiyeköy tatili için, dilerseniz hayal gibi bir İstanbul tatili için sıcacık adresleriniz haline getirebilirsiniz. Farklı olanaklar ve fiyat aralıkları ile hizmet sunan butiklerde oldukça keyifli İstanbul anıları biriktirebilirsiniz. En uygun seçimi yapabilmeniz için Mecidiyeköy butik otel fiyatları üzerinde etkili olan unsurları şu şekilde belirtebiliriz;

 • Butik otelin konumu,
 • Önemli noktalara yakınlığı,
 • Konaklama konsepti,
 • Yemek hizmeti ve öğün adedi,
 • Ücret harici ek hizmetler.

Bir diğer fiyat unsuru olan erken rezervasyon indirimlerini ise pozitif fiyat unsuru olarak değerlendirebilirsiniz. Semtin gülümseyen yüzleri olan butik otellerin sunduğu cazip fiyatlarla yüz gülümseten rakamlara konaklama şansını yakalayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Konaklama

Mecidiyeköy Konaklama

İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan köprülerden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün bağlantı yolu olan Mecidiyeköy, kentin önemli ulaşım merkezlerinden birini oluşturuyor. İstanbulluların adına kesişim noktamız dediği semt, kentin şehir içi ulaşımında büyük pay sahipliği üstleniyor. Bu yönüyle merkezi konaklama noktaları arasında yer alırken, sosyal çehresiyle de göz dolduruyor. Şişli'nin en büyük mahallesi konumundaki Mecidiyeköy, ziyaretçi potansiyeli ve zengin konaklama imkanları ile dikkat çekiyor. Konaklama bakımından sunduğu zenginlikle Şişli'yi Şişli yapan en büyük değerler arasında yer alıyor. Her bütçeye uygun zengin alternatifleriyle her kesimin cazip gördüğü noktalar arasında görülen semtin şık ve cep dostu butik işletmeleri; İstanbul'un ışıldayan, içten, zarif yüzünü temsil ediyor. Pek çok önemli noktaya kolay erişim sağlayan Mecidiyeköy, çoğu ünlü noktaya ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Yalnızca kendine has değerlerini değil İstanbul ve Şişli'nin çoğu bilindik güzelliğine de kolay erişim imkanı sunuyor. Mecidiyeköy butik otelleri en uygun konumlarda sunduğu hizmetle, kolaylıklar semti Mecidiyeköy'ün keyfini zahmetsizce yaşamanızı sağlıyor. Tam pansiyon, yarım pansiyon, oda kahvaltı ve sadece oda alternatiflerine sahip olan semt butikleri arasından bütçenize ve zevkinize uygun seçimi yapabilirsiniz. İçten ve samimi bir mimari eşliğinde sunulan bazı konaklama olanakları ise butik tesisler arasında farklılık gösteriyor. Farklı beklenti ve ihtiyaçlarınıza hitap eden bu olanakları restoran, minibar, otopark, ulaşım hizmeti, bahçe, teras gibi belirtebiliriz.

Mecidiyeköy Gezilecek Yerler

Mecidiyeköy Gezilecek Yerler

Dört ünlü alışveriş merkezini bünyesinde barındıran Mecidiyeköy; İstanbul'un en işlek caddelerinden olan Büyükdere Caddesi'nin iki yanında kurulu düzeniyle her gün binlerce misafir ağırlıyor. Büyükdere Caddesi'nde kahkahalar atmanızı sağlayacak sosyal ve sanatsal eğlenceler deneyimleme şansına sahipsiniz. Ünlü caddeye gitmişken Tarihi Mecidiyeköy Likör ve Kanyak Fabrikası'nı da ziyaret edebilirsiniz. İçinde ve nefes kadar yakınında pek çok tarihi, kültürel ve doğal güzellik barındıran Mecidiyeköy'de ilgi duyabileceğiniz bazı gezilecek yerleri ise şu şekilde belirtebiliriz;

 • Sadabad Sarayları,
 • Hasbahçe Mesire Alanı,
 • Miniatürk Müzesi,
 • Yıldız Sarayı,
 • İstanbul Askeri Müzesi,
 • Kadırgalar Vadisi ve Maçka Parkı.

Sanata ilginiz varsa Mecidiyeköy'e çok yakın konumda olan Feriköy Antika Pazarı'nı, Sabadat Sahnesi'ni, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyarosu'nu ve tüm sanat merkezlerinin assolisti Harbiye'yi ziyaret listenize ekleyebilirsiniz. Adalar turu yapmak ve Marmara'nın muhteşem havasını solumak isterseniz Mecidiyeköy'e yürüme mesafesinde olan Kabataş İskelesi'ne gidebilir; harika bir deniz yolculuğuna çıkabilirsiniz. Konaklamak istediğiniz oteli seçip, gezilecek yerler listesi hazırlayarak mükemmel tatlinize başlayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mecidiyeköy Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Mecidiyeköy Butik Otelleri - Uygun Mecidiyeköy Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 190 TL - 630 TL
Mecidiyeköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Mecidiyeköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Mecidiyeköy Butik Otelleri - Uygun Mecidiyeköy Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Mecidiyeköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Mecidiyeköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Mecidiyeköy Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Mecidiyeköy Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Mecidiyeköy Alt Bölgeleri