Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Görükle Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Görükle Otelleri

Görükle için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Görükle Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bursa'nın öğrenci kentidir, Görükle.
Görükle, Bursa'nın merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesine bağlıdır. Bursa Uludağ Üniversitesi ana kampüsünün bulunduğu yerleşke de Görükle sınırları içinde yer almaktadır. Üniversitenin bu semtte yer alması semtin gelişmesinde ve büyümesinde büyük rol oynamaktadır. Görükle nüfusunun çoğunluğunu oluşturan üniversite öğrencileri, kampüse yakınlığından dolayı Bursa merkezi yerine bu bölgeye yerleşmeyi tercih etmektedirler.

Görükle otelleri, öğrencilerin misafirlerini ağırladığı gibi akademisyenleri de sıkça ağırlamaktadır. Ayrıca, kampüste yer alan Uludağ Üniversitesi Hastanesi'nin hasta yakınları da Görükle otellerini konaklamada tercih etmektedir.

Görükle otelleri, öğrenci yakınlarının ziyaretleri ile yılın her dönemi misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Tesislerin maksimum doluluğa ulaştığı zamanlar ise yeni öğrenci kayıtlarının başladığı ve Uludağ Üniversitesi şenliklerinin düzenlendiği tarih aralıklarıdır. Bu tarih aralıklarında Görükle otelleri maksimum doluluğa ulaştığı için burada konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Görükle bölgesinde sadece 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı oteller değil pansiyonlar ve apartlar da hizmet vermektedir. Ayrıca semtin toplu taşıma ulaşım ağı üniversitenin etkisiyle de oldukça gelişmiştir. Şehir merkezinin hemen her noktasına kampüs içinden otobüs ve Bursaray seferleri düzenlenmektedir. Toplu taşıma ulaşım ağının bu kadar iyi ve kolay olması konaklamada Görükle otellerinin tercih edilme sebebini arttıran etkenlerden sadece biridir.

Sizler de Bursa seyahatinizde Görükle otellerinde kalmayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmayı sakın ihmal etmeyin.

Görükle, Uludağ Üniversitesi'ne de yapmış olduğu ev sahipliği ile tam bir öğrenci şehridir.
Görükle, Marmara Bölgesi'nde yer alan Bursa'nın batısında Nilüfer ilçesine bağlı olup İzmir yolu üzerinde bulunmaktadır. Görükle, Uludağ Üniversitesi'nin ana kampüsüne ev sahipliği yapmasından dolayı oldukça gelişmiş ve büyümüş bir mahalledir. Üniversite yerleşkesinin hemen bitişiğinde yer alan konutlar ve yurtlar öğrenciler tarafından konaklamada ilk olarak tercih edilmektedir.

Görükle öğrenciler tarafından sıkça tercih edilen bir yer olmasının yanında öğrenci yakınlarının da konaklamada tercih ettikleri bir yerdir. Görükle'de konaklama yapılabilecek farklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Görükle otel fiyatları bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişkenlik göstermektedir. Görükle otel fiyatları üzerinde sadece konaklama otelinin bulunduğu kategori değil otelin konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklar ve hizmetler de etkili olmaktadır.

Görükle otel fiyatları üniversitenin kayıt dönemlerinde ve şenlik döneminde belli bir miktar artmaktadır. Bu artışta şehir dışından gelenlerin konaklamada üniversite yerleşkesine yakın olmak istemelerinin etkisi büyüktür.

Görükle otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Görükle sayfasında listelenmektedir. Bu listeden Görükle'de yer alan tüm otelleri ve fiyatları ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca konaklama yapmak istediğiniz otelin telefonunu ücretsiz olarak arayarak iletişime geçebilir hatta otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Görükle Hakkında
Bursa'nın tam bir öğrenci şehri olan Görükle beldesi, Uludağ Üniversitesi Kampüsüne de ev sahipliği yapmaktdır.
Görükle, Marmara Bölgesi'nde yer alan yeşil Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yer almaktadır. Konum olarak da Bursa'nın batısında İzmir yolu üstünde yer alan Görükle, Bursa'da bulunan Uludağ Üniversite'nin ana kampüsüne de ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite kampüsünün burada olmasının da etkisiyle öğrenciler barınmada çoğunlukla Görükle beldesini seçmektedir.

Görükle'de öğrencilerin barındıkları birçok yurt, apart ve barınma kompleksleri bulunmaktadır. Beldede sadece öğrenciler değil aileler de yaşamaktadır. Ancak ağırlıklı olarak öğrencilerin yaşadığı bir yer olmasından dolayı fazlasıyla; restoran, kafe, bar, market ve banka gibi binalar bulunmaktadır.

Görükle artık iki kısımdan oluşuyor gibi. Yeni Görükle ve eski Görükle (köyün içi). Yeni Görükle diye tabir ettiğimiz yer üniversiteden beldeye girildiğindeki kısım ve eski Görükle yani köyün içi dediğimiz yer olan Görükle'nin iç kısmındaki ilk yerleşimin kurulduğu kısımdır.

Görükle'ye geldiğiniz zaman herhangi gezilip görülecek tarihi bir yer olmasa da yakın çevrede keşfedebileceğiniz Gölyazı bulunmaktadır.

Uludağ Üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesinin ana kampüs olan Görükle'de bulunması da özellikle hasta yakınlarının konaklamada Görükle otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmesinde etkilidir.

Görükle otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
20
10
0 (224) 440 08 04
Kavala Hotel Bursa
Kavala Hotel Bursa
Dumlupınar Mah. Kızılırmak Cad. No. 8
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Her şey çok güzeldi. Yeni bir otel. Otel konforu, dizaynı, personel ilgisi, temizlik, fiyatına oranla kalite uyumu gibi kriterler sonucu memnun kaldık. Bir sonraki Bursa seyahatinde yine bu oteli seçeriz. Tavsiye ederim. Hem ekonomik hem kaliteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
1
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Hayatımda geçirdiğim en kötü geceydi. Geceye kadar süren emniyet işlerinden sonra gece 00.00 civarı bir otel aradık. Yorumu iyi diye bu oteli seçtik ve gittik. Ek bir bina yapmışlar ve o binanın alt yapısı arttırılan oda sayısına yeterli olmadığı için üstüne de gece yağmur yağınca kötü koku bütün odaya yayıldı. Sabaha kadar cam açık uyumak -3 derecede... Sabah görevlisini çağırıp koku var deyince evet ciddi lağım kokuyor dedi. Sonrasında resepsiyon koku yoktur dedi. Videoya çekilmişti oysa.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
7
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

4 yıldızlı bir otel. odaları geniş ve ferah hiç odanın içinde bunalmadık. açık büfe kahvaltısı cok zengin ve çeşitli. ailecek geldik rahat ettik. bursadaki en iyi otellerden biri. beklentilerimi karşıladı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
8
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

rezervasyon yaptırmadan önce otelin fotoğraflarına bakmıştık fotoğraları beğenerek rezervasyonumuzu yaptrdık. fotoğraflardaki gibiydi. girişte bizi sıcak bir şekilde karşıladılar. yataklar çok rahattı yastıklar yumuşacıktı. gayet temiz ve konforlu bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
9
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Spasını kullandık çok güzeldi tek kusuru o bölümde kilitli dolaplar yoktu ama otele güvenebilirsinz onlar da zaten güveninizi boşa çıkarmıyorlar. havuzu ve hamamı da güzeldi. kahvaltı çok çeşitliydi ve lezzetliydi. Aşçının adı İsmail bey. ellerine sağlık. otelin konumu cok güzel çarşının içinde her yere yakın

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
8
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Fiyatına göre sunulan hizmet gerçekten kaliteliydi. oda servisi çok iyi ve hızlı. küçük bir kapalı havuzu var. kahvaltısı da gayet iyiydi. nezih ve temiz aile oteli. görüklede kalacaksanız çok uygun bir otel müşteriye yaklaşımları çok profesyonelce her şey çok güzeldi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
9
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Personellerin güleryüzü bende cok olumlu bir izlenim yarattı. çok etkilendim bu durumdan. personellerin istisnasız hepsi ilgilendiler bizimle. odalarda her şey problemsiz çalışıyor. bir problem olursa da zaten anında gelip kontrol ediyorlar. yardımcı olmay çalışıyorlar. müşteri olarak onlar için çok önemlisiniz. memnun kaldık hepimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
7
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

bu otelin spa hizmetinden faydalandım. güzel bir masaj oldu bence masöz kaliteliydi. kendimi rahatlamış hissettim. masaj odası temizdi havlular temiz kokuyordu havuzu da bir o kadar temizdi. tekrar gelip tekrar bu hizmeti almak istiyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Biz tur ile gittiğimiz otelde bir gece kaldık. İlk önce ilgi ve alakayı, temizliği görünce otel yeni herhalde ondandır diye düşündük. Ancak otel açılalı 4 yıl olmuş. Tek kelime ile mükemmeldi. Tereddüt etmeden kalabilirsiniz derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
6
0 (850) 602 53 80
Güler Park Hotel
Güler Park Hotel
Sakarya Mah. Ören Sok. No:6
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Otel güzel, personel ilgili ama müdür olduğunu belirten kişinin müşteriye olan yaklaşımı ve davranışını hiç mi hiç beğenmedim. Bu hotel böyle bir yönetici ile fazla gitmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 602 16 85
Rıdvan Otel Pansiyon
Rıdvan Otel Pansiyon
Sakarya Mah. Atatürk Cad. No. 17
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Mükemmel, tek kelimeyle harikaydı. Temiz, güler yüzlü personel kadrosuyla buradan çok teşekkürlerimi iletiyorum!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
8
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

eşim ile birlikte geldim inanılmaz deneyim oldu bizim için Personel oldukça dostça ve konforlu ve temiz odaları odaları var. . Havuz ve saunadan çok memnun kaldık. şirin ve mükemmel oldu tatilimiz. Otel, çevredeki güzel bar ve restoranlara yakın. Genel olarak paranızın karşılığını büyük ölçüde alıyorsunuz. Kendinizi gerçekten güzel bir kahvaltı için hazırlayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Otelin pazar günü verdiği açık büfe kahvaltısı süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 600 81 97
Görükle Oruç Hotel & Spa
Görükle Oruç Hotel & Spa
Dumlupınar Mahallesi İskele Sok. No:13
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Her şey çok iyi, çok güzel. Yeni bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 602 16 85
Rıdvan Otel Pansiyon
Rıdvan Otel Pansiyon
Sakarya Mah. Atatürk Cad. No. 17
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Temizliğiyle, rahatlığıyla, güvenliğiyle, gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz tek otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 602 16 85
Rıdvan Otel Pansiyon
Rıdvan Otel Pansiyon
Sakarya Mah. Atatürk Cad. No. 17
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Temizliği, güler yüzlü personeliyle ve hizmet kalitesiyle kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 602 16 85
Rıdvan Otel Pansiyon
Rıdvan Otel Pansiyon
Sakarya Mah. Atatürk Cad. No. 17
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Güvenli ve temiz bir otel. Görükle'de kalınabilecek en rahat yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 600 28 62
Holiday Inn Bursa
Holiday Inn Bursa
Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Çok temiz, beğendim. Bir de saunayı denemek gerek. Güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
8
0 (850) 600 28 62
Holiday Inn Bursa
Holiday Inn Bursa
Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Uludağ Üniversitesi kampüsünde yer alan Holiday Inn Bursa, özellikle üniversite civarında ve tıp fakültesinde bulunmak durumunda olanlar için avantaj. Otel iyi bir zincirin işletmeciliğinde ve Bursa'nın iyilerinden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
20
10
0 (850) 600 28 62
Holiday Inn Bursa
Holiday Inn Bursa
Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü
Nilüfer / Bursa
Türkiye

-

Harika yemekler ve servis, teşekkürler. Harika bir partiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)