Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Galata Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Galata Pansiyonları

Galata için {{ (filteredHotels).length}} / 58 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Galata Pansiyonları

Galata Pansiyonları

Galata Pansiyonları

İstanbul tarihi yüzü Galata; Beyaoğlu'unda, Pera ile Karaköy arasında yer alıyor. İstiklal Caddesi'nin bitiminden itibaren başlayan semt, kent tarihinin en önemli miraslarından olan Galata Kulesi'ne ev sahipliği yapıyor. Haliç'le Boğaz'ın kesiştiği noktada tüm asaletiyle süzülen Galata, Tophane ve Azapkapı ile de komşuluk ediyor. Karaköy'le Eminönü'nü birleştiren Galata Köprüsü'ne de adını veren asil miras, yazarların cümlelerini süsleyen güzelliklerin de başında geliyor. Tarihi yarımadanın tüm ihtişamını yansıtan asaletiyle nitelikli ve huzurlu bir tatil arayışında olan turistlerce tercih ediliyor. Tarihinde rıhtımı ile Türkiye'nin dışa açılan kapısı olan Galata, insana kucak açan kültürlü yapısıyla en misafirperver semtler arasında yer alıyor. Tarihi, kültürel ve sosyal canlılığı ile adeta yaşayan şehir Galata konaklama avantajları ile de zenginliğini gözler önüne seriliyor.İstanbul'un tarihi atmosferini yoğun halde yaşatan ender bölgelerden olan Galata, bu yanıyla kaşiflerin de en çok rağbet gösterdiği bölgeler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra modern olanaklarla çevrili ve eğlenceli yüzü ile genç kuşağın yoğun ilgisini görüyor. Göğe yükselen kulesi, çoğu minik evleri, mavi denizi, büyülü ve keyifli sokakları ile tablo gibi bir görüntü sunuyor. Semtin mimarisi ve kültürel dokusu ile bütünleşen Galata otel ve Galata pansiyonları ise turistlerin ilgisini en çok çeken tesisler oluyor. Tarih kokan semtin şirin pansiyonlarında, samimi ve kültürlü bir atmosferin içinde, üstelik çok da cazip fiyatlarla konaklama imkanına erişebilirsiniz.

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata'nın gördüğü yoğun rağbetin büyük etkenleri arasında gelen tatlı pansiyonları, semtin dokusunu ve kimliğini büyük bir ustalıkla yansıtıyor. Kültürlü yapısı, kaliteli hizmeti ve konforlu dizaynı ile ölçek üstü konaklama avantajı sağlıyor. Merkezi ve güzel konumlarda bulunan semt pansiyonlarında, Galata'da konaklamanın ne denli büyük bir ayrıcalık olduğunu hissedebilirsiniz. İçten, profesyonel ve ayrıcalıklı hizmetin karşılığında sunulan konaklama ücretleri ise cazip görülüyor. Türlü konaklama biçimleri, mimarisi ve olanak yelpazesi ile hizmet sunan semt pansiyonları arasından hayalinize ve bütçenize uygun olan seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Genel olarak cep dostu uygulamalar olarak görülen Galata pansiyon fiyatları üzerinde etki eden bazı unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Pansiyonun konumu,
 • Sahile ve Kule'ye yakınlığı,
 • Tercih edilen konaklama biçimi,
 • Odanın bulunduğu cephe,
 • Yemek hizmeti ve öğün adedi.

Yaz kış misafirlerini ağırlayan Galata pansiyonlarında uygulanan fiyatlar üzerinde sezon döneminin etkilerini çok da görmek mümkün olmuyor. Fakat semtin çok rağbet gören noktalar arasında yer aldığını unutmamak gerekiyor. Hayalinizdeki konaklama konseptini önden garantilemek için ön rezervasyon yaptırmak önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Üstelik erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak çok daha ekonomik fiyatlarla konaklama şansını yakalamak mümkün oluyor.

Galata Konaklama

Galata Konaklama

Galata, tarihinde kimler tarafından yönetilirse yönetilsin geniş ölçüde ayrıcalık tanınan bölgelerin başında gelen yer olmanın avantajını günümüzde de yaşıyor. Ayrıcalıklı Galata'da konaklamanın avantajları arasında öncelikli olarak kolay ulaşım, çoklu olanaklar ve konaklama kolaylığı geliyor. Galata'da kalmak demek Haliç'i, tarihi yarımadayı, Beyoğlu'nu, Boğaz'ı, İstanbul'un en merkezi noktalarını, iki yakasını birden kolaylıkla yaşamak demek oluyor. Türlü ulaşım olanaklarının tamamına sahip olan Galata'dan dilediğiniz her yere kolayca ulaşabilirsiniz. Her kesimden her bütçeye hitap eden avantajlara sahip olan Galata uygun pansiyonlar zenginliği ile hayalinizdeki konaklama tarzına erişim sağlıyor. Sizlere kalan, semtin çoklu tatil olanakları ve enteresan deneyimleri ile unutulmaz anılar biriktirmek oluyor. Galata'da eğlence, alışveriş, sanat, deniz, doğa ve tarihi bir arada yaşayabilir; dolu dolu geçen bir tatil olanağı elde edebilirsiniz. Galata Kulesi etrafında yer alan Galata manzaralı pansiyon seçenekleri ile mükemmel bir manzaraya doğru uyanabilirsiniz. Sahil pansiyonlarında kalarak Marmara'nın enginliğine, semtin sokaklarında yer alan adreslerde ise büyülü atmosferine kapılıp gidebilirsiniz. Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı konseptleri arasından bütçeniz dahilinde en uygun seçimi yapabilir; sunulan mükemmel hizmet ile tüm yorgunluğunuzdan arınabilirsiniz. Konaklama denince aklınıza ilk gelen zevkleriniz dahilinde mutlu olacağınız pansiyonu seçip konforuna teslim olabilirsiniz. Galata pansiyonlarında sunulan ve konaklama zevkinize hitap eden olanakların tesisler arasında farklılık gösterdiğini belirtmeliyiz.

Galata Gezilecek Yerler

Galata Gezilecek Yerler

İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden olan Galata, günümüzün kültür, sanat ve tarih merkezi olma misyonunu bir arada üstleniyor. Eğlenceli mekanları ve hareketli sosyal aktiviteleri ile eğlenceli bir tatil arayışında olanların da daimi noktaları arasında yer alıyor. Galata seyahatine çıkan herkesin, pansiyonundan çıkar çıkmaz yaptığı ilk şey şüphesiz ki Galata Kulesi'ne uğramak oluyor. Galata'dan denizi izledikten sonra bir de denize açılıp denizden Galata'yı izlemenizi öneririz. Galata tatiliniz sırasında gezilecek yerleri ve tarihi eserleri ise şu şekilde belirtebiliriz;

 • Galata Köprüsü,
 • Galata Mevlevihanesi,
 • Tophane-i Amire,
 • Osmanlı Bankası Müzesi,
 • Tarihi Arap Camisi,
 • Neve Şalom Sinagogu,
 • Terziler (Tofre Begadim) Sinagogu,
 • Kırım Anglikan Kilisesi,
 • Schneidertempel Sanat Merkezi.

Gezileriniz esnasında fotoğraf tutkunlarının favori noktası olan Galata caddeleri ve sokaklarında minik, tatlı geziler düzenleyebilirsiniz. İstiklal Caddesi, Galip Dede Caddesi ve Voyvoda Caddesi'nde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Serdar-ı Ekrem Sokağı, Kamondo Merdivenleri, Camekan Sokağı ve Kart Çınar Sokağı'nda tarihe yolculuk ederken farklı eğlence deneyimleri de kazanabilirsiniz. Antikaya merakınız varsa rotanızı Çukurcuma'ya çevirebilirsiniz.

Galata Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Galata için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Galata otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Galata otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tepebaşı, Taksim, Galata, Cihangir semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.