Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Hakkari Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Hakkari Merkez Otelleri

Hakkari Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Hakkari Merkez Otelleri

Hakkari Merkez Otelleri

Hakkari Merkez Otelleri

Sonsuz tarihinin Çölemerik'i Hakkari, Türkiye'nin en güney ucunda bulunuyor. Dünyanın merkezi konumlarından birisi olan kent, sayısız mirası ve olağanüstü görselleri ile UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alıyor. Tarihin her devrinde ters laleleri ile kendine hayran bırakmış, görenlerde tutkuya yol açmış olan Hakkari, egemenliğine girdiği tüm medeniyetlerin izlerini taşıyor. Hakkari'nin her yanı saran ters lalelerine ve zengin medeniyet çeşitliliğine günümüzde de tanık olabilirsiniz. Dağların görülesi sarplığı ve Zap Vadisi'nin destansı ihtişamı içinde saklı bir inci gibi parıldayan Hakkari'de etkisinden çıkamayacağınız muhteşem günler geçirebilirsiniz. Alabildiğinde uzanan doğasının içinde tüm yorgunluğunuzdan ve hatta aklınızda yer etmiş tüm düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. İnsanı içine çeken, ruhunu saran bu kentin adeta müdavimi olabilirsiniz.Tatilinizin en güzel ve en önemli ayrıntısı olan konaklama, Hakkari'de bir gerek olmaktan çıkıp zevke dönüşüyor ve tatilinizin bir parçası oluyor. Hakkari merkez otelleri, harika bir tatil geçirmeniz ve evinize mutlu bir şekilde dönmeniz için itinalı bir şekilde hizmet sunuyor. Türkiye'nin dünyaya açılan kapılarından olan Hakkari'nin çağdaş sosyo kültürel yapısını otellerinde de ziyadesiyle yaşayabilirsiniz. Misafirperverliği ve kültürlere saygılı yapısı ile örnek kentlerimizden olan Hakkari, otellerini misafir evleri gibi görüyor. Kusursuzluğu ve misafiri hoş tutmayı adeta sanat edinmiş olan kentin otelleri, mistik bir atmosfer sunarken tüm modern imkanlara da sahip bulunuyor. Kentin farklı noktalarında, farklı tarzlarda, zengin bir yelpaze ile hizmet sunan otelleri arasından zevkinize ve bütçenize uygun olan seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hakkari Merkez Otel Fiyatları

Hakkari Merkez Otel Fiyatları

Konumu ve coğrafi yapısı itibarıyla, Perslerden itibaren pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Hakkari, bu yanıyla tam bir kültür ve tarih şöleni yaşatıyor. Öte yandan şehirde neredeyse tüm yıl devam eden sanat ve mutfak aktiviteleri, çoklu katılımlarla gerçekleşiyor. Köklü geçmişinin yanı sıra farklı kültürlerle barışık diyaloğu ile sağladığı geniş ticari hacmi, kente gelen iş insanı popülasyonunun yoğun olmasını sağlıyor. Bahar aylarıyla beraber hareketlenen dağ ve yayla turizmi sonbahara kadar yoğun rağbet görüyor. Diğer şehirlerimize nazaran daha uzun süren kayak turizmi sezonu ise Hakkari'nin turizm ve tatil aktivitelerinin yıl boyunca, aralıksız olarak devam etmesini sağlıyor. Bu nedenle, Hakkari merkez otel fiyatları üzerinde sezon döneminin pek bir etkisi olmuyor. Otel konaklama ücretlerinin farklı olmasını sağlayan unsurları ise şu şekilde belirtebiliriz.

 • Otelin konumu,
 • Merkezi noktalara yakınlığı,
 • Sahip olduğu yıldız sayısı,
 • Konaklama konsepti,
 • Odanın bulunduğu cephe,
 • Ücret haricinde kalan ek hizmetler.

Otel fiyatlarının farklılaşmasını olmasını sağlayan diğer etkense erken rezervasyon kampanyaları oluyor. Hakkari merkez işletmeleri, erken rezervasyon dönemlerinde müşterilerine cazip fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor. Muhteşem kent Hakkari'de ödeyeceğiniz konaklama ücretlerini çok daha cazip hale getirmek isterseniz erken rezervasyon döneminde yapılan indirimli kampanyaları değerlendirebilirsiniz.

Hakkari Merkez Konaklama

Hakkari Merkez Konaklama

Hava yolu ve kara yolu ile ulaşımın fazlaca kolay olduğu Hakkari merkez konaklama imkanlarının zenginliği ile popülaritesini koruyor. Şehir içi ulaşımın da memnunluk yaratacak şekilde kolay olduğu kentte yorulmadan, vakit kaybı yaşamadan tatilinize odaklanabilirsiniz. Hakkari, yitirmediği gelenekleri ile metropol şehir olmanın gerisi olan modern avantajların harman olduğu mistik bir konaklama atmosferi sunuyor. Her kesimin zevkine ve beklentilerine hitap edebilecek çoklu olanaklara sahip bulunuyor. İster kendinizle baş başa, ister ailenizle, ister kalabalık arkadaş gruplarınızla gelin; yüzünüzü gülümsetecek türlü avantajlarla karşılıyor. Hakkari merkez tesisleri de kentin olanak çeşitliliğine uyum sağlayan ahengi ile dikkat çekiyor. Her yaş grubu ve her bütçeye hitap edebilecek geniş bir yelpaze ile hizmet sunuyor. Genel olarak aileler ve çocuklar için de uygun olan kent otelleri her türlü beklentilere uygunluğu ile cazip adresler haline geliyor. Lüks seçeneklerden apart seçeneklere varıncaya kadar tüm konaklama stillerinden örnekler görebileceğiniz Hakkari merkez ucuz oteller avantajı ile cep dostu uygulamalara da ev sahipliği yapıyor. Merkez otellerinde uygulanan tam pansiyon, yarım pansiyon, oda-kahvaltı ve sadece oda seçenekleri arasından memnun kalacağınız konsepte erişebilirsiniz. Misafiri çok seven kent otellerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ayrıntılar düşünülüyor. Açık ve kapalı havuz, sauna, hamam, SPA, jakuzi, restoran, bar gibi olanaklar ise oteller arasında farklılık gösteriyor.

Hakkari Merkez Gezilecek Yerler

Hakkari Merkez Gezilecek Yerler

Tabiatı alabildiğinde uzanan Hakkari'de, doğa ve spor tutkunları için pek çok doğal güzellik ve sosyal donatı alanı bulunuyor. Hakkari, diğer şehirlerimizden farklı olarak yılın altı ayı kayak yapabilme aktivitesi fırsatı sunuyor. Üstelik atlı kızaklara binme olanağını da sağlıyor. Berçelan ve Durankaya yaylalarında yılın altı ayı kayak; diğer altı ayında ise keyifli geziler ve piknikler yapabilirsiniz. Çılgınca akan Zap Suyu'nda rafting turlarına katılabilirsiniz. Seyithan Gölü ve Cennet Cehennem Vadisi'nde hafızanızdan silinmeyecek görsellere denk gelebilirsiniz. Cilo Bozları ve Sat dağlarında tırmanış sporu aktivitelerin katılımcıları arasında yer alabilirsiniz. Cilo Bozlarında ayrıca buz kitlelerinden oluşmuş ilginç mağazaları da görme imkanını elde edebilirsiniz. Serin sularda enerji tazelemek isterseniz Ore Şelalesi ve Mergan Vadisi'ne uğrayabilir, büyüsüne teslim olabilirsiniz. Hakkari'nin gezilecek yerlerinden bazılarını sizler için şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Kayme Sarayı,
 • Kırmızı Kümbet Mezarlığı,
 • Peri Bacaları,
 • Hırtava Köyü Kalıntıları,
 • Mağara Devri Resimleri,
 • Taş Köprü.

Gündüzünde ayrı, gecesinde ayrı büyüleyen Hakkari'nin sokaklarında tatlı gezintiler yapabilir, maharetli ellerden çıkan yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Tarihi Meydan Medresesi ve pek çok tarihi eser ile çarşılarda denk gelebilir, kentin esrarengiz atmosferini soluyabilirsiniz.

Hakkari Merkez Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Hakkari Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Hakkari Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Hakkari Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.