Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Filyos Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Filyos Otelleri

Filyos için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Filyos Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in şirin bir sahil kasabası olan Filyos'ta, huzura doyabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…
Ülkemizin mutlaka keşfedilmesi gereken nadide güzelliklerinden biri Filyos. Batı Karadeniz Bölgesi'nde, Zonguldak'ın şirin mi şirin bir kasabası olan Filyos, eşsiz kumsalı, masmavi denizi, huzur dolu doğası ve 3 bin yıllık köklü tarihi ile müptelası olacağınız bir yer.

Filyos'un huzur veren doğasına adımınızı attığınız an, buranın bağımlısı olacaksınız. Geçmişten günümüze kadar gelen tarihsel zenginlikleri ise ayrı bir değer katıyor Filyos'a. Tüm bunlara bir de muazzam bir deniz ve kumsal eşlik ediyor. Sahip olduğu tüm bu özellikleriyle Filyos, Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmeye başladı. Bu da Filyos'taki konaklama ihtiyacını beraberinde getirmiş oldu.

Filyos otelleri, bulundukları bölgenin güzelliğine yakışacak derecede kaliteli ve titiz bir hizmet sunuyorlar misafirlerine. Yeşil ile mavinin bütünleştiği Filyos sahilinde yer alan Filyos otelleri, doğa ve denizle iç içe olacağınız bir tatil vaat ediyor sizlere. Filyos otellerinde yer alan restoranlar da ise Karadeniz'in leziz mutfağını müthiş bir manzara eşliğinde deneyimleme şansına erişeceksiniz.

Elbette tüm bunları gerçekleştirebilmeniz için bir konaklama bütçesine ihtiyacınız olacak. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın. Zira Filyos otel fiyatları her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Filyos otel fiyatlarının en pahalı olduğu zamanlar bahar ve yaz ayları. Otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar da Filyos otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor elbette. Genel olarak 2019 Filyos otel fiyatlarının kişi başı 95 TL ile 200 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de Karadeniz'in sakin ve huzurlu kasabası Filyos'ta, kendinizi tazeleyebileceğiniz bir konaklama yapmak isterseniz eğer, Filyos otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Filyos otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Filyos otellerini ve Filyos otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Filyos Hakkında
Karadeniz'in ihtişamlı güzelliğini gözler önüne seren Filyos, 3 bin yıllık tarihi geçmişi ile adeta yeryüzünün cenneti niteliğinde…
Batı Karadeniz Bölgesi'nde bulunan Zonguldak'ın şirin mi şirin bir beldesi Filyos. Eşsiz güzellikteki kumsalı, masmavi denizi, huzur verici doğası ve 3 bin yıllık geçmişi ile Filyos, ülkemizin keşfedilmesi gereken nadide incilerinden biri.

Tarihte ilk olarak Friglere ev sahipliği yapmış Filyos. M.Ö 7. yüzyılda ise, Kafkaslardan Anadolu'ya doğru göç eden Kimmerler, Friglere savaş açmışlar ve bölgede yeni bir hakimiyet kurmuşlar. Ancak Asurlar ve Lidyalılara yenik düşen Kimmerlar, terk etmişler bölgeyi. İşte bu tarihten itibaren Filyos, önemli bir ticaret merkezi haline gelmeye başlamış.

Uzun yıllar boyunca Roma İmparatorluğu'nun hakimiyeti altına giren Filyos, Sultan Alparslan'ın komutanlarından biri olan Emir Karatekin'in 1084 yılında bölgeyi fethetmesiyle, Türklerle tanışmaya başlamış. Sonrasında ise Fatih Sultan Mehmet'in 1451'de bölgedeki Bizans ve Ceneviz güçlerini ağır bir yenilgiye uğratması ile Filyos ve çevresi, tamamıyla Osmanlı hakimiyeti altına girmiş.

Filyos'un bugünkü hali bambaşka güzelliklerle buluşturuyor bizleri. Her şeyden önce Filyos'un insana huzur veren bir doğası var. Bununla birlikte geçmişten günümüze dek uzanan tarihsel değerleri, Filyos'u ayrı bir mertebeye taşıyor. Sahip olduğu muazzam denizi ile de Filyos, Karadeniz'in önemli bir turizm merkezi haline geldi.

Filyos'a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken tarihi yerler ise, Tieion Antik Kenti, Filyos Kalesi, Çayır Mağarası ve kente su taşıyan kemerler… Ayrıca en taze ve en leziz deniz ürünlerini de Filyos'ta yiyebilirsiniz. Özellikle yöresel salatasını denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Karayolu ile ulaşabileceğiniz Filyos'a, uçak ve tren ile de ulaşabilmeniz mümkün. Tarihin doğayla bütünleştiği bir cennet köşesi olan Filyos, görülecek yerler listenizde mutlaka yer almalı. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Filyos otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
6
10
0 (850) 600 53 88
Candede Pansiyon
Candede Pansiyon
Hisarönü Mah. Park Cad. No. 35
Çaycuma / Zonguldak
Türkiye

-

5 yıldızlı otellerin rahatlığına bin basar. Aşırı rahat ve huzurlu bir ortam. Market, sağlık ocağı, denize yakınlığı çok iyi. Hayvanseverler için de çok iyi bir mekan. Burada rahat olduğum kadar 5 yıldızlı otellerde rahat olmadım, bırakın Antalya, Bodrum'u. Filyos Candede Pansiyon'a gelin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 56 66
Derya Resort Filyos
Derya Resort Filyos
Hisarönü Mah. Park Cad. No. 5
Çaycuma / Zonguldak
Türkiye

-

Otelin çalışanları güler yüzlü, hizmet çok iyi, yemekleri harika, temiz. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 56 66
Derya Resort Filyos
Derya Resort Filyos
Hisarönü Mah. Park Cad. No. 5
Çaycuma / Zonguldak
Türkiye

-

On numara bir yer. Özellikle işletme müdürü Ayça Hanım harikasınız. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 56 66
Derya Resort Filyos
Derya Resort Filyos
Hisarönü Mah. Park Cad. No. 5
Çaycuma / Zonguldak
Türkiye

-

Ocak ayında 3 günlük konaklamam oldu. Otelin konumu ve odaları mükemmel denebilecek düzeyde. Temiz, düzenli bir yer arayıp bir de deniz manzarasına doymak istiyorum diyorsanız kesinlikle tek tercih.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 81 81
Şanlı Beach Resort
Şanlı Beach Resort
Şehit Kdm.Üstg. Necati Gürkaya Cad. No. 7 (Filyos Sahili)
Çaycuma / Zonguldak
Türkiye

-

Otelin odaları ve manzarası güzel. Yalnız internette restoran olduğu söylendiği halde aktif olarak servis yapılmıyor, fast food hariç. Yemekleri dışaırda yemek zorunda kaldık. Bayramın birinci günü acilen Ankara'ya dönmemiz gerektiği için otelden ayrılmak zorunda kaldık mecburi bir durumdan ötürü. İşletme sahibi kalmadığımız odanın parasını bizden alarak çok anlayışlı olduğunu gösterdi. Kullanmadığım bir gecenin fiyatını ödeyerek otelden ayrıldım. Anlayış istiyorsanız eğer ki o bu otelde yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
9
0 (850) 600 81 81
Şanlı Beach Resort
Şanlı Beach Resort
Şehit Kdm.Üstg. Necati Gürkaya Cad. No. 7 (Filyos Sahili)
Çaycuma / Zonguldak
Türkiye

-

Yeni, temiz, güzel bir otel. Personeli güler yüzlü, denize sıfır.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)