Geyikli Butik Otelleri

En iyi 21 butik otel, en uygun fiyatlar

Geyikli Butik Otel Fiyatları

Sahili, havası ve Bozcaada geçiş güzergahında olması ile Geyikli özellikle yaz aylarında binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Geyikli butik otelleri de gelenlerin en çok tercih ettiği otel kategorilerindendir.

Geyikli, Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı beldedir. Bozcaada'ya geçişlerde kullanılan Yekyeri İskelesi ile de geçiş güzergahında olması ile Geyikli'nin stratejik önemini arttırmıştır. Geyikli dört mevsim yaşayanların yeri olsa da yaz aylarında yazlıkçılar ve tatilcilerin gelmesi ile nüfusun ikiye hatta üçe katlandığı görülmektedir. Ata Demirel'in Eyvah Eyvah film serisinin de çekildi yer olması ile belde tüm Türkiye tarafından tanınmıştır.

Tatil için Geyikli'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis yer almaktadır. Tatil otelleri, pansiyonlar, moteller ve Geyikli butik otelleri. Bu tesis kategorileri arasında yer alan Geyikli butik otelleri merkezi konumu ve plaja olan yakınlığı ile tercih edilmektedir.

Geyikli butik otelleri yıl içerisinde en yoğun dönemini tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple sizler de yaz sezonunda tatil için Geyikli'de yer alan tesisleri tercih etmeyi düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Geyikli butik otel fiyatları da yaz sezonunda ve bayram tatillerinde belli bir oranda artmaktadır. Bu artıştan çok fazla etkilenmemek ve tatil bütçenizi dengelemek için erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Geyikli butik otel fiyatları oda kahvaltı fiyatlar olup ayrıca tesisin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler, tesis olanakları ve tesisin konumuna göre değişmektedir. Denize olan yakınlık ve merkeze olan yakınlık fiyatların farklılaşmasına sebep olmaktadır.

Geyikli Otel Fiyatları

Ata Demirel'in ünlü film serisi Eyvah Eyvah'ın çekildiği yer olan Geyikli, tüm Türkiye'nin tanıdığı bir yer olmuştur.

Geyikli, Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı bir sahil beldesidir. En önemli özelliği, eskiden Odunluk İskelesi'nden yapılmakta olan Bozcaada seferlerinin, artık Geyikli'de yer alan Yükyeri İskelesi'nden yapılıyor olmasıdır. Ayrıca Geyikli sahil bölgesinde birçok yazlık site ve tatil otelleri bulunmaktadır.

Geyikli, yaz tatilini sakin, huzurlu ve doğa ile iç içe geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bir yerdir. Geyikli'ye tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilere pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller arasında hizmet veren yıldızlı oteller, tatil otelleri, küçük oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve moteller listelenmektedir.

Geyikli Bozcaada'ya gidenlerin de uğrak yeri olduğundan dolayı en yoğun ve kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Geyikli otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Kış aylarında daha uygun olan Geyikli otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Geyikli otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Geyikli sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Geyikli'de yer alan tüm otelleri ve Geyikli otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.