Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Davraz Dağı Otelleri

Davraz Dağı için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Davraz Dağı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Hayalinizdeki kış masalını yaşayabileceğiniz bir doğa harikası; Davraz Dağı…

Isparta'da yer alan Davraz Dağı, dünyada tek ve en büyük kasnak meşe ormanına ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. Isparta-Eğirdir arasındaki Göller Bölgesi'nin merkezi olan Davraz Dağı, 2637 metre yüksekliğe sahip. Isparta-Antalya yolunun kuzeyinde bulunan Davraz Dağı'nın Kul Ovası bölgesinde, Göller Bölgesi'nin tek kayak merkezi olan Davraz Kayak Merkezi bulunuyor.

2637 metre doruk yüksekliğe sahip olan Davraz Kayak Merkezi, doğal dokunun yumuşaklığı ve kar kalitesi ile eşsiz rotalar sunuyor ziyaretçilerine. Yeni başlayan kayakçılara tehlikesiz, profesyonellere ise 4 km'ye ulaşan benzersiz parkurlar sunuyor Davraz Kayak Merkezi. Davraz Dağı otelleri de kayak merkezinde hizmet veriyorlar. Kış aylarında bir hayli kayakçı ağırlayan Davraz Dağı otelleri, hayalini kurduğunuz kış tatili için oldukça ideal bir adres.

Davraz Dağı otellerinin çoğu 4 yıldızlı tesislerden ya da dağ evlerinden oluşuyorlar. Doğa ile iç içe, eşi benzeri olmayan bir ortamda bulunan Davraz Dağı otellerinin konaklama birimleri ise dağ ya da pist manzarasına sahip. Davraz Dağı otellerinde kapalı havuz, spor merkezi, sauna, hamam, oyun salonu, bar ve restoran gibi keyifli vakitler geçirebileceğiniz birimler de bulunuyor. Davraz Dağı otellerinin çoğunda, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis ediliyor.

Siz de muhteşem bir doğa içerisinde, hem konforlu bir konaklama yapmak hem de kaliteli bir hizmetle buluşacağınız bir kış tatili için Davraz Dağı'nı tercih edebilir ve Davraz Dağı otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Davraz Dağı otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kış turizminin alternatif merkezlerinden biri olan Davraz Kayak Merkezi'nde yer alan oteller, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor…

Davraz Dağı, dünyanın tek ve en büyük kasnak meşe ormanına ev sahipliği yapıyor. Bu yönüyle Davraz'ın ülkemizin doğa cennetlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz sanırım. 2637 metre yüksekliğinde olan Davraz Dağı, Isparta-Eğirdir arasında yer alan Göller Bölgesi'nin merkezi konumunda. Tam olarak Isparta-Antalya yolunun kuzeyinde kalıyor. Dağın Kul Ovası olarak isimlendirildiği bölgesinde ise, bahsi geçen Göller Bölgesi'nin tek kayak merkezi olma unvanını taşıyan Davraz Kayak Merkezi yer alıyor.

Davraz Kayak Merkezi, 2637 metre doruk yüksekliği, doğal dokusu, kar kalitesi ve eşsiz parkurları ile hayalinizdeki kış masalını yaşayabileceğiniz bir yer. İster kayağa yeni başlamış olun, isterseniz de bu işin profesyoneli, Davraz Kayak Merkezi'ndeki parkurlar herkese hitap edebiliyor. Davraz Dağı otelleri ise, ülkemizin diğer bölgelerindeki kayak merkezlerine nazaran oldukça ekonomik bir konaklama sunuyor misafirlerine.

Davraz Dağı otel fiyatları, tahmin edildiği üzere kış aylarında bayağı bir artışa geçiyor. Ancak yine de kaliteli ve konforlu bir kış tatili için tercih edilebileceğiniz en ekonomik adreslerden biri Davraz Dağı otelleri. Davraz Dağı otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve misafirlere sunulan olanaklara göre değişiyor. Seçeceğiniz oda tipi de Davraz Dağı otel fiyatlarını doğrudan etkileyecektir. Mesela standart odalar oldukça ekonomik, ancak tercihinizi süit odadan yana kullanırsanız iki katı fiyat ödeyeceğiniz bir gerçek. Davraz Dağı otel fiyatlarına genelde sabah kahvaltısı ile akşam yemeği de dahil oluyor. Genel olarak 2017 Davraz Dağı otel fiyatları kişi başı 125 TL ile 230 TL arasında, oda fiyatı ise 370 TL ile 430 TL arasında değişiyor.

Siz de ekonomik bir kış tatili düşünüyorsanız eğer Davraz Dağı'nı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Davraz Dağı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Davraz Dağı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Davraz Dağı otellerini ve Davraz Dağı otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Davraz Dağı Hakkında

Davraz Dağı, Isparta'da yer almaktadır.

Davraz Kayak Merkezi'nin bulunduğu dağ, 1995 yılında turizm merkezi olarak belirlenmiştir. Isparta Davraz Kayak Merkezi'nde, bu tarihten itibaren 6 adet turistik tesis parseli ve 2 adet günübirlik tesis parseli yatırımcılara tahsis edilmiştir. 3 adet kamping alanı, 11 adet günübirlik tesis alanı ve 5 adet turistik tesis parseli de tahsise çıkarılmıştır.

Davraz Dağı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sirene Davras Hotel
Sirene Davras Hotel

-

4. defa gitmeyi düşünüyorum

Bu yıl 4. defa gitmeyi düşünüyorum. Otel iyi de, tek sorun kaymaya yetecek kar olup olmaması.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Davras Hotel
Sirene Davras Hotel

-

Peynir tabağı biraz geç geliyor

Peynir tabağı biraz geç geliyor bu benim için detay. Başka bir rahatsızlığı da yok tesis gayet güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Davras Hotel
Sirene Davras Hotel

-

Sıcacık bir otel

Gerçekten her şeyiyle keyifli bir otel ve en önemlisi sıcacık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Davras Hotel
Sirene Davras Hotel

-

Samimi ve sıcak personel

Çok güzel bir otel. Odalarını sevdim, sıcaklığı ve samimi personeli de kendini iyi hissetme sebebi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)