Hakkari Merkez Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Hakkari Merkez Otel Fiyatları

Hakkari adı, eskiden Van Gölü'nün güneyinde ve bir bölümü de İran'a doğru uzanan yörelere yerleşmiş 'Hakkar' kabilesinin isminden gelmektedir.

Hakkari derin vadileri, buzul gölleri, yüksek şelaleleri, rengarenk ot ve çiçeklerle bezenmiş Alpin çayırları, soğuk suların aktığı serin yaylaları ile dağcılık, su ve kara avcılığı, kış sporları, doğa yürüyüşü ve raftingin rahatlıkla yapılabileceği turizm açısından zengin doğal kaynaklara sahiptir. İnsanoğluna doğal güzellikleri ile adeta meydan okuyan bu manzaraya başka yerde rastlamak mümkün değildir. Bunun yanında M.Ö. 7000'li yıllara kadar uzanan zengin tarihi geçmişe sahip çeşitli kültür ve medeniyet izlerini taşıyan tarihi eserlerin varlığı da turizm açısından ayrı bir potansiyel oluşturmaktadır.

Hotel Sibar Hakkari Merkez

Hakkari Merkez - Otel - 4 Misafir Yorumu

Hakkari şehir merkezinde bulunan Hotel Sibar, valiliğe 250 metre, Kale Kayak Merkezi'ne 1 km, Van Havaalanı'na ise 210 km uzaklıktadır.. Tüm Gereksinimlerinizin En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünülerek Hayata Geçirildiği Sibar Hotel'de; Gerçek Konforla Karşılaşacak, Mutluluğa Doyacaksınız..Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.Siz değerli konuklarımızın huzurlu ve konforlu tatil geçirmeniz için hizmet vermekteyiz...

Hakkari'nn adı 'Hakkar' kabilesinin isminden gelmekte olup Arap dili, coğrafyası ve tarihlerinde bölge adı 'Hakkariye' olarak geçmekte ve ''Hakkarlar'ın Şehri'' anlamına gelmektedir.

Hakkari Merkez'e yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse keşif için gelen gezginler konaklamada Hakkari Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir. Hakkari Merkez otelleri, şehrin merkezinde yer almasından dolayı valiliğe, kamu binalarına, restoranlara, bankaları ve çarşıya yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Hakkari Merkez otelleri kategorisinde hizmet veren oteller arasında kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller hizmet vermektedir. Oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon şeklinde konaklama tipleri ile hizmet veren Hakkari Merkez otelleri dört mevsim konaklamada tercih edilmeye devam ediyor.

Doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dikkat çeken Hakkari yıl içerisinde misafirlerini ağırlama devam ediyor. Gelenlerin ise konaklamada gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri Hakkari Merkez otelleri tüm yıl açık olup kusursuz bir hizmet vermektedir. Hakkari Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller hizmet vermektedir.

Hakkari Merkez otelleri en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Yaz sezonunda tatilin de başlamasının etkisiyle Hakkari Merkez otel fiyatları bir miktar artmaktadır. Bu artıştan da olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Hakkari Merkez otel fiyatları otellerin bulunduğu kategoriye göre ve konaklama tipine göre de farklı fiyatları sahiptir. Tam pansiyon ya da oda kahvaltı konaklama tiplerinin fiyatları da farklı olmaktadır. Hakkari Merkez otel fiyatları otellerin konaklama yapan misafirlerine sunduğu imkanlara ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Hakkari Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfadan ayrıntı olarak konumları, fotoğrafları ve iletişim numaraları ile listelenmektedir. Bu listeden zevkine ve bütçenize uygun tesis ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hakkari Merkez Otel Yorumları

10

Hotel Sibar

şehriban barzan - 19 Ocak 2017, Perşembe 10:22

Çok temiz ve konforlu

Çok temiz ve konforlu. Bence Hakkari'nin en iyi, en güvenli otelidir.

10

Hotel Şenler

Hotel Şenler - 11 Aralık 2012, Salı 11:59

Nice 4 yıldızlı otelden başarılı

Yenilenmiş baştan aşağı, nice 4 yıldızlı otellerden çok daha şık ve konforlu.