En iyi 10 pansiyon, en uygun fiyatlar

Heykel Pansiyon Fiyatları

Bursa'nın en merkezi noktasında konaklamak isteyenlerin tercihi Heykel pansiyonları kategorisinde yer alan tesislerden yana olmaktadır. Heykel pansiyon fiyatları da oldukça ekonomiktir.

Heykel pansiyonları yıl boyunca dört mevsim konuklarına kapılarını açmakta ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Her konuda misafirlerinin taleplerini karşılamaya çalışan Heykel pansiyonlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Heykel'de, kent otellerinden 3 ve 4 yıldızlı otellere kadar farklı konaklama alternatifleri bulunuyor. Heykel otel fiyatları da bu alternatiflere farklı bir boyut kazandırıyor.

Şehrin en hareketli ve en popüler noktası olan Heykel'de kent otelleri, butik oteller, termal oteller, apart oteller, yıldızlı oteller gibi her bütçeye hitap eden tesis türleri bulunmaktadır. Ancak tüm bu tesis türleri arasında Heykel pansiyon fiyatları en uygun konaklama fiyatını sunmaktadır.

Yoğun sezon olarak değerlendirilen yaz ayları şehirdeki tüm tesisler kadar pansiyonların da en yoğun dönemidir. Bu sebeple özellikle tatilin de başladığı yaz sezonunda Heykel pansiyonları kategorisinde hizmet veren tesislerden birinde konaklamak isteyenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönündedir.

Heykel'de bulunan otellerin büyük bir çoğunluğunu kent otelleri oluşturuyor. Heykel otel fiyatları, sezondan sezona değişkenlik göstermiyor. Her kesimden bütçeye hitap eden Heykel otel fiyatları yaklaşık olarak 75 TL ile 185 TL arasında değişiyor.

Heykel otel fiyatları ile ilgili araştırmanızı yaptıktan sonra, bütçenize uygun olan bir Heykel otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon ile Heykel otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilmeniz mümkün.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Heykel Pansiyon Yorumları

10

Reşat Oyal Parkı

Selma Töre - 2 Haziran 2015, Salı 08:36

Selma Töre tarafından...

Eskisi kadar olmasa da, yeşil Bursa'nın sembollerinden, güzel bir doğa parkı...

10

Botanik Park

Özkan Hacıoğlu - 9 Nisan 2014, Çarsamba 13:17

Özkan Hacıoğlu tarafından...

Bursa'nın yeşil alan envanterine önemli kazanımlarından birisi. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu. İçinde yapay bir göl var. Hafta sonu bisiklete binmek, yemeğinizi yanınıza alıp açık havada güneş banyosu yapmak için birebir. Hemen yan tarafında yine büyükçe bir hayvanat bahçesi bulunuyor. Aynı gün içinde her ikisi de gezilebilir.