Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Galata Pansiyonları:

Galata için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Galata merkezine 560 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Galata merkezine 1.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Galata merkezine 3.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
Odamax
1.140 TL
En uygun fiyat
850 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
850 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Galata merkezine 2.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
996 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Galata merkezine 6.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
603 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Henüz Puanlanmamış
Galata merkezine 8.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.327 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Galata merkezine 9.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
Apart Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Galata merkezine 920 m uzaklıkta
Otelz.com
%15 Tasarruf
Sadece Konaklama
592 TL
Odamax
647 TL
En uygun fiyat
592 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
592 TL
Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
(6 değerlendirme)
Galata merkezine 570 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
549 TL
Odamax
475 TL
En uygun fiyat
475 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
475 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Galata merkezine 750 m uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
3.069 TL
Otelz.com
3.114 TL
En uygun fiyat
3.069 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
3.069 TL

Galata Pansiyonları

Galata Pansiyonları

İstanbul tarihi yüzü Galata; Beyaoğlu'unda, Pera ile Karaköy arasında yer alıyor. İstiklal Caddesi'nin bitiminden itibaren başlayan semt, kent tarihinin en önemli miraslarından olan Galata Kulesi'ne ev sahipliği yapıyor. Haliç'le Boğaz'ın kesiştiği noktada tüm asaletiyle süzülen Galata, Tophane ve Azapkapı ile de komşuluk ediyor. Karaköy'le Eminönü'nü birleştiren Galata Köprüsü'ne de adını veren asil miras, yazarların cümlelerini süsleyen güzelliklerin de başında geliyor. Tarihi yarımadanın tüm ihtişamını yansıtan asaletiyle nitelikli ve huzurlu bir tatil arayışında olan turistlerce tercih ediliyor. Tarihinde rıhtımı ile Türkiye'nin dışa açılan kapısı olan Galata, insana kucak açan kültürlü yapısıyla en misafirperver semtler arasında yer alıyor. Tarihi, kültürel ve sosyal canlılığı ile adeta yaşayan şehir Galata konaklama avantajları ile de zenginliğini gözler önüne seriliyor.İstanbul'un tarihi atmosferini yoğun halde yaşatan ender bölgelerden olan Galata, bu yanıyla kaşiflerin de en çok rağbet gösterdiği bölgeler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra modern olanaklarla çevrili ve eğlenceli yüzü ile genç kuşağın yoğun ilgisini görüyor. Göğe yükselen kulesi, çoğu minik evleri, mavi denizi, büyülü ve keyifli sokakları ile tablo gibi bir görüntü sunuyor. Semtin mimarisi ve kültürel dokusu ile bütünleşen Galata otel ve Galata pansiyonları ise turistlerin ilgisini en çok çeken tesisler oluyor. Tarih kokan semtin şirin pansiyonlarında, samimi ve kültürlü bir atmosferin içinde, üstelik çok da cazip fiyatlarla konaklama imkanına erişebilirsiniz.

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata Pansiyon Fiyatları

Galata'nın gördüğü yoğun rağbetin büyük etkenleri arasında gelen tatlı pansiyonları, semtin dokusunu ve kimliğini büyük bir ustalıkla yansıtıyor. Kültürlü yapısı, kaliteli hizmeti ve konforlu dizaynı ile ölçek üstü konaklama avantajı sağlıyor. Merkezi ve güzel konumlarda bulunan semt pansiyonlarında, Galata'da konaklamanın ne denli büyük bir ayrıcalık olduğunu hissedebilirsiniz. İçten, profesyonel ve ayrıcalıklı hizmetin karşılığında sunulan konaklama ücretleri ise cazip görülüyor. Türlü konaklama biçimleri, mimarisi ve olanak yelpazesi ile hizmet sunan semt pansiyonları arasından hayalinize ve bütçenize uygun olan seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Genel olarak cep dostu uygulamalar olarak görülen Galata pansiyon fiyatları üzerinde etki eden bazı unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Pansiyonun konumu,
 • Sahile ve Kule'ye yakınlığı,
 • Tercih edilen konaklama biçimi,
 • Odanın bulunduğu cephe,
 • Yemek hizmeti ve öğün adedi.

Yaz kış misafirlerini ağırlayan Galata pansiyonlarında uygulanan fiyatlar üzerinde sezon döneminin etkilerini çok da görmek mümkün olmuyor. Fakat semtin çok rağbet gören noktalar arasında yer aldığını unutmamak gerekiyor. Hayalinizdeki konaklama konseptini önden garantilemek için ön rezervasyon yaptırmak önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Üstelik erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak çok daha ekonomik fiyatlarla konaklama şansını yakalamak mümkün oluyor.

Galata Konaklama

Galata Konaklama

Galata, tarihinde kimler tarafından yönetilirse yönetilsin geniş ölçüde ayrıcalık tanınan bölgelerin başında gelen yer olmanın avantajını günümüzde de yaşıyor. Ayrıcalıklı Galata'da konaklamanın avantajları arasında öncelikli olarak kolay ulaşım, çoklu olanaklar ve konaklama kolaylığı geliyor. Galata'da kalmak demek Haliç'i, tarihi yarımadayı, Beyoğlu'nu, Boğaz'ı, İstanbul'un en merkezi noktalarını, iki yakasını birden kolaylıkla yaşamak demek oluyor. Türlü ulaşım olanaklarının tamamına sahip olan Galata'dan dilediğiniz her yere kolayca ulaşabilirsiniz. Her kesimden her bütçeye hitap eden avantajlara sahip olan Galata uygun pansiyonlar zenginliği ile hayalinizdeki konaklama tarzına erişim sağlıyor. Sizlere kalan, semtin çoklu tatil olanakları ve enteresan deneyimleri ile unutulmaz anılar biriktirmek oluyor. Galata'da eğlence, alışveriş, sanat, deniz, doğa ve tarihi bir arada yaşayabilir; dolu dolu geçen bir tatil olanağı elde edebilirsiniz. Galata Kulesi etrafında yer alan Galata manzaralı pansiyon seçenekleri ile mükemmel bir manzaraya doğru uyanabilirsiniz. Sahil pansiyonlarında kalarak Marmara'nın enginliğine, semtin sokaklarında yer alan adreslerde ise büyülü atmosferine kapılıp gidebilirsiniz. Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı konseptleri arasından bütçeniz dahilinde en uygun seçimi yapabilir; sunulan mükemmel hizmet ile tüm yorgunluğunuzdan arınabilirsiniz. Konaklama denince aklınıza ilk gelen zevkleriniz dahilinde mutlu olacağınız pansiyonu seçip konforuna teslim olabilirsiniz. Galata pansiyonlarında sunulan ve konaklama zevkinize hitap eden olanakların tesisler arasında farklılık gösterdiğini belirtmeliyiz.

Galata Gezilecek Yerler

Galata Gezilecek Yerler

İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden olan Galata, günümüzün kültür, sanat ve tarih merkezi olma misyonunu bir arada üstleniyor. Eğlenceli mekanları ve hareketli sosyal aktiviteleri ile eğlenceli bir tatil arayışında olanların da daimi noktaları arasında yer alıyor. Galata seyahatine çıkan herkesin, pansiyonundan çıkar çıkmaz yaptığı ilk şey şüphesiz ki Galata Kulesi'ne uğramak oluyor. Galata'dan denizi izledikten sonra bir de denize açılıp denizden Galata'yı izlemenizi öneririz. Galata tatiliniz sırasında gezilecek yerleri ve tarihi eserleri ise şu şekilde belirtebiliriz;

 • Galata Köprüsü,
 • Galata Mevlevihanesi,
 • Tophane-i Amire,
 • Osmanlı Bankası Müzesi,
 • Tarihi Arap Camisi,
 • Neve Şalom Sinagogu,
 • Terziler (Tofre Begadim) Sinagogu,
 • Kırım Anglikan Kilisesi,
 • Schneidertempel Sanat Merkezi.

Gezileriniz esnasında fotoğraf tutkunlarının favori noktası olan Galata caddeleri ve sokaklarında minik, tatlı geziler düzenleyebilirsiniz. İstiklal Caddesi, Galip Dede Caddesi ve Voyvoda Caddesi'nde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Serdar-ı Ekrem Sokağı, Kamondo Merdivenleri, Camekan Sokağı ve Kart Çınar Sokağı'nda tarihe yolculuk ederken farklı eğlence deneyimleri de kazanabilirsiniz. Antikaya merakınız varsa rotanızı Çukurcuma'ya çevirebilirsiniz.

Galata Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Galata bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Galata bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Galata Pansiyonları - En Uygun Galata Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Galata Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Galata Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Galata Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Galata Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.