Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Filyos Otelleri

Filyos için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Filyos Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in şirin bir sahil kasabası olan Filyos'ta, huzura doyabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Ülkemizin mutlaka keşfedilmesi gereken nadide güzelliklerinden biri Filyos. Batı Karadeniz Bölgesi'nde, Zonguldak'ın şirin mi şirin bir kasabası olan Filyos, eşsiz kumsalı, masmavi denizi, huzur dolu doğası ve 3 bin yıllık köklü tarihi ile müptelası olacağınız bir yer.

Filyos'un huzur veren doğasına adımınızı attığınız an, buranın bağımlısı olacaksınız. Geçmişten günümüze kadar gelen tarihsel zenginlikleri ise ayrı bir değer katıyor Filyos'a. Tüm bunlara bir de muazzam bir deniz ve kumsal eşlik ediyor. Sahip olduğu tüm bu özellikleriyle Filyos, Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmeye başladı. Bu da Filyos'taki konaklama ihtiyacını beraberinde getirmiş oldu.

Filyos otelleri, bulundukları bölgenin güzelliğine yakışacak derecede kaliteli ve titiz bir hizmet sunuyorlar misafirlerine. Yeşil ile mavinin bütünleştiği Filyos sahilinde yer alan Filyos otelleri, doğa ve denizle iç içe olacağınız bir tatil vaat ediyor sizlere. Filyos otellerinde yer alan restoranlar da ise Karadeniz'in leziz mutfağını müthiş bir manzara eşliğinde deneyimleme şansına erişeceksiniz.

Elbette tüm bunları gerçekleştirebilmeniz için bir konaklama bütçesine ihtiyacınız olacak. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın. Zira Filyos otel fiyatları her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Filyos otel fiyatlarının en pahalı olduğu zamanlar bahar ve yaz ayları. Otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar da Filyos otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor elbette. Genel olarak 2017 Filyos otel fiyatlarının kişi başı 95 TL ile 200 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de Karadeniz'in sakin ve huzurlu kasabası Filyos'ta, kendinizi tazeleyebileceğiniz bir konaklama yapmak isterseniz eğer, Filyos otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Filyos otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Filyos otellerini ve Filyos otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Filyos Hakkında

Karadeniz'in ihtişamlı güzelliğini gözler önüne seren Filyos, 3 bin yıllık tarihi geçmişi ile adeta yeryüzünün cenneti niteliğinde…

Batı Karadeniz Bölgesi'nde bulunan Zonguldak'ın şirin mi şirin bir beldesi Filyos. Eşsiz güzellikteki kumsalı, masmavi denizi, huzur verici doğası ve 3 bin yıllık geçmişi ile Filyos, ülkemizin keşfedilmesi gereken nadide incilerinden biri.

Tarihte ilk olarak Friglere ev sahipliği yapmış Filyos. M.Ö 7. yüzyılda ise, Kafkaslardan Anadolu'ya doğru göç eden Kimmerler, Friglere savaş açmışlar ve bölgede yeni bir hakimiyet kurmuşlar. Ancak Asurlar ve Lidyalılara yenik düşen Kimmerlar, terk etmişler bölgeyi. İşte bu tarihten itibaren Filyos, önemli bir ticaret merkezi haline gelmeye başlamış.

Uzun yıllar boyunca Roma İmparatorluğu'nun hakimiyeti altına giren Filyos, Sultan Alparslan'ın komutanlarından biri olan Emir Karatekin'in 1084 yılında bölgeyi fethetmesiyle, Türklerle tanışmaya başlamış. Sonrasında ise Fatih Sultan Mehmet'in 1451'de bölgedeki Bizans ve Ceneviz güçlerini ağır bir yenilgiye uğratması ile Filyos ve çevresi, tamamıyla Osmanlı hakimiyeti altına girmiş.

Filyos'un bugünkü hali bambaşka güzelliklerle buluşturuyor bizleri. Her şeyden önce Filyos'un insana huzur veren bir doğası var. Bununla birlikte geçmişten günümüze dek uzanan tarihsel değerleri, Filyos'u ayrı bir mertebeye taşıyor. Sahip olduğu muazzam denizi ile de Filyos, Karadeniz'in önemli bir turizm merkezi haline geldi.

Filyos'a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken tarihi yerler ise, Tieion Antik Kenti, Filyos Kalesi, Çayır Mağarası ve kente su taşıyan kemerler… Ayrıca en taze ve en leziz deniz ürünlerini de Filyos'ta yiyebilirsiniz. Özellikle yöresel salatasını denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Karayolu ile ulaşabileceğiniz Filyos'a, uçak ve tren ile de ulaşabilmeniz mümkün. Tarihin doğayla bütünleştiği bir cennet köşesi olan Filyos, görülecek yerler listenizde mutlaka yer almalı. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Filyos otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Filyos Beach Resort
Filyos Beach Resort

-

Personeli güler yüzlü

Yeni, temiz, güzel bir otel. Personeli güler yüzlü, denize sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)