Kumcağız Pansiyonları

En iyi 3 pansiyon, en uygun fiyatlar

Kumcağız Pansiyon Fiyatları

Kumcağız, yaz aylarında Marmara Bölgesi'nin en çok tercih edilen kaçış noktalarından biridir.

Mavi denizi, temiz plajları ve tepelerinden bakıldığında size sunduğu güzel manzarası ile Kumcağız Marmara Bölgesi'nin en çok tercih edilen tatil noktalarından biridir.

İstanbul'a sadece bir buçuk saatlik mesafedeki Kumcağız, özellikle bütçe dostu otelleri ile hafta sonu tatil kaçamağı yapmak isteyenlerin tercih listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Merkezi konumu ve kolay ulaşılabilir olması sayesinde özellikle haftasonu tatilleri için de çok sayıda ziyaretçinin uğrak yeridir Kumcağız.

Kumcağız'da yer alan pansiyonlara baktığımızda mevcut tesislerin çoğunun aile işletmesi olduğunu görüyoruz. Küçük, sevimli ve aile ortamını bulabileceğiniz Kumcağız pansiyonları hem keyifli ortamı hem de ekonomik fiyatları ile tercih edebileceğiniz yerlerdir.

Kumcağız pansiyonları denize yürüme mesafesinde yer alır. Aynı zaman Kerpe'ye de oldukça yakın konumda bulunan Kumcağız pansiyonları rahat ve keyifli ortamlarıyla size güzel bir tatil fırsatı sunar.

Kumcağız'da çok sayıda pansiyon bulunmamaktadır. Dilerseniz Kerpe'deki pansiyonlara da göz atabilir, Kumcağız'a yürüme mesafesinde yer alan Kerpe'deki pansiyonlardan birinde de konaklayabilirsiniz.

Şehir stresinden ve kalabalığından birkaç günlüğüne uzaklaşmak isterseniz Kumcağız sizin için ideal kaçamak noktalarından biridir.

Kumcağız'da konaklamak için Kumcağız otellerini, Kumcağız apart otellerini veya pansiyonlarını seçebilirsiniz. Kumcağız sahili Kefken'e yürüyerek 10 dakika mesafededir. Kerpe'ye de dilerseniz 5 dakikalık bir araba yolculuğuyla ulaşmanız mümkün.