Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Giresun Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Giresun Merkez Butik Otelleri

Giresun Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 26 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Giresun Merkez Butik Otelleri

Giresun Merkez Butik Otelleri

Giresun her yılın belli zamanlarında hem turistik hem iş amaçlı misafirlerini ağırlayan bir yer. Giresun merkez butik otelleri haricinde bir sürü konaklama seçeneği mevcut. Fakat bu tesislerden Giresun merkez butik otelleri en uygunları diyebiliriz. Çünkü büyük ve lüks otellerin yanı sıra Giresun merkez butik otellerinde bulabileceğiniz sıcak ve samimi ortam gibisi yok. Lüks oteller, pansiyonlar ve apartlar arasında özel bir yeri olan Giresun merkez butik otelleri, özellikle turistik amaçlı tatilcilerimiz için biçilmiş kaftan.

Özellikle yerli turistler tarafından tercih edilen Giresun merkez butik otelleri, ilkbahar ve yaz aylarında doluluk oranlarını yükseltiyor. Fakat sonbahar ve kış aylarında da Giresun merkez butik otelleri en uygun opsiyonlar olmaya devam ediyor. Ancak en uygun Giresun merkez butik otelleri konaklamaları tabii yaz aylarında oluyor. Güneşli bir güne uyandıktan sonra Giresun merkez butik otellerinde yaptığınız yöresel kahvaltının tadını başka yerde alamazsınız. Büyük otellerin kalabalığından ve tekdüzeliğinden sıkıldıysanız dağ, deniz ya da bahçe manzaralı Giresun merkez butik otelleri içinizi rahatlatıyor. Üstelik Giresun merkez butik otel fiyatları da cebinizi yakmıyor. Fakat şimdilik bölgede Giresun merkez butik otelleri en uygun opsiyon demekle yetinelim.

Giresun merkez butik otellerinin bir diğer avantajı da manzaraları. Giresun merkez butik otellerinde konaklarken her gün Giresun Kalesi ve Karadeniz manzaralarına uyanabiliyorsunuz. Şimdi sizin Giresun merkez butik otelleri en uygun opsiyonu bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu yüzden Giresun merkez butik otel fiyatlarından biraz bahsedelim. Eminiz ki her bütçeye ve zevke hitap eden Giresun merkez butik otel fiyatları arasından sizin için en uygun konaklamayı yaratabilirsiniz.

Giresun Merkez Butik Otel Fiyatları

Giresun Merkez Butik Otel Fiyatları

Giresun merkez butik otel fiyatları konakladığınız tesise, lokasyona, yılın zamanına ve rezervasyonunuzu ne zaman yaptırdığınıza göre değişkenlik gösteriyor. Gelin sizin için en uygun Giresun merkez butik otellerinden en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olalım. Giresun merkez butik otel fiyatları her tatilcinin yüzünü güldürecek cinsten. Giresun merkez butik otellerinde en yüksek sezon yaz ayları; fiyatlar da paralel olarak bu dönemde yükselişe geçiyor. Ancak endişe etmeyin, bahar ve kış aylarında da Giresun merkez butik otellerine yaptığınız geziler tatmin edici oluyor.

Giresun merkez butik otel fiyatları deniz kenarındaki tesislerde biraz daha yüksek oluyor. Bu yüzden özellikle yüzmek istemeyen tatilciler için şehre yakın Giresun merkez butik otelleri tercih edilebilir. Giresun merkez butik otel fiyatları daha lüks tesislerde yüksekken apart otel benzeri tesislerde daha ucuz olabiliyor. Ordu Giresun Havalimanı merkeze 40 km. mesafede. Şehre hava yoluyla geliyorsanız bazı Giresun merkez butik otellerinde havaalanı transferi de olduğunu ekleyelim. Son olarak en tasarruflu şekilde Giresun merkez butik otel fiyatlarından yararlanmak için birkaç ay önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Giresun Merkez Gezilecek Yerler

Giresun Merkez Gezilecek Yerler

Giresun'da gezip görülecek pek çok yer mevcut. Biz de sizler için Giresun merkez butik otellerinde konaklarken görmeniz gerektiğini düşündüğümüz 3 alternatif seçtik:


  • Giresun Müzesi / Gogora Kilisesi: Bu güzel bina 18. yüzyılda yapılmış olup 1923 yılına kadar kilise olarak kullanılmış. Daha sonra boş kalıp 48 ila 67 yılları arasında hapishane olarak hizmet vermiş. Günümüzde ise tarihi ve dini bir müze olarak kullanılıyor.
  • Kümbet Yaylası: Giresun'da pek çok yayla bulunuyor fakat Kümbet en çok tercih edileni. Bu doğal güzelliğe şahit olduğunuz zaman nedenini hemen anlıyorsunuz zaten. Çeşitli tesisleri ve restoranlarıyla her tür rahatlığa erişmek mümkün.
  • Giresun Plajları: Son olarak son yıllarda restore edilen plajların güzelliğini de unutmayalım. Halk plajı deyip geçmeyin, kendine has güzelliğiyle Giresun plajları herkesin ilgisini çekiyor.

En uygun Giresun merkez butik otelleri herkes için iyi opsiyonlar sunuyor. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Giresun Merkez Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Giresun Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Giresun Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Giresun Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.