Giriş
05.06.22
Çıkış
06.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Hasankeyf Otelleri:

Hasankeyf için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Tarihin birçok dönemine yolculuk yapabileceğiniz Hasankeyf, Batman’ın en çok ziyaret edilen ilçesidir.

Hasankeyf’te bulunan 4000’den fazla mağara, kiliseler, camiler, kaleler ve köprüler farklı dönemlerin izlerini taşımaktadır.

Hasankeyf’in tarihi atmosferine eşlik eden yapılar arasında güzel bir gezi planınızı varsa, şimdiden Hasankeyf otellerinin birinde rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Hasankeyf’te bulunan oteller hem lüks hem de butik otel kategorisinde hizmet vermektedir.

Hasankeyf lüks otellerinin sayısı oldukça azdır. Buradaki sayılı lüks oteller, kusursuz bir hizmet sunmaktadır misafirlerine. Türk-İslam tarihinin en önemli noktalarından biri olan Hasankeyf’te her bütçeye uygun konaklama tesisi bulabilirsiniz.

Hasankeyf’te yer alan butik otellerin sayısı, lüks otellere göre daha fazladır. Butik oteller genellikle oda kahvaltı hizmeti vermektedir. Hasankeyf’te yer alan oteller ilçenin gezilecek yerlerine de oldukça yakındır.

Hem tarihi bir gezi için hem de doğal güzelliklere yakın olmak için Hasankeyf otellerinin birinde rezervasyonunuzu hemen gerçekleştirmenizi öneririz. Hasankeyf’teki konaklama tesislerini Neredeka.com üzerinden araştırabilirsiniz.

Hasankeyf Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hasankeyf otelleri ulaşım imkanları nelerdir?
Yok olmadan görmeniz gereken bir yer Hasankeyf. Peki Hasankeyf'e ulaşmanın en kolay yolu nedir? Hasankeyfe en yakın havalimanı olan Batman'a inmek ve havalimanından araç kiralamak. Batman Havalimanı - Hasankeyf arası yaklaşık 46 km, en fazla 1 saatte rahatlıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca Hasankeyf'e Mardin havaalanından da kolaylıkla ulaşabiliyorusnuz. Bunun dıışında Batman'a kara ve demir yolları ile de ulaşım sağlanabiliyor. Hasankeyfin Mardin'e uzaklığı 110 Midyata uzaklığı ise sadece 44 kilometre olarak gösteriliyor. Tüm bunların yanı sıra Batman'a kara ve demir yolu ile de ulaşılabiliyor. Batman merkezden sürekli olarak Hasankeyfe minibüs kalkıyor. Dolayısı ise hasankeyf otelleri ulaşım imkanları oldukça çeşitli ve kolay sayılıyor. İnsanlığın en eski yerleişm yerlerinden biri olan Mezopatamyada yer alan Hasankeyf mutlaka görülmesi gereken ve önemini yitirmemesi gereken özel bir bölge.
Aileye uygun Hasankeyf otelleri hangileridir?
Doğal kayalarıyla, mağaralarıyla ve ibadet mekânlarıyla tarihinin derin izlerini gözler önüne seren ve ülkemizin en ünlü ilçelerden biri olarak dikkat çeken Hasankeyf, kapılarını her yıl binlerce turiste açıyor. Kalabalık gruplar, genç çiftler, gezginler derken birçok farklı grubu misafir eden bölgeyi aileler de sıklıkla ziyaret ediyor. Bu sebeple Hasankeyf aile otelleri de devamlı yoğun kapasite ile çalışıyor. Peki, Hasankeyteki aileye uygun oteller nasıl ve nerede yer alıyor? Ailecek konaklanacak Hasankeyf otelleri bölgenin hemen her yerinde yer alıyor. Çünkü burada yer alan tüm tesisler hizmet kalitelerini ailelerin de konaklayabileceği seviyede tutuyor. Yemek ve kültür turunun yanı sıra konaklamada da ailelerin severek konakladığı yerlerin başında Hasankeyf butik aile otelleri geliyor. Sıcak ve samimi bir ortamda güzel bir taril için tercih edilen butik oteller dışında Hasankeyfte ailelerin kalacağı apart ve pansiyonlar da bulunuyor.
En iyi Hasankeyf otelleri hangileridir?
Hasankeyf 5 yıldızlı oteller lüksüne ve konforuna düşkün ziyaretçilerin favorisi. Sundukları olanaklardan hizmet kalitesine, zevkli dekorasyonlarından konforlu odalarına kadar her detayın düşünüldüğü en iyi Hasankeyf otelleri her bütçe ve zevkten tatilciye hitap ediyor. Özellikle açık büfeye ek alakart restoran, SPA hizmetleri, açık havuz, özel plaj alanı gibi olanaklara sahip olabilen Hasankeyf en iyi otelleri lüks konseptte aileler, çiftler ya da arkadaş grupları gönül rahatlığıyla konaklayabilir. En iyi Hatay 5 yıldızlı oteller ise bölgenin popüler tatil destinasyonlarına dağılmış durumda. Bunun için Gerçüş, Beşiri, Sason, Kozluk gibi ilçelerde yer alan otelleri de detaylı inceleyebilirsiniz.
Havuzlu Hasankeyf otelleri hangileridir?
Orta Çağ'da Kaya Kale anlamına gelen Hısnı Keyfa şehri olarak adlandırılan Hasankeyf; doğal kayalarıyla, mağaralarıyla ve ibadet mekanlarıyla tarihinin derin izlerini gözler önüne seriyor. Daha öncede söylediğimiz gibi burada lüks otel sayısı oldukça az fakat havuzku hasankeyf oteli butik oteller başta olmak üzere lüks klasmanındaki otellerde de mevcut. içinde havuzu olan hasankeyf butik tesisleri genellikler tam pansiyon, herşey dahil, yarım pansiyon gibi seçenekler sunuyor. Hasankeyf tarihine daha yakından tanık olmak için, Hasankeyf otellerinin birinde rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Hasankeyf Otelleri Alt Bölgeleri

Batman Merkez Otelleri
Daha fazla gör