Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Heykel Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Heykel için {{ (filteredHotels).length}} / 10 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}

Heykel Pansiyonları

Saat kulesi ve büyük Atatürk heykeliyle yeşil Bursa'nın kalbinin attığı yer olan Heykel pansiyonlarıyla misafirlerini bekliyor. Bursa'nın merkezinde konaklamaya gelenlerin genellikle ilk tercihi Heykel pansiyonları oluyor. Bursa Heykel pansiyon fiyatları her gelir seviyesinden kesime hitap edecek şekilde sıralanıyor. Heykel pansiyonlarının geneli için oldukça ekonomik demek de mümkün.

Heykel pansiyonları Osmanlı'ya başkentlik yapmış en önemli şehirlerimizden Bursa'da yer alıyor. Bursa Heykel pansiyon fiyatlarının uygun oluşu şehre yolu düşenler açısından cezbedici oluyor. Heykel pansiyonları ister iş ister turistik ziyaret olsun konuklarının tüm ihtiyaçlarına karşılık verebiliyor.

Bursa Heykel pansiyon fiyatları ziyaretçilerini memnun ediyor ama Heykel pansiyonlarının tercih edilmesinde tek nokta elbette bu değil. Samimi işletme anlayışlarıyla misafirlerinin akıllarında yer eden en uygun Heykel pansiyonları aynı zamanda her türlü ulaşım imkanlarıyla da misafirlerine büyük kolaylık sağlıyor. Aracınız olmasa bile bölgeden toplu taşımayla şehrin dört bir yanına ulaşmanız mümkün oluyor. Heykel pansiyonları en uygun fırsatlarıyla sitemizde sıralanıyor. Huzurlu ve kafanızın rahat edeceği bir tatil için Heykel pansiyon fiyatları tam da cebinize göre. Rezervasyon bir tık uzağınızda.

Bursa Heykel Pansiyon Fiyatları

Bursa Heykel Pansiyonları

Heykel pansiyonları şehir merkezinde yer aldığından Bursa'nın her noktasına kolay ulaşım imkanlarına da sahip. Şehre ziyaret amacınız ne olursa olsun Bursa Heykel pansiyon fiyatları en ekonomik tercihlerden biri oluyor. Heykel pansiyonları en uygun seçeneklerle siz misafirlerini bekliyor.

Heykel pansiyonları misafirlerine dört mevsim boyunca hizmet veriyor. Bursa Heykel pansiyon fiyatları kusursuz hizmet anlayışı ile birleşince misafirler oldukça memnun ayrılıyorlar. Heykel pansiyonları misafirlerinin tüm taleplerini eksiksiz karşılamaya çalışan bir anlayışla hizmet veriyor.

Bursa Heykel pansiyonları şehirde hem ucuz hem de konforlu bir konaklama arayan misafirlerin ilk duraklarından biri oluyor. Daha lüks konaklama opsiyonları ise yıldızlı oteller, kent otelleri ve termal oteller şeklinde sıralanıyor. Bursa Heykel pansiyon fiyatları ve işletme kalitesiyle diğer işletmeler gibi kendinden söz ettiren bir anlayışla hizmet veriyor. Bursa Heykel pansiyon fiyatları ve lokasyonu gereği bölgeye gelen turistlerin ilk tercihlerinden oluyor. Siz de unutulmaz bir tatil geçirmek için bölgedeki diğer tüm konaklama seçeneklerini Heykel Otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Heykel Gezilecek Yerler

Heykel Gezilecek Yerler

  • Heykel pansiyonlarında konaklıyorsanız ilk duraklarınızdan biri oldukça farklı bir tasarım anlayışına sahip Bursa Kent Müzesi olabilir.
  • Heykel pansiyonları bölgesine en yakın tarihi eserlerden biri olan Irgandı Köprüsü'ne uğramadan da olmaz!
  • Heykel pansiyonları en uygun fırsatlarla misafirlerini beklerken ziyaretçilerine özellikle Osmanlı tarihinden özel örnekler sunuyor. Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu, Bursa Devlet Tiyatro'suna bağlı olarak hizmet verirken tüm heybetiyle göze çarpmayı başarıyor.
  • Heykel pansiyonlarında konaklıyorsanız ve araç kullanıyorsanız günümüzde kavşak görevi yapan Saat Kulesi'ni de incelemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Bursa Heykel pansiyon fiyatlarıyla oldukça ucuz fırsatlar sunarken sizi adeta tarih yolculuğuna çıkarıyor. İki Osmanlı padişahının türbesine ev sahipliği yapan Tophane'ye de uğramalısınız!
  • Bursa Kapalı Çarşı da Heykel pansiyonlarının bulunduğu bölgeye yürüme mesafesinde yer alıyor.
  • Heykel pansiyonlarından Uludağ'ı da ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Heykel için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Heykel otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Heykel otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.