Gümüşhane Merkez Otelleri

Şehir ismini yakınlarındaki gümüş madenlerinden almıştır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Gümüşhane Merkez Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Gümüşhane Merkez Otelleri ve Gümüşhane Merkez Otel Fiyatları

Şehir ismini yakınlarındaki gümüş madenlerinden almıştır.

Gümüşhane; Türkiye'nin Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yer almaktadır. Doğuda Bayburt, batıda Giresun, kuzeyde Trabzon ve güneyde, Erzincan ile komşudur.

Gümüşhane'nin ismini yakınlarındaki gümüş madenlerinden aldığı rivayet edilmektedir. Gümüşhane'nin tarihi çok eskilere dayandığını kanıtlayan niteliklerde yapılan çalışmalarla bölgenin MÖ 3.500 tarihlerinde bölgede insan yerleşimine ve MÖ 3.000 tarihlerinde tarım yapıldığına dair izler bulunmuştur.

Gümüşhane'ye gerek iş için gerekse de tatil için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri oteller yer almaktadır. Bu oteller arasında en çok Gümüşhane Merkez'de yer alanlar tercih edilmektedir. Gümüşhane Merkez otelleri kategorisinde butik oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller tüm yıl açık olup hizmet vermektedir.

Gümüşhane Merkez otelleri şehir merkezinde olduğundan dolayı alışveriş yerlerine, bankalara, kamu binalarına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca Gümüşhane Merkez otelleri toplu taşıma ulaşım ağının da oldukça rahat kullanılabileceği bir konumda yer almaktadır.

Gümüşhane Merkez otelleri yıl boyunca tercih edilmektedir. Ancak en yoğun ve kalabalık dönemini yaz tatili olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple bu aylara içerisinde Gümüşhane Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönündedir.

Gümüşhane Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralıklarında konaklama yapabilir hem de erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm Gümüşhane Merkez otellerini bu sayfadan fotoğrafları ve konumları ile ayrıntılı olarak inceleyebilir ve ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Gümüşhane'de araştırmacıların yaptığı arkeolojik çalışmalarda milattan önce 3.500 tarihlerinde bölgede insan yerleşimine ve milattan önce 3.000 tarihlerinde tarım yapıldığına dair izler bulunmuştur.

Gümüşhane, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yer alan, Türkiye'nin gümüş madenleri ile ünlü ilidir ve adını da zamanında bu bölgeden çıkarılan madenden almıştır. Gümüşhane; doğuda Bayburt, batıda Giresun, kuzeyde Trabzon ve güneyde Erzincan ile komşudur.

Gümüşhane Merkez yıl içerisinde iş adamlarına ve gezginlere sıklıkla ev sahipliği yapmaktadır. Gelenler ise konaklama öncelikli olarak Gümüşhane Merkez'de hizmet veren otelleri tercih etmektedir. Gümüşhane Merkez'de hizmet veren oteller; restoranlara, kafelere, kamu binalarına, bankalara ve alışveriş merkezlerine hem yakın hem de yürüme mesafesinde olmalarından dolayı da tercih edilmektedir.

Gümüşhane Merkez otel fiyatları ise tesislerin bulunduğu kategoriye göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu kategorileri içerisinde hizmet veren küçük oteller daha uygun fiyatlara sahipken büyük oteller fiyat olarak biraz daha pahalı olabilmektedir. Bu sayfadan tüm Gümüşhane Merkez otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Gümüşhane Merkez otel fiyatları konaklamanın yapılacağı mevsime göre de değişiklik göstermektedir. Yaz sezonunda tatilinde başlaması ile Gümüşhane Merkez otel fiyatları diğer sezonlara oran bir miktar da artmaktadır.

Yaz sezonunda artan Gümüşhane otel fiyatları erken rezervasyon fırsatları ile ekarte edilebilmektedir. Sizlerde yaz tatili dönemlerinde Gümüşhane Merkez 'de yer alan otellerde konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hatta bu sayfada listelenen tüm otelleri fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele de bu sayfadan ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın