Heykel Butik Otelleri

En iyi 10 butik otel, en uygun fiyatlar

Heykel Butik Otel Fiyatları

Tarihi başkent, yeşil Bursa. Dört mevsim ziyaretçilerini karşılayan Bursa'nın konaklamada en çok tercih edilen otel kategorisi Heykel butik otelleri listesindeki tesislerdir. Heykel butik otel fiyatları da diğer tesislere göre oldukça ekonomiktir.

Dört ziyaretçilerini kabul eden Bursa'da konaklamada tercih edebileceğiniz çok sayıda tesis hizmet vermektedir. Bu tesisler arasında en çok ilgi gören lokasyon Heykel'dir. Otel kategorisi olarak da butik oteller gezginler ve iş için gelenler tarafından tercih edilmektedir.

Heykel'de, kent otellerinden 3 ve 4 yıldızlı otellere kadar farklı konaklama alternatifleri bulunuyor. Heykel otel fiyatları da bu alternatiflere farklı bir boyut kazandırıyor.

Heykel butik otelleri, ulaşım bakımından oldukça rahat bir lokasyona sahiptir. Ayrıca ünlü restoranlara, kafelere, eğlence mekanlarına ve gezilip görülmesi gereken yerlere de çok yakındır. Tüm Heykel butik otelleri modern dekorasyona ve internet gibi teknolojik donanımlara sahiptir.

Heykel butik otel fiyatları da bölgede hizmet veren diğer tesis kategorilerine göre oldukça ekonomiktir. Heykel butik otelleri yıl boyunca tercih edilmesine karşın yaz aylarında tatilin de başlaması ile daha çok ilgi görmektedir. Artan bu ilginin de etkisi ile Heykel butik otel fiyatları kış ayalarına oranla yaz aylarında bir miktar artmaktadır.

Heykel butik otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeniz için tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır. Heykel butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik fiyatlardan faydalanabilir hem de dilediğiniz zzaman diliminde istediğiniz odada konaklamanızı yapabilirsiniz.

Tüm Heykel butik otelleri bu sayfada Heykel butik otel fiyatları ile birlikte listelenmektedir. Bu listeden tüm tesisleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfadan beğendiğiniz tesisle iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu da tamamlayabilirsiniz.

Heykel'de bulunan otellerin büyük bir çoğunluğunu kent otelleri oluşturuyor. Heykel otel fiyatları, sezondan sezona değişkenlik göstermiyor. Her kesimden bütçeye hitap eden Heykel otel fiyatları yaklaşık olarak 75 TL ile 185 TL arasında değişiyor.

Heykel otel fiyatları ile ilgili araştırmanızı yaptıktan sonra, bütçenize uygun olan bir Heykel otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon ile Heykel otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilmeniz mümkün.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Heykel Butik Otel Yorumları

10

Yeşil Butik Hotel

emrah çelikdemir - 29 Kasım 2018, Perşembe 10:17

Odaları rahat ve ideal

Her anlamda çok iyi ve ekonomik. Merkeze yakın. Yeşil türbeye yakın. Odaları rahat ve ideal.

9

Otantik Club Hotel

Otantik Club Hotel - 1 Kasım 2018, Perşembe 16:33

Canlı müzik

Üniversite arkadaşlarımla beraber burada harka bir akşam yemeği organizasyonu düzenledik.Restaurant çok ferah ve güzeldi.Canlı müzik çok keyifliydi.Bize çok güzel ve samimi bir ortam sağladılar.Özellikle Remziye Hanım'a ilgisi için çok teşekkür ederiz.

8

Ruba Palace Thermal Hotel

Zehra Dokuzoglu - 23 Şubat 2016, Salı 11:32

Hamamıyla, personelin ilgisiyle, temizliğiyle

Ruba Palace Thermal Hotel'i her yönüyle çok beğendik; Bursa'ya gittiğinizde kalacak yeriniz yoksa gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir yer. Hamamıyla, personelin ilgisiyle, temizliğiyle bir otelde görmek istediğiniz her şeyi Ruba Palace Thermal Hotel'de bulabilirsiniz.