Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Çankırı Merkez Otelleri

Çankırı Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Çankırı Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Çankırı'nın tarihi antik dönemlerden bu yana uzanan bir geçmişe sahiptir.

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ilidir. Çankırı'nın kuzey ilçeleri Karadeniz Bölgesi'nde kalmakta olup, kuzeyde Karabük ve Kastamonu, doğuda Çorum, güneydoğuda Kırıkkale, güneyde Ankara ve batıda Bolu ile komşudur.

Çankırı'ya yıl içerisinde hem iş hem de tatil için birçok kişi gelmektedir. Gelenlerin ise Çankırı'da konaklama yapabilecekleri oteller tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Çankırı Merkez otelleri kategorisi içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller listelenmektedir. Bu sayfada listelen bu Çankırı Merkez otelleri arasında aqua parkı, açık yüzme havuzu, fitness salonu, hamamı, saunası ve tuz hamamına sahip oteller de bulunmaktadır.

Çankırı Merkez otelleri en kalabalık ve yoğun dönemini yaz ve tatil sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda Çankırı Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Çankırı Merkez otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz hem de istediğiniz zaman diliminde konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Çankırı Merkez otellerini, otellerin fiyatlarını, fotoğraflarını ve konumlarını, ayrıntılı bilgilerini ve iletişim numaralarını bu sayfadan inceleyebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Çankırı Merkez oteline ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Çankırı sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı Tuz Mağarası ile yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turisti en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir.

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan ildir. Çankırı ilinin kuzeyde buluna ilçeleri Karadeniz Bölgesi'nde kalırken diğer il merkezi ve ilçeleri İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Çankırı kuzeyinde Karabük ve Kastamonu illeri, doğusunda Çorum, güneydoğusunda Kırıkkale, güneyinde ise başkent Ankara ve batısında Bolu ile çevrilidir.

Çankırı tarihi antik döneme kadar uzanmaktadır ve gerek tarihi gerekse de doğal güzellikleri ile ziyaret edilmektedir. Çankırı'ya gelen misafirlerin ise konaklamada tercih edebileceği oteller tüm yıl açık olup hizmet vermektedir.

Çankırı Merkez otel fiyatları ise il genelinde hizmet veren tesislerin konaklama yapılan otel kategorisine göre değişiklik göstermektedir. Çankırı Merkez otel fiyatları sadece konaklamanın yapıldığı otel kategorisine göre değil otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Çankırı Merkez otel fiyatları konaklama tipinin her şey dahil, yarım pansiyon ya da tam pansiyon olmasına göre de değişmektedir. Her şey dahil konaklama tipinde Çankırı otel fiyatları biraz daha yüksek olurken yarım pansiyon konaklama tipinde daha ekonomik olabilmektedir.

Çankırı otel fiyatları konaklamanın yapıldığı sezona göre de farklı farklı fiyatlara sahiptir. Örneğin; yaz sezonunda belli bir oranda artış gözlemlenen Çankırı Merkez otel fiyatları, kış ve bahar aylarında daha uygun konaklama fiyatlarına sahiptir.

Çankırı otel fiyatları bu sayfadan ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfada yer alan otellerin iletişim numaraları ile de konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Çankırı Merkez Hakkında

Sahip olduğu hareketli caddeleri ve ticaret alanları ile Çankırı Merkez, şehirdeki sosyal hayatın nabzını tutuyor…

1347 km2 alana sahip olan Çankırı Merkez, Çankırı'nın güneydoğusunda yer alıyor. Kuzeyinde Ilgaz ve Yapraklı, doğusunda ve güneydoğusunda Kızılırmak ile Çorum'un İskilip ilçesi, batısında Eldivan, kuzeybatısında Korgun ve güneyinde Ankara'nın Kalecik ilçeleri yer alıyor.

Birbirine çok benzeyen çıplak ve dik tepeler ile sarılı olan Çankırı Merkez'in doğusunda kalan tepeler, kaya tuzu rezervlerinden ötürü daha da çıplak görünüyor. Ancak ilçenin çevresinde yer alan vadiler olabildiğince yeşillik içerisinde, bağ ve bahçelerle bezeli. Kuzeybatı yönünden gelen Tatlıçay, Çankırı Merkez'i ikiye ayırıyor. Kuzeydoğusundan gelen Acıçay ve Tatlıçay birleşerek Acısu adını alıyor ve Kızılırmak'a karışıyor.

Çankırı Merkez'in ticaret merkezi olan ve sosyal hayatın hüküm sürdüğü yerler ise Cumhuriyet Mahallesi, İstasyon Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Buğdaypazarı Caddesi. İş merkezleri, sosyal olanaklar, alışveriş imkanları hep bu bölgelerde bulunuyor.

Çankırı Merkez'in denizden yüksekliği ise 750 metre.

Çankırı Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sim Prestige Otel
Sim Prestige Otel

-

Odalar kül tablası gibi kokuyor

"Anlayana sivrisinek saz" atasözüyle tek bir cümle söyleyebilirim. Türkiye'nin birçok ilinde, birçok otel ve pansiyonlarda kaldım. Edirne'de, Bartın'da ve Çankırı Sim Prestige Otel'inde kalacağınıza arabanızda uyuyun ya da 1 saatlik mesafedeki Kastamonu'ya gidin, orada kalın. Tüm odalar kül tablası gibi kokuyor. Umarım bir hastalık kapmamışımdır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koç Otel Çankırı
Koç Otel Çankırı

-

Banyolar çok kötü durumda

Resepsiyon görevlisi ve otel yönetimi kibar değil... Bir sorun var dediğinizde önemsemiyorlar ve gayet hoş olmayan bir tavırla hareket ediyorlar... Banyolar çok kötü durumda... Oda klimaları ısıtmıyor... Özellikle kışın asla tavsiye etmiyorum... Kendilerini hizmet sektörüne ait görmeyen vasat altı bir otel... Selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sim Prestige Otel
Sim Prestige Otel

-

Odaları temiz ve bakımlı

Kaliteden ödün vermeden hizmet eden, odaları temiz ve bakımlı, personeli güler yüzlü ve samimi, ayrıca kalınabilecek yegane yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koç Otel Çankırı
Koç Otel Çankırı

-

Gayet misafirperver

Resepsiyondaki çocuğu saymazsak herkes iyi. Restoran kısmındakiler gayet misafirperver. O çocuk hariç herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)