search icon
Giriş
01 Ağustos Paz.
Çıkış
02 Ağustos Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kabataş Otelleri

Kabataş için 10 otel listelendi.

Pyrgos Otel Burgazada

Butik Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
4.7/5
Kabataş merkezine 18.3 km uzaklıkta
594 TL600 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:594 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Büyükada Princess Hotel

Butik Otel
Neredekal.com
3.9/5
Kabataş merkezine 22.1 km uzaklıkta
665 TL665 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:665 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Büyükada Prenses Koyu Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
Kabataş merkezine 22.9 km uzaklıkta
593 TL593 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:593 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Yalı Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Kabataş merkezine 22.3 km uzaklıkta
478 TL478 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:478 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
477 TL
Otelz.com
Tatil.com
478 TL
477 TL'den başlayan fiyatlarla

Ada Palas Butik Otel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Kabataş merkezine 22.1 km uzaklıkta
805 TL805 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:805 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
805 TL
Tatil.com
Otelz.com
855 TL
805 TL'den başlayan fiyatlarla

Mimoza Butik Otel

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Kabataş merkezine 22.1 km uzaklıkta
447 TL447 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:447 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Çenar Konak Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
Kabataş merkezine 22.2 km uzaklıkta
653 TL681 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:653 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
440 TL
Odamax
Otelz.com
653 TL
440 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Çankaya Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Kabataş merkezine 22.0 km uzaklıkta
709 TL709 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:709 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
587 TL
Odamax
Otelz.com
709 TL
587 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Prinkipos

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
Kabataş merkezine 22.1 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
199 TL
Otelz.com
Tatil.com
200 TL
199 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Apart Otel Karadağ

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
(26 değerlendirme)
Kabataş merkezine 22.4 km uzaklıkta
771 TL771 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:771 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Kabataş Otelleri

Boğaz'ın en iyi manzaralarından birine ev sahipliği yapan Kabataş, Fındıklı ile Dolmabahçe arasında konumlanmış Beşiktaş'a bağlı tarihi bir semt. Ulaşım araçlarının kesiştiği bir bölge olması sebebiyle konumu son derece avantajlı oluyor. En güzel Kabataş otelleri bu noktada sıralanıyor. Kabataş otel fiyatları da bulundukları konum dahilinde değişim gösteriyor. Aynı zamanda Kabataş uygun oteller, apartlar ve pansiyonlar açısından da zengin bir yerleşim bölgesi olarak karşımıza çıkıyor.

Antik Çağ'da Aiantion olarak anılan semtte günümüze kadar soluklanmış nice tarihi eser bulunuyor. Tarihi doku ve modern mimarinin harmanı Kabataş otelleri de bu atmosfere uyum sağlar nitelikte oluyor. Semt, adını zamanında yaşanan bir patlama sonucu sahile düşen taştan alıyor. Halikarnas, bu taştan Petre Themastis olarak bahseder. Kabataş'tan Tophane'ye uzanan hat ise Bizans döneminde Diplokionion olarak adlandırılmış.

Kabataş gerek deniz gerek kara trafiğiyle adeta kilit bir nokta yer alıyor. Dolayısıyla Kabataş butik otel ve çeşitli konaklama seçenekleriyle yerli, yabancı turistlerin ilgi odağı konumundadır. Aynı zamanda Kabataş uygun oteller bakımından da fırsatlar barındırmaktadır.

İstanbul turunuza konfor katmak istiyorsanız Kabataş otelleri uygun bir seçenek olabilir. Boğaz'a açılan pencereleriyle İstanbul'un kalbindeymiş gibi hissettirecek Kabataş butik otelleri her dönem ziyarete açık. Aynı zamanda Kabataş uygun oteller açısından da oldukça elverişli. Fark gösteren sezon şartları sebebiyle seyahatinizi planlamadan önce Kabataş otel fiyatları hakkında araştırma yapmanızı öneririz.

Kabataş Otel Fiyatları

Kabataş Otel Fiyatları

Şehrin merkezinde yer alan Kabataş otelleri ve pansiyonlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. İster iş ister tatil amacıyla olsun, Kabataş uygun oteller ile göz önüne çıkıyor ve birçok kişinin tercihi oluyor. Kabataş butik otel hizmetleri hemen herkesi tatmin edecek düzeyde. Özellikle samimi, modern mimarisiyle ön plana çıkan butik oteller son yılların yükselen trendleri arasında.

Kabataş'tan deniz yoluyla Bostancı, Adalar, Kadıköy, Üsküdar ve birçok noktaya kolayca hareket edebiliyorsunuz. Bazı Kabataş otelleri iskeleye yakın konumda ve bu da ziyaretçilerine ulaşım kolaylığı sağlıyor. Semt aynı zamanda füniküler hattıyla Taksim'e, kara yoluyla Beşiktaş, Sarıyer gibi ilçelere bağlanıyor. Kabataş otel fiyatları bulundukları konuma ve sağladığı avantajlara göre farklılık gösteriyor.

Restoran, SPA, spor salonu ve birçok özelliği bünyesinde barındıran Kabataş otelleri İstanbul'un merkezine sadece 3 km uzaklıkta sıralanıyor. Bölgedeki popüler Kabataş otelleri ücretsiz Wi - Fi, otopark, transfer olanaklarıyla hizmet ediyor. Kabataş butik otel seçenekleriyse kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz oda hizmetleriyle ve manzaralı odalarıyla ön plana çıkmış durumda. Bazı Kabataş butik otelleri ise ücretsiz yeme - içme imkanı sunabiliyor. Tüm bu özellikler ışığında Kabataş otel fiyatları hakkında kesin bir söylemden uzak durmak gerekiyor.

Dolmabahçe'ye, Taksim'e olan yakınlığıyla turistlerin ilgisini çeken Kabataş otelleri, misafirlerini büyük bir titizlikle ağırlıyor. 4-5 yıldızlı işletmelerin yanı sıra Kabataş uygun otellere de ev sahipliği yapıyor. Kabataş otel fiyatları araştırması yapıp erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek daha ekonomik bir tatil mümkün.

Kabataş Gezilecek Yerler

Kabataş Gezilecek Yerler

Denizin yamacında, tarihin içinde bulunan Kabataş'ta görmeniz gereken yerlere göz atacak olursak:


 • Dolmabahçe Sarayı,
 • İstanbul Deniz Müzesi
 • Koca Yusuf Paşa Sebili
 • Kabataş Meydan Çeşmesi
 • Taksim, İstiklal Caddesi, Galata

Kabataş otelleri, değerli noktalara olan yakınlığıyla ziyaretçilerin bir numaralı tercihi oluyor. Manzaralı odalar ve alternatiflerle Kabataş otel fiyatları değişim gösterebiliyor. Küçük işletmelerden yanaysanız tercihinizi Kabataş butik otel işletmelerinden yana kullanabilirsiniz. Kabataş uygun oteller söz konusu olduğunda da birçok alternatif bulunuyor.

Yolunuz Kabataş'a çıkacaksa öncesinde Kabataş otel fiyatları hakkında bilgi alarak bütçeniz için doğru kararı verebilirsiniz. Ayrıca Kabataş butik otel seçeneklerine göz atarak alternatiflerinizi çoğaltmanız mümkün. Kabataş uygun oteller açısından gösterdiği zenginlikle ziyaretçilerini memnun etmeye devam ediyor.

Kabataş otelleri ve apartlarında yer bulmakta güçlük çekerseniz hem komşu sem Beşiktaş'taki konaklama fırsatlarınaBeşiktaş Otelleri sayfamızdan bakabilirsiniz.

Kabataş Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aileye uygun Kabataş otellleri hangileridir?
Kabataş aile otelleri gerek bölgenin güzelliği gerek sundukları olanaklar bakımından sezon boyunca tatilcilere hayallerinin ötesinde bir konaklama hizmeti sunmaya devam ediyor. Aileye uygun Kabataş otelleri ise bu tesisler içerisinde nezih ortamları ve konforlu seçenekleriyle en sık tercih edilenlerden biri oluyor. Büyük bir kısmında aile odası seçeneği, çocuk oyun alanı, çocuk dostu menü gibi seçenekler bulunan Kabataş aile otelleri birbirinden farklı konseptlerden meydana geliyor. Aileye uygun oteller içerisinde butik oteller, apartlar, büyük oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Siz de bütçenize en uygun otel fiyatına sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.
Kabataş otelleri çevresinde alışveriş yapılabilecek yerler var mıdır?
Kabataş, İstanbul Beyoğlu ilçesine bağlı bir bölge olup merkezi konumu sayesinde birçok ulaşım aracıyla ulaşılabiliyor. Metro ve tramvay istasyon hatlarına yakın konumda bulunan kabataş otelleri ise en çok tercih edilenler arasında. İstanbul'da iş ve ya kültürel tatil için gelinmiş olsun konaklamak için en çok tercih edilen bölgelerden birisi oluyor. Buraya gelen misafirlerin merak ettikleri bir konu ise kabataş otellerine yakın alışveriş merkezleri Dünyaca bilinen metropoller arasında yer alan İstanbul'un birçok noktası gibi alışveriş merkezleri de çok fazla ziyaretçi alıyor. Bu yüzden alışveriş merkezlerine yakın kabataş otelleri en çok tercih edilen tesisler arasında yer alıyor. Peki kabataşa yak��n alışveriş merkezleri hangileri? Kabataş yakınında yer alan Zorlu Avm, Kanyon Avm, Özdilekpark Avm kolay ulaşımları sayesinde bunların başında geliyor. Bunun dışında Kabataş otobüs ve vapur hatları kullanılarak Avrupa ve anadolu yakasında yer alan birçok Avmye ulaşabilirsiniz.
En uygun Kabataş otelleri hangileridir?
Kabataş merkez otelleri için merkezi konumları sayesinde sıklıkla tercih edildiğinden daha önce bahsetmiştik. Bu tesisler özellikle turistik ya da iş seyahatleri için şehirde bulunan konuklara büyük avantajlar sağlıyor. Yalnızca konumları değil sundukları olanaklarla da ön plana çıkan Kabataş en uygun otelleri merkez konumunda yer alan tesisler, fiyat olarak farklılık gösterebiliyor. Ziyaretçilerin en uygun istanbul kabataş otelleri hakkında detaylı bilgi alabilmesi için mutlaka konsept özelliklerini göz önünde bulundurması gerekiyor. Genellikle uygun bütçeli alternatifler olarak kabataş pansiyonları ve Kabataş en uygun apart otelleri ön plana çıkıyor. Her iki konsepte sahip tesis de farklı olanaklara ev sahipliği yapıyor.
Kabataş otelleri ulaşım imkanları nelerdir?
İstanbul'un en özel bölgeleri arasında yer alan Kabataş otelleri gerek Taksim gerekse Beşiktaş'a yakınlığı sayesinde İstanbul'a seyahat eden birçok kişi tarafından tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. Böylelikle Kabataş otellerine ulaşım imkanları da çok seçenekli. Vapur İskelesi sayesinde Anadolu Yakasına kolaylıkla ulaşabilir, otelinizden çıktığınız an da Avrupa Yakasının birçok semtine de toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebilirsiniz. Örneğin; tarihi yerleri gezmek isterseniz Tramvay sayesinde sadece birkaç dakika sonra Sultanahmet'e, hareketli bir akşam geçirmek isterseniz yürüyerek Beşiktaş'a ulaşabilirsiniz. Kabataş otellerine ulaşım imkânları için alternatifleri çoğaltmamız mümkün. Konaklama tercihiniz merkez noktalara yakınlığı ile bilinen Kabataş'tan yana olacaksa Kabataş otellerine ulaşım olanakları da çok kolay. sayfamızdan tesis seçeneklerine göz atmanızı öneririz.