search icon
Giriş
08 Ağustos Paz.
Çıkış
09 Ağustos Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Galata Pansiyonları

Galata için 10 otel listelendi.

Büyükada Princess Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.9/5
(67 değerlendirme)
Galata merkezine 21.5 km uzaklıkta
550 TL550 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:550 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
660 TL
550 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Prenses Koyu Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
Galata merkezine 22.3 km uzaklıkta
502 TL502 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:502 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
502 TL
Odamax
Etstur
502 TL
502 TL'den başlayan fiyatlarla

Yalı Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Galata merkezine 21.7 km uzaklıkta
362 TL362 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:362 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
359 TL
Otelz.com
Tatil.com
362 TL
359 TL'den başlayan fiyatlarla

Ada Palas Butik Otel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Galata merkezine 21.5 km uzaklıkta
802 TL802 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:802 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
738 TL
Etstur
Tatil.com
802 TL
738 TL'den başlayan fiyatlarla

Masal Otel

Pansiyon
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Galata merkezine 21.7 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Mimoza Butik Otel

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Galata merkezine 21.5 km uzaklıkta
337 TL337 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:337 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
337 TL
Etstur
Odamax
337 TL
337 TL'den başlayan fiyatlarla

Çenar Konak Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
Galata merkezine 21.6 km uzaklıkta
660 TL688 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:660 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
443 TL
Odamax
Otelz.com
660 TL
443 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Çankaya Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Galata merkezine 21.4 km uzaklıkta
689 TL689 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:689 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
689 TL
Odamax
Etstur
689 TL
689 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Prinkipos

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
Galata merkezine 21.4 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
199 TL
Otelz.com
Tatil.com
200 TL
199 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Apart Otel Karadağ

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
(26 değerlendirme)
Galata merkezine 21.8 km uzaklıkta
838 TL838 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:838 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
821 TL
Etstur
Odamax
838 TL
821 TL'den başlayan fiyatlarla

Galata Pansiyonları

Galata Pansiyonları

İstanbul tarihi yüzü Galata; Beyaoğlu'unda, Pera ile Karaköy arasında yer alıyor. İstiklal Caddesi'nin bitiminden itibaren başlayan semt, kent tarihinin en önemli miraslarından olan Galata Kulesi'ne ev sahipliği yapıyor. Haliç'le Boğaz'ın kesiştiği noktada tüm asaletiyle süzülen Galata, Tophane ve Azapkapı ile de komşuluk ediyor. Karaköy'le Eminönü'nü birleştiren Galata Köprüsü'ne de adını veren asil miras, yazarların cümlelerini süsleyen güzelliklerin de başında geliyor. Tarihi yarımadanın tüm ihtişamını yansıtan asaletiyle nitelikli ve huzurlu bir tatil arayışında olan turistlerce tercih ediliyor. Tarihinde rıhtımı ile Türkiye'nin dışa açılan kapısı olan Galata, insana kucak açan kültürlü yapısıyla en misafirperver semtler arasında yer alıyor. Tarihi, kültürel ve sosyal canlılığı ile adeta yaşayan şehir Galata konaklama avantajları ile de zenginliğini gözler önüne seriliyor.İstanbul'un tarihi atmosferini yoğun halde yaşatan ender bölgelerden olan Galata, bu yanıyla kaşiflerin de en çok rağbet gösterdiği bölgeler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra modern olanaklarla çevrili ve eğlenceli yüzü ile genç kuşağın yoğun ilgisini görüyor. Göğe yükselen kulesi, çoğu minik evleri, mavi denizi, büyülü ve keyifli sokakları ile tablo gibi bir görüntü sunuyor. Semtin mimarisi ve kültürel dokusu ile bütünleşen Galata otel ve Galata pansiyonları ise turistlerin ilgisini en çok çeken tesisler oluyor. Tarih kokan semtin şirin pansiyonlarında, samimi ve kültürlü bir atmosferin içinde, üstelik çok da cazip fiyatlarla konaklama imkanına erişebilirsiniz.

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata'nın gördüğü yoğun rağbetin büyük etkenleri arasında gelen tatlı pansiyonları, semtin dokusunu ve kimliğini büyük bir ustalıkla yansıtıyor. Kültürlü yapısı, kaliteli hizmeti ve konforlu dizaynı ile ölçek üstü konaklama avantajı sağlıyor. Merkezi ve güzel konumlarda bulunan semt pansiyonlarında, Galata'da konaklamanın ne denli büyük bir ayrıcalık olduğunu hissedebilirsiniz. İçten, profesyonel ve ayrıcalıklı hizmetin karşılığında sunulan konaklama ücretleri ise cazip görülüyor. Türlü konaklama biçimleri, mimarisi ve olanak yelpazesi ile hizmet sunan semt pansiyonları arasından hayalinize ve bütçenize uygun olan seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Genel olarak cep dostu uygulamalar olarak görülen Galata pansiyon fiyatları üzerinde etki eden bazı unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Pansiyonun konumu,
 • Sahile ve Kule'ye yakınlığı,
 • Tercih edilen konaklama biçimi,
 • Odanın bulunduğu cephe,
 • Yemek hizmeti ve öğün adedi.

Yaz kış misafirlerini ağırlayan Galata pansiyonlarında uygulanan fiyatlar üzerinde sezon döneminin etkilerini çok da görmek mümkün olmuyor. Fakat semtin çok rağbet gören noktalar arasında yer aldığını unutmamak gerekiyor. Hayalinizdeki konaklama konseptini önden garantilemek için ön rezervasyon yaptırmak önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Üstelik erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak çok daha ekonomik fiyatlarla konaklama şansını yakalamak mümkün oluyor.

Galata Konaklama

Galata Konaklama

Galata, tarihinde kimler tarafından yönetilirse yönetilsin geniş ölçüde ayrıcalık tanınan bölgelerin başında gelen yer olmanın avantajını günümüzde de yaşıyor. Ayrıcalıklı Galata'da konaklamanın avantajları arasında öncelikli olarak kolay ulaşım, çoklu olanaklar ve konaklama kolaylığı geliyor. Galata'da kalmak demek Haliç'i, tarihi yarımadayı, Beyoğlu'nu, Boğaz'ı, İstanbul'un en merkezi noktalarını, iki yakasını birden kolaylıkla yaşamak demek oluyor. Türlü ulaşım olanaklarının tamamına sahip olan Galata'dan dilediğiniz her yere kolayca ulaşabilirsiniz. Her kesimden her bütçeye hitap eden avantajlara sahip olan Galata uygun pansiyonlar zenginliği ile hayalinizdeki konaklama tarzına erişim sağlıyor. Sizlere kalan, semtin çoklu tatil olanakları ve enteresan deneyimleri ile unutulmaz anılar biriktirmek oluyor. Galata'da eğlence, alışveriş, sanat, deniz, doğa ve tarihi bir arada yaşayabilir; dolu dolu geçen bir tatil olanağı elde edebilirsiniz. Galata Kulesi etrafında yer alan Galata manzaralı pansiyon seçenekleri ile mükemmel bir manzaraya doğru uyanabilirsiniz. Sahil pansiyonlarında kalarak Marmara'nın enginliğine, semtin sokaklarında yer alan adreslerde ise büyülü atmosferine kapılıp gidebilirsiniz. Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı konseptleri arasından bütçeniz dahilinde en uygun seçimi yapabilir; sunulan mükemmel hizmet ile tüm yorgunluğunuzdan arınabilirsiniz. Konaklama denince aklınıza ilk gelen zevkleriniz dahilinde mutlu olacağınız pansiyonu seçip konforuna teslim olabilirsiniz. Galata pansiyonlarında sunulan ve konaklama zevkinize hitap eden olanakların tesisler arasında farklılık gösterdiğini belirtmeliyiz.

Galata Gezilecek Yerler

Galata Gezilecek Yerler

İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden olan Galata, günümüzün kültür, sanat ve tarih merkezi olma misyonunu bir arada üstleniyor. Eğlenceli mekanları ve hareketli sosyal aktiviteleri ile eğlenceli bir tatil arayışında olanların da daimi noktaları arasında yer alıyor. Galata seyahatine çıkan herkesin, pansiyonundan çıkar çıkmaz yaptığı ilk şey şüphesiz ki Galata Kulesi'ne uğramak oluyor. Galata'dan denizi izledikten sonra bir de denize açılıp denizden Galata'yı izlemenizi öneririz. Galata tatiliniz sırasında gezilecek yerleri ve tarihi eserleri ise şu şekilde belirtebiliriz;

 • Galata Köprüsü,
 • Galata Mevlevihanesi,
 • Tophane-i Amire,
 • Osmanlı Bankası Müzesi,
 • Tarihi Arap Camisi,
 • Neve Şalom Sinagogu,
 • Terziler (Tofre Begadim) Sinagogu,
 • Kırım Anglikan Kilisesi,
 • Schneidertempel Sanat Merkezi.

Gezileriniz esnasında fotoğraf tutkunlarının favori noktası olan Galata caddeleri ve sokaklarında minik, tatlı geziler düzenleyebilirsiniz. İstiklal Caddesi, Galip Dede Caddesi ve Voyvoda Caddesi'nde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Serdar-ı Ekrem Sokağı, Kamondo Merdivenleri, Camekan Sokağı ve Kart Çınar Sokağı'nda tarihe yolculuk ederken farklı eğlence deneyimleri de kazanabilirsiniz. Antikaya merakınız varsa rotanızı Çukurcuma'ya çevirebilirsiniz.

Galata Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Galata Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Galata Pansiyonları - En Uygun Galata Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 200 TL - 838 TL
Galata bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Galata bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Galata Pansiyonları - En Uygun Galata Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Galata Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Galata Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Galata Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Galata Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.