Kelkit Otelleri

En iyi otel, en uygun fiyatlar

Kelkit Otel Fiyatları

Karadeniz'in ve Doğu Anadolu'nun buluştuğu noktada yer alan, ülkemizin dikkat çeken şehri Gümüşhane'nin görülesi ilçesi Kelkit, Kelkit otellerinde konforlu bir konaklama hizmetiyle konuklarını ağırlıyor.

Gümüşhane'ye 60 km uzaklıkta yer alan Kelkit, bölgenin yeşillikler dolu kısmını oluşturmaktadır. Doğal güzelliklerinin bol olması, oksijen deposu ağaçları ve akarsu kaynaklarıyla, tarıma elverişli bir ilçedir. Karadeniz'in tarımsal olarak oldukça bereketli topraklarından biridir diyebiliriz Kelkit için. Bütün doğal güzellikleri ve kültürüyle bu sevimli ilçe Kelkit otellerinde her yıl konuklarını ağırlamaktadır.

Turistik olarak çok fazla yoğunluğun olmadığı bölgede Kelkit otelleri, iş amaçlı ya da tatil amaçlı gelen bütün konuklarına ev konforunda ve huzurunda bir konaklama imkanı sunmaktadır. Odalarının ferahlığı, lezzetli Karadeniz yemekleri ve nefis yeşil doğasında yürüyüş yapma olanaklarıyla tesisler bölgeyi ziyarete gelen gezginlerin dikkatini çekmektedir. Kelkit otelleri her bütçeye hitap eden olanaklarıyla ekonomik olarak da oldukça avantaj sağlayacaktır.

Şehir merkezine yakın konumuyla Kelkit otellerinde konakladığınız süre boyunca bölgede yer alan Satala Antik Kenti'ni ziyaret etmeyi unutmayın. Bu antik kentte tarih boyunca; Hitit, Asur, Makedonya, Roma, Bizans gibi imparatorluklara ev sahipliği yapmıştır.