Filyos Otelleri

Karadeniz’in şirin bir sahil kasabası olan Filyos’ta, huzura doyabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Filyos Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Filyos Otelleri ve Filyos Otel Fiyatları

Karadeniz'in şirin bir sahil kasabası olan Filyos'ta, huzura doyabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Ülkemizin mutlaka keşfedilmesi gereken nadide güzelliklerinden biri Filyos. Batı Karadeniz Bölgesi'nde, Zonguldak'ın şirin mi şirin bir kasabası olan Filyos, eşsiz kumsalı, masmavi denizi, huzur dolu doğası ve 3 bin yıllık köklü tarihi ile müptelası olacağınız bir yer.

Filyos'un huzur veren doğasına adımınızı attığınız an, buranın bağımlısı olacaksınız. Geçmişten günümüze kadar gelen tarihsel zenginlikleri ise ayrı bir değer katıyor Filyos'a. Tüm bunlara bir de muazzam bir deniz ve kumsal eşlik ediyor. Sahip olduğu tüm bu özellikleriyle Filyos, Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmeye başladı. Bu da Filyos'taki konaklama ihtiyacını beraberinde getirmiş oldu.

Filyos otelleri, bulundukları bölgenin güzelliğine yakışacak derecede kaliteli ve titiz bir hizmet sunuyorlar misafirlerine. Yeşil ile mavinin bütünleştiği Filyos sahilinde yer alan Filyos otelleri, doğa ve denizle iç içe olacağınız bir tatil vaat ediyor sizlere. Filyos otellerinde yer alan restoranlar da ise Karadeniz'in leziz mutfağını müthiş bir manzara eşliğinde deneyimleme şansına erişeceksiniz.

Elbette tüm bunları gerçekleştirebilmeniz için bir konaklama bütçesine ihtiyacınız olacak. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın. Zira Filyos otel fiyatları her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Filyos otel fiyatlarının en pahalı olduğu zamanlar bahar ve yaz ayları. Otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar da Filyos otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor elbette. Genel olarak 2017 Filyos otel fiyatlarının kişi başı 95 TL ile 200 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de Karadeniz'in sakin ve huzurlu kasabası Filyos'ta, kendinizi tazeleyebileceğiniz bir konaklama yapmak isterseniz eğer, Filyos otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Filyos otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Filyos otellerini ve Filyos otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın