Kepez Otelleri

Çocukların en sevdiği mekanlardan biri olan hayvanat bahçesi, Antaya’da Kepez sınırları içerisinde yer almaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Kepez Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Harika, temiz, güzel"

"Çok temiz ve konforlu"

10

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kepez Otelleri ve Kepez Otel Fiyatları

Çocukların en sevdiği mekanlardan biri olan hayvanat bahçesi, Antaya'da Kepez sınırları içerisinde yer almaktadır.

Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Antalya'nın 3 merkez ilçesinden biridir, Kepez. Kepez Varsak beldesinde bulunan Düden Şelalesi yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biridir. Özellikle de sıcak yaz aylarında şelalenin etrafında bulunan kafeteryalar, su sesini dinleyerek bir şeyler içmek isteyenlerle dolup taşmaktadır. Antalya Merkez'e ulaşımın en hızlı yolu olan hafif raylı sistem bu ilçeden de geçmektedir.

Hafif raylı sistemin bu ilçe sınırlarından geçmesinin de etkisiyle Kepez otelleri konaklamada tercih sebebi olmaktadır. Kepez otelleri Konyaaltı Plajı'na yakın olması ile de konaklamada tercih edilmektedir. Plaj ile ilçe arasındaki mesafe 7 ile 15 kilometre arası olmaktadır. Ayrıca Kepez otelleri içerisinde pek çok farklı tesis yer almaktadır. Kent oteli, butik otel, apart otel ve pansiyonlar yılın her dönemi açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Kepez bölgesi merkez ilçe olmasının da etkisiyle oldukça gelişmiş bir bölgedir. Bölgede sosyal aktivitelerin yapıldığı merkezlerin yanında alışveriş merkezleri de bulunmaktadır. Yaz sezonunun en az 6 ay olduğu Antalya bölgesinde Kepez otelleri en çok turistin kaldığı ilçelerden biridir. Çocuklu ailelerin Kepez bölgesindeki otellerde konaklamalarının bir avantajı da çocukların hayran olduğu hayvanat bahçesine kolayca ve rahat bir şekilde gidilebilmesidir.

Tatil sezonunda yoğunluğun çok yaşandığı Kepez otelleri içerisinde farklı kategorilerde bulunan tesislere erken rezervasyon yaptırmak önem arz etmektedir. Bu yoğunluktan olumsuz olarak etkilenmemek için önemli olan erken rezervasyon, otel fiyatları üzerinde de zaman zaman avantaj sağlamaktadır.

Antalya'nın 3 merkez ilçesinden biri Kepez'dir.

Kepez, Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Antalya ilinin merkez ilçelerinden biridir. Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali de Kepez ilçesinde yer almaktadır. Şehirlerarası terminalin bu ilçe sınırları içerisinde yer alması tatil için Antalya'ya gelenlerin bu ilçede konaklamalarında oldukça etkilidir.

Ayrıca Kepez ilçesinde hayvanat bahçesi , piknik yapmaya elverişli yerler ve mesire alanı da ye almaktadır. Antalya'nın eşsiz manzaralarından birine sahip olan Masadağı ve Kepezüstü tepelerinden şahane bir manzara izlenebilmektedir. Ayrıca Kepezüstü Buca'dan sonra ki Türkiye'nin en büyük ikinci Atatürk maskına da ev sahipliği yapmaktadır.

Kepez otel fiyatları yılın her sezonu değişiklik göstermektedir. Kış sezonu da hizmet veren tesislerin fiyatları yaz sezonundaki fiyatlarına oranla daha düşük olmaktadır. Ancak tatilin de başladığı yaz sezonunda Kepez otel fiyatları bir nebze de olsa artmaktadır.

Yaz sezonunda artış gözlenen Kepez otel fiyatları erken rezervasyon fırsatları ile zaman zaman avantaja dönüştürülebilmektedir. Bu sebeple hangi sezon olursa olsa Kepez otel fiyatlarından en ekonomik şekilde yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kepez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Mutado Hotel
Mutado Hotel

-

Harika, temiz, güzel

Harika, temiz, güzel, güler yüzlü insanlarla harika tatilimi yaptım. Seneye inşallah bir daha…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mutado Hotel
Mutado Hotel

-

Çok temiz ve konforlu

Çok iyi, çok takdir ettim. Çok temiz ve konforlu. Bize güzel bir tatil yaşattıkları için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mutado Hotel
Mutado Hotel

-

Harika kahvaltısı var

Benim mekan, benim yerim. Harika bir tatil geçirmemizi sağladılar. Temiz odaları ve harika kahvaltısı var. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mutado Hotel
Mutado Hotel

-

Yetkilileri çok ilgili

Harika bir yerdir. Yetkilileri çok ilgili ve kibarlar. Otelden çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)