Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Keçiborlu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Keçiborlu Otelleri

Keçiborlu için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Keçiborlu Otelleri

Isparta'nın bir ilçesi olan Keçiborlu'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler vardır. Keçiborlu otelleri listesinde yer alan bu tesisler yılın en yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Keçiborlu otel fiyatları da bu dönemde kış sezonunu oranla bir miktar artmaktadır.
Keçiborlu, Batı Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Göller yöresini kaplayan Isparta ilinin bir ilçesidir. Isparta il merkezinde yaklaşık 40 km. uzaklıkta konumlanan Keçiborlu ilçesi son zamanlarda Isparta'nın lavanta ve gül hasadı festivalleriyle öne çıkmaktadır. Keçiborlu ve Keçiborlu otelleri yılın en yoğun dönemini bu hasat dönemlerinde ve tatilin başladığı yaz sezonunda yaşamaktadır.

Keçiborlu otelleri ilçe merkezinde konumlanmış olup kamu birimlerine, bankalara, kafelere, restoranlara ve çarşıya yürüme mesafelerinde bulunmaktadırlar. Keçiborlu otelleri yeni ve modern dekorasyonlu binalardan oluşmaktadır. İş ya da tatil için bu ilçeye gelenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceğini bu tesisler yılın dört mevsimi konuklarına kapılarını açmaktadır.

Festivaller ve yaz tatili zamanlarında neredeyse tam doluluğa ulaşan Keçiborlu otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Erken rezervasyon yaptırarak hem dilediğiniz tatil döneminde dilediğiniz tesiste konaklama yapabilir hem de otellerin zaman zaman yaptığı ekonomik fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Keçiborlu otel fiyatları en düşük 70TL'den başlamaktadır. Geçtiğimiz yılla kıyasladığımızda bu yıl için 2021 Keçiborlu otel fiyatları çok fazla artmamıştır. Keçiborlu otelleri listesinde yer alan tesislerden ilçeye gelen aileler ve kalabalık arkadaş grupları apart otelleri ya da günlük kiralık daireleri tercih ederken, ekonomik bir konaklama arayanalar ve öğrenciler; pansiyonları, konukevlerini, motelleri tercih etmektedir. Keçiborlu otelleri listesinde her bütçeden her konaklama zevkine kadar bir tesis hizmet vermektedir.

Keçiborlu Hakkında
Son dönemlerde lavanta tarlalarıyla adından sıklıkla söz ettiren Keçiborlu, ziyaretçilerine tüm güzellikleriyle unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.
Bağlı olduğu Isparta merkezine 41 km uzaklıkta yer alıyor Keçiborlu. İlçe sınırları içerisindeki en eski buluntular Tunç Çağı'na kadar uzanıyor. Tarih boyunca bünyesinde pek çok medeniyeti ve devleti barındıran bu topraklar, hem sakinliği hem de görülesi doğası ile bugün pek çok turistin ilgisini çekiyor. Üstelik yalnızca ülkemizden değil, dünyanın dört bir yanından seyahat severe kucak açıyor. Peki Keçiborlu'yu böylesine özel kılan şeylerin başında ne geliyor? Tabi ki Lavanta Köyü ismiyle de anılan, Kuyucak Köyü'ne sahip olması.

Kuyucak Köyü, Keçiborlu ilçesinde mutlaka ama mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Ülkemizde lavanta üretiminin %90 gibi büyük bir oranının karşılandığı köy, özellikle yaz aylarında eşsiz bir görünüme bürünüyor. Kuyucak Köyü'nde lavantaların morarmaya başlaması haziran ayının sonlarından temmuz ayının ilk haftalarına kadar sürüyor. Hasat zamanı ise ağustos ayının ilk haftasını buluyor. Böylece bu köy, tüm meraklılarına her anlamda tatmin edici bir yaz rotası olmayı başarıyor.

Doğası ile tatmin edici bir yer olan Keçiborlu'da görülecek yerler bununla da sınırlı değil. İlçenin güneyinde Burdur Gölü'de mesire yerleri ve yürüyüş rotaları ile gerek ilçe halkına gerek ziyaretçilerine doğayla buluşma olanağı sunuyor. Gelelim ilçenin tarih meraklılarını heyecanlandıracak durağı Sinan Bey Camisi'ne. İlçe merkezinde yer alan bu caminin tarihi hakkında net bir bilgi yer almamakla birlikte bazı kaynaklarda 1692 yılına kadar uzandığı bilgisi yer alıyor.

Ekonomisini sanayi başta olmak üzere tarımdan, el sanatlarından ve ticaretten meydana geliyor. Hepimizin çok yakından bildiği üzere bölgede gülcülük ve halıcılık başlıca geçim kaynaklarını oluşturuyor.

Keçiborlu Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilindiği gibi Isparta tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan bölgelerimizden biri. Bu sebeple yıl boyunca on binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor. Gelen bu turistlerin bölgede konaklama yapabilecekleri her türden tesis de konuklarına hizmet veriyor. En popüler konaklama yerlerinden biri ise Keçiborlu. Örneğin; tatil konaklamasında evinin rahatını arayanlar, kalabalık gruplar ya da aileler ilk olarak keçiborlu otelleri keçiborlu butik ve apart otelleri tercih ediyor. Doğa ile daha çok iç içe olmak isteyenler Keçiborlu butik otelleri ile Keçiborlu doğa manzaralı otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih ediyor. Keçiborlu otelleri en ucuz olsun isteyenler ise hosteller ve pansiyonlar arasından bir karar veriyor. Keçiborlu merkez otelleri merkeze uzaklık ise sıklıkla araştırılıyor. Keçiborluya ulaşım genellikle karayolu ile sağlanıyor. Dolayısıyla Keçiborlu otellerine ulaşım da yine karayolu yolculukları ile yapılıyor. Şehirler arası yolculuklar otobüsle yapılırken havayolunu tercih eden taticiler Süleyman Demirel havalimanına iniş yapıyor. Keçiborlu Isparta merkez arası mesafeise 26 kilometre olarak belirtiliyor.

Keçiborlu aile otelleri gerek bölgenin güzelliği gerek sundukları olanaklar bakımından sezon boyunca tatilcilere hayallerinin ötesinde bir konaklama hizmeti sunmaya devam ediyor. Aileye uygun Keçiborlu otelleri ise bu tesisler içerisinde nezih ortamları ve konforlu seçenekleriyle en sık tercih edilenlerden biri oluyor. Büyük bir kısmında aile odası seçeneği, çocuk oyun alanı, çocuk dostu menü gibi seçenekler bulunan Keçiborlu aile otelleri birbirinden farklı konseptlerden meydana geliyor. Aileye uygun oteller içerisinde butik oteller, apartlar, büyük oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Siz de bütçenize en uygun otel fiyatına sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.

Oda kahvaltı konsept keçiborlu otel fiyatları Neredekal.com'un keçiborlu otelleri sayfasında listeleniyor. Bu listede yer alan tüm otellerin fiyatlarını karşılaştırabilir, pahalıdan ucuza doğru sıralayabilirsiniz. keçiborlu oda kahvaltı otel fiyatları tesislerin misafirlerine sunduğu imkanlara, konaklamanın yapılacağı mevsime göre farklılıklar gösteriyor. Ayrıca yine aynı şekilde Keçiborlu otel fiyatları misafirlerin hangi konseptte konaklama yaptığına göre de değişkenlik gösteriyor. Oda kahvaltı konsept keçiborlu otellerikonaklamak her şey dahil ya da tam pansiyon konaklamalara göre daha ekonomik oluyor. Aynı zamanda keçiborlu oda kahvaltı pansiyonları bölgede en ucuz konaklama fiyatına sahip olan tesis kategorisi. Bir de konaklamanın yapılacağı mevsim de otel fiyatları üzerinde etkili oluyor. En ucuz keçiborlu otel fiyatı 150 TL'den başlayan pansiyonlarda görülüyor.

Keçiborlu'ya yılın her mevsiminde gelen turistlerin konaklama yapabilecekleri her türden tesis ile konuklarına hizmet verdiği biliniyor. Keçiborlu da herkese uygun bir tesisi mutlaka bulunuyor. Tatilleri boyun kendilerini ev rahatlığında hissetmnek isteyenler,kalabalık gruplar ya da aileler ilk olarak keçiborlu doğal konsept otelleri keçiborlu butik ve apart otelleri tercih ediyor. Doğa ile daha çok iç içe olmak isteyenler Keçiborlu butik bungalov otelleri ile Keçiborlu doğa manzaralı otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih ediyor. Keçiborlu otelleri en ucuz olsun isteyenler ise hosteller ve pansiyonlar arasından bir karar veriyor. Keçiborlu otelleri ulaşım imkanları ise sıklıkla araştırılıyor. Keçiborluya ulaşım genellikle karayolu ile sağlanıyor. Dolayısıyla Keçiborlu otellerine ulaşım da yine karayolu yolculukları ile yapılıyor. Şehirler arası yolculuklar otobüsle yapılırken havayolunu tercih eden taticiler Süleyman Demirel havalimanına iniş yapıyor.Buradan Keçiborlu otellerine transfre ise servsi araçları ve ya özel araç kiralama hizmeti alarak sağlanıyor. Keçiborlu Isparta merkez arası mesafeise 26 kilometre olarak belirtiliyor.