Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Genel Görünüm Galerisi
Genel Görünüm (1)
Lobi & Oturma Alanları Galerisi
Lobi & Oturma Alanları (4)
Oda Özellikleri Galerisi
Oda Özellikleri (5)
12 Fotoğraf
Havuz & Plaj Galerisi 1
Oda Özellikleri Galerisi 2
Lobi & Oturma Alanları Galerisi 3
Genel Görünüm Galerisi 4
Lobi & Oturma Alanları Galerisi 5
Oda Özellikleri Galerisi 6
Oda Özellikleri Galerisi 7
Lobi & Oturma Alanları Galerisi 8
Oda Özellikleri Galerisi 9
Lobi & Oturma Alanları Galerisi 10
Havuz & Plaj Galerisi 11
Oda Özellikleri Galerisi 12
Giriş
02 Aralık Cts.
Çıkış
03 Aralık Paz.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme
'Plaj Kenarı.'
1 değerlendirme
'Sahilde.'
1 değerlendirme

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Ilıca Kumköy Cad. 07600 Kumköy / Manavgat / Antalya
Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Giriş
02 Aralık Cts.
Çıkış
03 Aralık Paz.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Dream Water World
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme
'Plaj Kenarı.'
1 değerlendirme
'Sahilde.'
1 değerlendirme

Otel Hakkında

Dream Water World, Manavgat'ın doğal güzellikleri eşliğinde konuklarını karşılayan bir tesis. Şehrin güzelliklerini gözler önüne seren bir konumda bulunan işletme ilgili personelleriyle kaliteli hizmet anlayışına sahip. Manavgat merkezine 9 km uzaklıkta yer alan tesis, konakladığınız süre boyunca sorunlarınızı hızlı çözümler sunuyor.

Dream Water World konaklama süresince birçok olanaktan aynı anda faydalanabilmenizi sağlıyor. Her yaştan ziyaretçilerine hitap eden bir tesis olma özelliğine sahip işletme kuru temizleme, Wi-Fi ve çocuk bakımı hizmetlerini konuklarına sunuyor. Çocuklu ailelerin beklentilerine uygun olarak hazırlanan çocuk bakım odasını ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Dream Water World aktiviteler bakımından oldukça zengin bir işletme olma özelliğine sahip. Tesisin animasyon ekibi sayesinde gece şovları ve çeşitli gösteriler izleyebilir, ayrıca canlı müzik dinletisine de katılabilirsiniz. Küçük konuklarınında beklentilerine uygun hizmetler sunan tesis, çocuklara bolca eğlenceli vakit geçirebileceği alanlar sunuyor.

Animasyon ekibinin şovların yanında Dream Water World spor salonu imkanını da ziyaretçilerine sunuyor. Konforlu ve eğlenceli bir tatil geçirirken formda kalmak isterseniz tesisin donanımlı spor salonunu kullanabilirsiniz.

Tesiste ailenizle doyasıya eğlenmek için aquaparkı kullanabilirsiniz. Dream Water World aquapark hizmetiyle büyükten küçüğe herkesin özgürce eğlenebilmesine fırsat veriyor. Renkli ve uzun su kaydıraklarına sahip olan aquapark da suyun keyfini dolu dolu çıkarabilirsiniz.

Tesisin sunmuş olduğu spa ve plaj hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Buhar odaları ve hamamlarla vücudunuzu toksin maddelerden arındırıp taze bir ciltte eğlenmeye devam edebilirsiniz. Dream Water World özel plajı konuklarının beğenisine sunuyor. Ailenizle birlikte tercih ettiğiniz işletmede özel plaj alanıyla rahat bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Açık havuzu kullanmak istediğinizde şemsiye, şezlong ve plaj sandalyesi gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Dream Water World restoranı özenle hazırlanmış, çeşitli yiyeceklerle dolu bir tesis. Damak zevkinize göre dilediğiniz tadı deneyimleyebilirsiniz. Kahvaltılarla güne enerjik başlayıp lezzetli akşam yemekleri ile günün geri kalanında eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Manavgat'ın spa otellerinden Dream Water World, konuklarına Wi-Fi hizmeti de sağlıyor. Lezzetli yemeklerle süslediğiniz akşamı dilerseniz odanızda film gecesi yaparak taçlandırabilirsiniz. İşletme konuklarına geniş ve ferah odalarda tatil yapma imkanı sağlıyor. İyi aydınlatılmış odalarda televizyon, su ısıtıcı, masa ve ayna detaylarını görebilmeniz mümkün.

Tesisin şık dizayn edilmiş uyumlu odalarında konforlu saatler geçirebilirsiniz.

Deniz ve ağaçların arasında kalmış bir alanda bulunan Kumköy Plajı tesise oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Cumhuriyet Bulvarı üzerinden aracınızla 2 km yol katederek 10 dakika içerisinde doğanın kucakladığı Kumköy Plajı'na ulaşabilirsiniz.

Manavgat'ın her şey dahil otellerinden Dream Water World, ilçe merkezine 9 km uzaklığa sahip. Manavgat'ın olanaklarından faydalanarak ilçeden ihtiyacınız olan tüm malzemeleri rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Merkeze gidebilmek için Kumköy Caddesi üzerinden yola çıkıp Antalya Bulvarı'nı döndükten sonra Mersin-Antalya yolunu takip edip Hasan Fehmi Boztepe Caddesi'ni geçerek ilçeye 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Manavgat merkezinde birçok ATM, eczane, market ve mağaza bulunuyor. İlçe merkezinden 5 dakikalık kısa bir yürüyüşle tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Manavgat'ın popüler otellerinden Dream Water World, eski uygarlıklar tarafından kehanet merkezi kabul edilen Apollon Tapınağı'na 6 km uzaklıkta yer alıyor. Tarihsel önemi oldukça büyük olan bu tapınağın kalıntılarını aracınızla 20 dakika gibi kısa bir sürede ziyaret edebilirsiniz.

Tapınağa gidebilmek için Cumhuriyet Bulvarı üzerinden Sahil Caddesi'ne sapıp Celal Bayar Bulvarı'nı bitirip Side Caddesi'ne geçerek kültürel dokuya ulaşabilirsiniz.

Tesisi daha önce ziyaret eden konukların deneyimlerinden faydalanmak isterseniz Dream Water World yorumlarına göz atabilirsiniz. Birçok doğal ve kültürel güzelliğe yakın bir konumda yer alan tesise bir şans vermek isterseniz işletmeyi yaz aylarında ziyarete gelebilirsiniz.

Dream Water World fiyatları tercih ettiğiniz tatil dönemine göre çeşitlilik gösterebiliyor. Özellikle yaz ayları içerisinde ziyaretçi akınına uğrayan tesiste daha uygun fiyatlı tatil avantajlarından yararlanmak isterseniz işletmeyi yılın bir sonraki tatil dönemi için tercih edebilirsiniz.

Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Covid Tedbir Bilgisi

Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Yapılmıştır Enfeksiyon Semptom Ölçme ve İzleme Protokolü bulunmaktadır Tesis Bünyesinde Ozon ve ULV Makineleri ile periyodik dezenfeksiyon sağlanmaktadır Genel Alan Havalandırma Sisteminde Kirli Hava Tahliye Özelliği bulunmaktadır Periyodik açık ve kapalı alan dezenfeksiyonu yapılmaktadır Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi sağlanmıştır. Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı zorunluluğu bulunmaktadır. Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü sağlanmaktadır. Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulmaktadır. Gym &Fitness Alanı Kişiye Özel Randevu ile dezenfekte edilerek kullandırılmaktadır Açıkbüfe için Şeffaf Perdeleme ve Misafir Temasını Ortadak Kaldıran Servis Desteği Sağlanmaktadır Masaya Servis Hizmeti (Alacarte) kullanılmaktadır Yeme – İçme Alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi bulunmaktadır. Gıda Güvenliği Denetimi sağlanmaktadır. Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek bulundurulmaktadır Genel alanlarda dezenfektan bulunmaktadır Genel Alanlarda Sensörlü Dezenfektan İstasyonları Bulunmaktadır Genel Alan ve Asansörlerde Covid-19 Önleyici Önlemlere dair Uyarı ve Yönergeler Bulunmaktadır Tesis Genelinde Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı sağlanmaktadır Olası Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici bulunmaktadır. Depo ve Gıda Güvenliği denetimi bulunmaktadır Tesis Genelinde Sağlık Bakanlığından onaylı koruyucu ekipman kullanımı sağlanmaktadır İşletme Personelinin Misafirlerle fiziksel temasını sıfıra indirmek üzere ekipman ve iş planlaması mevcuttur. Personel tarafından kullanılan araç gereçleri sürekli ve düzenli dezenfekte edilmektedir Önbüro Personeli Sosyal Mesafe ve Koruyucu Malzeme destekli olarak korunmaktadır Havuzlarda düzenli klor düzeyi kontrolü sağlanmaktadır Misafirlere Maske temin edilmektedir Oda Havalandırma ve Dinlendirme Prosedürü Uygulanmaktadır Odalar Doğal Havalandırma İçin Uygun Teknik özelliklere Sahiptir (Balkon , Açılır Cam) Odada tek kullanımlık buklet malzemesi sağlanmaktadır Günlük Oda Temizliği Uygulanması Misafir Tercihine göre uygulanmaktadır Tekstil Sarf ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır Odalarda Tesis Bünyesinde Alınan Önlemlere dair Uyarı ve Bilgilendirme Formları Bulunmaktadır Kumanda, Sabun Makinesi vb gibi yoğun temas içeren ekipmanların sterilizasyonuna dair bir prosedür bulunmaktadır Kat Hizmetleri ve Servis Personeline eldiven ve maske kullanımı sağlanmaktadır. Personelin sağlık tarama ve testleri düzenli takip edilmektedir İşletme Personeli Düzenli Olarak Semptom Kontrolüne Tabi tutulmaktadır İşletmenin Acil Durum Eylem Planı Bulunmaktadır Personele Coronavirüs ve tedbirleri eğitimi verilmektedir Olası Enfeksiyon Şüphesi Durumunda Güvenli İzole Odası Bulunmaktadır Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması

Konum

Örnek Harita Görseli
Haritada gör

Sıkça Sorulan Sorular

Dream Water World için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Dream Water World için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Dream Water World için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Dream Water World odalarında Oda Servisi bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Dream Water World için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Dream Water World için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Dream Water World için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Dream Water World için popüler tesis özellikleri; Aquapark, Spor Salonu, Kuru Temizleme, Market, Buhar Odası olmasıdır.