Gümüşhane Merkez Otelleri

En iyi 4 otel, en uygun fiyatlar

Gümüşhane Merkez Otel Fiyatları

Şehir ismini yakınlarındaki gümüş madenlerinden almıştır.

Gümüşhane; Türkiye'nin Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yer almaktadır. Doğuda Bayburt, batıda Giresun, kuzeyde Trabzon ve güneyde, Erzincan ile komşudur.

Gümüşhane'nin ismini yakınlarındaki gümüş madenlerinden aldığı rivayet edilmektedir. Gümüşhane'nin tarihi çok eskilere dayandığını kanıtlayan niteliklerde yapılan çalışmalarla bölgenin MÖ 3.500 tarihlerinde bölgede insan yerleşimine ve MÖ 3.000 tarihlerinde tarım yapıldığına dair izler bulunmuştur.

Gümüşhane'ye gerek iş için gerekse de tatil için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri oteller yer almaktadır. Bu oteller arasında en çok Gümüşhane Merkez'de yer alanlar tercih edilmektedir. Gümüşhane Merkez otelleri kategorisinde butik oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller tüm yıl açık olup hizmet vermektedir.

Gümüşhane Merkez otelleri şehir merkezinde olduğundan dolayı alışveriş yerlerine, bankalara, kamu binalarına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca Gümüşhane Merkez otelleri toplu taşıma ulaşım ağının da oldukça rahat kullanılabileceği bir konumda yer almaktadır.

Gümüşhane Merkez otelleri yıl boyunca tercih edilmektedir. Ancak en yoğun ve kalabalık dönemini yaz tatili olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple bu aylara içerisinde Gümüşhane Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönündedir.

Gümüşhane Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralıklarında konaklama yapabilir hem de erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm Gümüşhane Merkez otellerini bu sayfadan fotoğrafları ve konumları ile ayrıntılı olarak inceleyebilir ve ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Gümüşhane Merkez Otel Fiyatları

Gümüşhane'de araştırmacıların yaptığı arkeolojik çalışmalarda milattan önce 3.500 tarihlerinde bölgede insan yerleşimine ve milattan önce 3.000 tarihlerinde tarım yapıldığına dair izler bulunmuştur.

Gümüşhane, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yer alan, Türkiye'nin gümüş madenleri ile ünlü ilidir ve adını da zamanında bu bölgeden çıkarılan madenden almıştır. Gümüşhane; doğuda Bayburt, batıda Giresun, kuzeyde Trabzon ve güneyde Erzincan ile komşudur.

Gümüşhane Merkez yıl içerisinde iş adamlarına ve gezginlere sıklıkla ev sahipliği yapmaktadır. Gelenler ise konaklama öncelikli olarak Gümüşhane Merkez'de hizmet veren otelleri tercih etmektedir. Gümüşhane Merkez'de hizmet veren oteller; restoranlara, kafelere, kamu binalarına, bankalara ve alışveriş merkezlerine hem yakın hem de yürüme mesafesinde olmalarından dolayı da tercih edilmektedir.

Gümüşhane Merkez otel fiyatları ise tesislerin bulunduğu kategoriye göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu kategorileri içerisinde hizmet veren küçük oteller daha uygun fiyatlara sahipken büyük oteller fiyat olarak biraz daha pahalı olabilmektedir. Bu sayfadan tüm Gümüşhane Merkez otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Gümüşhane Merkez otel fiyatları konaklamanın yapılacağı mevsime göre de değişiklik göstermektedir. Yaz sezonunda tatilinde başlaması ile Gümüşhane Merkez otel fiyatları diğer sezonlara oran bir miktar da artmaktadır.

Yaz sezonunda artan Gümüşhane otel fiyatları erken rezervasyon fırsatları ile ekarte edilebilmektedir. Sizlerde yaz tatili dönemlerinde Gümüşhane Merkez 'de yer alan otellerde konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hatta bu sayfada listelenen tüm otelleri fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele de bu sayfadan ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

En İyi 1 Gümüşhane Merkez Oteli

Çimenler Otel Gümüşhane Merkez

Otel - Gümüşhane Merkez - 3 Misafir Yorumu

Çimenler Otel, konum olarak Merkez/Gümüşhane'de yer alır. Trabzon Havalimanı'na araç ile 1 saat 28 dakikalık sürüş mesafesindedir. Çimenler Otel; Sümela Manastırı, Zigana Kayak Merkezi, Kromni Vadisi, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Lapazan Yaylası, Altındere Vadisi, Karaca Mağarası, Vazelon Manastırı, Santa, Kürtün Barajı gibi sembolik ve tarihi yerlere yakın konumda yer almaktadır.

Çimenler Otel genel özellikler olarak; 24 saat açık resepsiyon, otopark, otel genelinde ücretsiz Wi-Fi, havalimanı gidiş/dönüş transfer servisi, araç kiralama, oda servisi, faks/fotokopi, resepsiyonda emanet kasa,
... Çimenler Otel, konum olarak Merkez/Gümüşhane'de yer alır. Trabzon Havalimanı'na araç ile 1 saat 28 dakikalık sürüş mesafesindedir. Çimenler Otel; Sümela Manastırı, Zigana Kayak Merkezi, Kromni Vadisi, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Lapazan Yaylası, Altındere Vadisi, Karaca Mağarası, Vazelon Manastırı, Santa, Kürtün Barajı gibi sembolik ve tarihi yerlere yakın konumda yer almaktadır.

Çimenler Otel genel özellikler olarak; 24 saat açık resepsiyon, otopark, otel genelinde ücretsiz Wi-Fi, havalimanı gidiş/dönüş transfer servisi, araç kiralama, oda servisi, faks/fotokopi, resepsiyonda emanet kasa, bagaj muhafazası, ütü, kuru temizleme, çamaşırhane, masaj, kuaför, konferans salonu gibi hizmetler vermektedir. Bu hizmetler ücretli ya da ücretsiz olarak değişiklik göstermektedir.

Çimenler Otel, sade, rahat ve geniş mimariyle dizayn edilen otel odaları ile misafirlerine konaklama hizmeti vermektedir. Odalarda yatak grubu, oturma grubu, eşya dolabı, makyaj masası, emanet kasa, klima, telefon, kettle/su ısıtıcısı, ücretsiz Wi-Fi, uydu kanalları, TV, kişiye özel temiz havlu, duşakabin, saç kurutma makinesi, ücretsiz kozmetik ve banyo ürünleri bulunmaktadır. Odalar şehir ya da dağ manzarasına bakmaktadır. Tüm odalar her gün temizlenmektedir. Balayına özel organizasyonlar yapılmaktadır.

Çimenler Otel, içinde bulunan kafesiyle misafirlerine yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir. Tüm yiyecek ve içecek hizmetleri ücretlidir. Açık alan kullanımı hava koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Çimenler Otel'e girişler en erken 14.00'te, çıkışlar ise en geç 12.00'de yapılmış olmalıdır. Evcil hayvan kabul edilmemektedir

Daha Fazla Bilgi»