Filyos Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Filyos Otel Fiyatları

Karadeniz'in şirin bir sahil kasabası olan Filyos'ta, huzura doyabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Ülkemizin mutlaka keşfedilmesi gereken nadide güzelliklerinden biri Filyos. Batı Karadeniz Bölgesi'nde, Zonguldak'ın şirin mi şirin bir kasabası olan Filyos, eşsiz kumsalı, masmavi denizi, huzur dolu doğası ve 3 bin yıllık köklü tarihi ile müptelası olacağınız bir yer.

Filyos'un huzur veren doğasına adımınızı attığınız an, buranın bağımlısı olacaksınız. Geçmişten günümüze kadar gelen tarihsel zenginlikleri ise ayrı bir değer katıyor Filyos'a. Tüm bunlara bir de muazzam bir deniz ve kumsal eşlik ediyor. Sahip olduğu tüm bu özellikleriyle Filyos, Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmeye başladı. Bu da Filyos'taki konaklama ihtiyacını beraberinde getirmiş oldu.

Filyos otelleri, bulundukları bölgenin güzelliğine yakışacak derecede kaliteli ve titiz bir hizmet sunuyorlar misafirlerine. Yeşil ile mavinin bütünleştiği Filyos sahilinde yer alan Filyos otelleri, doğa ve denizle iç içe olacağınız bir tatil vaat ediyor sizlere. Filyos otellerinde yer alan restoranlar da ise Karadeniz'in leziz mutfağını müthiş bir manzara eşliğinde deneyimleme şansına erişeceksiniz.

Elbette tüm bunları gerçekleştirebilmeniz için bir konaklama bütçesine ihtiyacınız olacak. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın. Zira Filyos otel fiyatları her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Filyos otel fiyatlarının en pahalı olduğu zamanlar bahar ve yaz ayları. Otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar da Filyos otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor elbette. Genel olarak 2019 Filyos otel fiyatlarının kişi başı 95 TL ile 200 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de Karadeniz'in sakin ve huzurlu kasabası Filyos'ta, kendinizi tazeleyebileceğiniz bir konaklama yapmak isterseniz eğer, Filyos otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Filyos otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Filyos otellerini ve Filyos otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 1 Filyos Oteli

Derya Resort Filyos Filyos

Kent Oteli - Çaycuma - 3 Misafir Yorumu

Derya Resort uzun ve titiz bir çalışmanın ardından Filyos Otelleri arasındaki yerini aldı.

MİSYONUMUZ
Derya Resort huzurlu, doğa ve tarih ile iç içe en iyi ve en naif tatil fırsatı sunuyor. Evinizden ayrı kaldığınız süre boyunca, evinizdeki konfor ve rahatlığı sunmak için tasarlanmıştır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünü Karadeniz'in yeşilliği ve sonsuz maviliği içerisinde, güneşin en güzel battığı yerde siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

VİZYONUMUZ
Derya Resort misafirlerimiz için farklı ve ayrıcalıklı olmaya her zaman özen göstermektedir. Misafirlerimizin her zaman hatırlayacağı ve
... Derya Resort uzun ve titiz bir çalışmanın ardından Filyos Otelleri arasındaki yerini aldı.

MİSYONUMUZ
Derya Resort huzurlu, doğa ve tarih ile iç içe en iyi ve en naif tatil fırsatı sunuyor. Evinizden ayrı kaldığınız süre boyunca, evinizdeki konfor ve rahatlığı sunmak için tasarlanmıştır. Deniz, kum ve güneş üçlüsünü Karadeniz'in yeşilliği ve sonsuz maviliği içerisinde, güneşin en güzel battığı yerde siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

VİZYONUMUZ
Derya Resort misafirlerimiz için farklı ve ayrıcalıklı olmaya her zaman özen göstermektedir. Misafirlerimizin her zaman hatırlayacağı ve unutamayacağı bir tatil ortamı yaratmak ve misafirlerimizi tekrar misafir etmeyi amaçlamaktadır

Daha Fazla Bilgi»