search icondelete term icon
Giriş
01 Kasım Pts.
Çıkış
02 Kasım Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Galata Pansiyonları

Galata için 10 otel listelendi.

Hotel Morione Karaköy

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
(251 değerlendirme)
Galata merkezine 0.6 km uzaklıkta
570 TL570 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:570 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
570 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
1507 TL
570 TL'den başlayan fiyatlarla

Bekdaş Hotel Deluxe

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.6/5
(99 değerlendirme)
Galata merkezine 2.1 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
300 TL
Tesis Fiyatı
Tatil.com
862 TL
300 TL'den başlayan fiyatlarla

Ayramin Hotel Taksim

Kent Oteli
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.7/5
(337 değerlendirme)
Galata merkezine 1.3 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
400 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
947 TL
400 TL'den başlayan fiyatlarla

Ortaköy Sabah Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Galata merkezine 5.2 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Gytha Otel

Kent Oteli
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
5/5
Galata merkezine 0.6 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
349 TL
Otelz.com
Odamax
350 TL
349 TL'den başlayan fiyatlarla

Louis Appartements Galata

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.8/5
Galata merkezine 0.1 km uzaklıkta
1.779 TL1.779 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.779 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1692 TL
Etstur
Tatil.com
1779 TL
1692 TL'den başlayan fiyatlarla

Allegra Suites Galata

Apart Otel
Şehir Oteli
Galata merkezine 0.2 km uzaklıkta
492 TL492 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:492 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
492 TL
Tatil.com
Otelz.com
604 TL
492 TL'den başlayan fiyatlarla

Galata Times Boutique Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.5/5
Galata merkezine 0.2 km uzaklıkta
773 TL928 TL
%20 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:773 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
773 TL
Otelz.com
Etstur
966 TL
773 TL'den başlayan fiyatlarla

Grand Hotel Haliç

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.5/5
(130 değerlendirme)
Galata merkezine 0.4 km uzaklıkta
473 TL473 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:473 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
473 TL
Tatil.com
Etstur
500 TL
473 TL'den başlayan fiyatlarla

The Purl Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Galata merkezine 0.3 km uzaklıkta
1.343 TL1.343 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.343 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
353 TL
Tatilsepeti.com
Tatil.com
1343 TL
353 TL'den başlayan fiyatlarla

Galata Pansiyonları

Galata Pansiyonları

İstanbul tarihi yüzü Galata; Beyaoğlu'unda, Pera ile Karaköy arasında yer alıyor. İstiklal Caddesi'nin bitiminden itibaren başlayan semt, kent tarihinin en önemli miraslarından olan Galata Kulesi'ne ev sahipliği yapıyor. Haliç'le Boğaz'ın kesiştiği noktada tüm asaletiyle süzülen Galata, Tophane ve Azapkapı ile de komşuluk ediyor. Karaköy'le Eminönü'nü birleştiren Galata Köprüsü'ne de adını veren asil miras, yazarların cümlelerini süsleyen güzelliklerin de başında geliyor. Tarihi yarımadanın tüm ihtişamını yansıtan asaletiyle nitelikli ve huzurlu bir tatil arayışında olan turistlerce tercih ediliyor. Tarihinde rıhtımı ile Türkiye'nin dışa açılan kapısı olan Galata, insana kucak açan kültürlü yapısıyla en misafirperver semtler arasında yer alıyor. Tarihi, kültürel ve sosyal canlılığı ile adeta yaşayan şehir Galata konaklama avantajları ile de zenginliğini gözler önüne seriliyor.İstanbul'un tarihi atmosferini yoğun halde yaşatan ender bölgelerden olan Galata, bu yanıyla kaşiflerin de en çok rağbet gösterdiği bölgeler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra modern olanaklarla çevrili ve eğlenceli yüzü ile genç kuşağın yoğun ilgisini görüyor. Göğe yükselen kulesi, çoğu minik evleri, mavi denizi, büyülü ve keyifli sokakları ile tablo gibi bir görüntü sunuyor. Semtin mimarisi ve kültürel dokusu ile bütünleşen Galata otel ve Galata pansiyonları ise turistlerin ilgisini en çok çeken tesisler oluyor. Tarih kokan semtin şirin pansiyonlarında, samimi ve kültürlü bir atmosferin içinde, üstelik çok da cazip fiyatlarla konaklama imkanına erişebilirsiniz.

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata'nın gördüğü yoğun rağbetin büyük etkenleri arasında gelen tatlı pansiyonları, semtin dokusunu ve kimliğini büyük bir ustalıkla yansıtıyor. Kültürlü yapısı, kaliteli hizmeti ve konforlu dizaynı ile ölçek üstü konaklama avantajı sağlıyor. Merkezi ve güzel konumlarda bulunan semt pansiyonlarında, Galata'da konaklamanın ne denli büyük bir ayrıcalık olduğunu hissedebilirsiniz. İçten, profesyonel ve ayrıcalıklı hizmetin karşılığında sunulan konaklama ücretleri ise cazip görülüyor. Türlü konaklama biçimleri, mimarisi ve olanak yelpazesi ile hizmet sunan semt pansiyonları arasından hayalinize ve bütçenize uygun olan seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Genel olarak cep dostu uygulamalar olarak görülen Galata pansiyon fiyatları üzerinde etki eden bazı unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Pansiyonun konumu,
 • Sahile ve Kule'ye yakınlığı,
 • Tercih edilen konaklama biçimi,
 • Odanın bulunduğu cephe,
 • Yemek hizmeti ve öğün adedi.

Yaz kış misafirlerini ağırlayan Galata pansiyonlarında uygulanan fiyatlar üzerinde sezon döneminin etkilerini çok da görmek mümkün olmuyor. Fakat semtin çok rağbet gören noktalar arasında yer aldığını unutmamak gerekiyor. Hayalinizdeki konaklama konseptini önden garantilemek için ön rezervasyon yaptırmak önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Üstelik erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak çok daha ekonomik fiyatlarla konaklama şansını yakalamak mümkün oluyor.

Galata Konaklama

Galata Konaklama

Galata, tarihinde kimler tarafından yönetilirse yönetilsin geniş ölçüde ayrıcalık tanınan bölgelerin başında gelen yer olmanın avantajını günümüzde de yaşıyor. Ayrıcalıklı Galata'da konaklamanın avantajları arasında öncelikli olarak kolay ulaşım, çoklu olanaklar ve konaklama kolaylığı geliyor. Galata'da kalmak demek Haliç'i, tarihi yarımadayı, Beyoğlu'nu, Boğaz'ı, İstanbul'un en merkezi noktalarını, iki yakasını birden kolaylıkla yaşamak demek oluyor. Türlü ulaşım olanaklarının tamamına sahip olan Galata'dan dilediğiniz her yere kolayca ulaşabilirsiniz. Her kesimden her bütçeye hitap eden avantajlara sahip olan Galata uygun pansiyonlar zenginliği ile hayalinizdeki konaklama tarzına erişim sağlıyor. Sizlere kalan, semtin çoklu tatil olanakları ve enteresan deneyimleri ile unutulmaz anılar biriktirmek oluyor. Galata'da eğlence, alışveriş, sanat, deniz, doğa ve tarihi bir arada yaşayabilir; dolu dolu geçen bir tatil olanağı elde edebilirsiniz. Galata Kulesi etrafında yer alan Galata manzaralı pansiyon seçenekleri ile mükemmel bir manzaraya doğru uyanabilirsiniz. Sahil pansiyonlarında kalarak Marmara'nın enginliğine, semtin sokaklarında yer alan adreslerde ise büyülü atmosferine kapılıp gidebilirsiniz. Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı konseptleri arasından bütçeniz dahilinde en uygun seçimi yapabilir; sunulan mükemmel hizmet ile tüm yorgunluğunuzdan arınabilirsiniz. Konaklama denince aklınıza ilk gelen zevkleriniz dahilinde mutlu olacağınız pansiyonu seçip konforuna teslim olabilirsiniz. Galata pansiyonlarında sunulan ve konaklama zevkinize hitap eden olanakların tesisler arasında farklılık gösterdiğini belirtmeliyiz.

Galata Gezilecek Yerler

Galata Gezilecek Yerler

İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden olan Galata, günümüzün kültür, sanat ve tarih merkezi olma misyonunu bir arada üstleniyor. Eğlenceli mekanları ve hareketli sosyal aktiviteleri ile eğlenceli bir tatil arayışında olanların da daimi noktaları arasında yer alıyor. Galata seyahatine çıkan herkesin, pansiyonundan çıkar çıkmaz yaptığı ilk şey şüphesiz ki Galata Kulesi'ne uğramak oluyor. Galata'dan denizi izledikten sonra bir de denize açılıp denizden Galata'yı izlemenizi öneririz. Galata tatiliniz sırasında gezilecek yerleri ve tarihi eserleri ise şu şekilde belirtebiliriz;

 • Galata Köprüsü,
 • Galata Mevlevihanesi,
 • Tophane-i Amire,
 • Osmanlı Bankası Müzesi,
 • Tarihi Arap Camisi,
 • Neve Şalom Sinagogu,
 • Terziler (Tofre Begadim) Sinagogu,
 • Kırım Anglikan Kilisesi,
 • Schneidertempel Sanat Merkezi.

Gezileriniz esnasında fotoğraf tutkunlarının favori noktası olan Galata caddeleri ve sokaklarında minik, tatlı geziler düzenleyebilirsiniz. İstiklal Caddesi, Galip Dede Caddesi ve Voyvoda Caddesi'nde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Serdar-ı Ekrem Sokağı, Kamondo Merdivenleri, Camekan Sokağı ve Kart Çınar Sokağı'nda tarihe yolculuk ederken farklı eğlence deneyimleri de kazanabilirsiniz. Antikaya merakınız varsa rotanızı Çukurcuma'ya çevirebilirsiniz.

Galata Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Galata Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Galata Pansiyonları - En Uygun Galata Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1232 TL - 987 TL
Galata bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Galata bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Galata Pansiyonları - En Uygun Galata Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Galata Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Galata Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Galata Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Galata Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.