Avsallar Apartları

En iyi 28 apart otel, en uygun fiyatlar

Avsallar Apart Otel Fiyatları

Ülkemizin turizm cenneti Alanya'nın 5 kilometrelik sahiliyle büyüleyen beldesi Avsallar, sezon boyunca ziyaretçilerine her bütçeye uygun konaklama seçeneği sunuyor.

Sezon boyunca yalnızca ülkemizden değil dünyanın dört bir yanından turist ağırlayan Avsallar, bağlı olduğu Alanya ilçesine yalnızca 6 km mesafede yer alıyor. Bünyesindeki ince kumlu plajı sayesinde kısa sürede ünlenen belde, sahip olduğu tüm güzellikleri ile adeta bir tatil cenneti niteliğinde. Beldenin görülesi yemyeşil doğası ise onu hem maviye hem de yeşile doymak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir konuma gelmesinde vesile oldu. Durum böyle olunca da bölgedeki konaklama seçenekleri bir hayli artış göstermiş durumda. Tüm bu seçenekler arasında özellikle uygun fiyatlı bir konaklama arayışında iseniz Avsallar apart otellerini tercih ederek aradığınız tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

Özellikle ev konforundan vazgeçemeyenler için reddedilmez bir fırsat olan Avsallar apart otelleri, tesislere göre farklılık göstermekle birlikte bir kısmı plaja yürüme mesafesinde yer alırken bir kısmında açık yüzme havuzu ya da güneşlenme terası gibi seçenekler bulunuyor. Özel mutfak, banyo ve oturma alanı da bulunan dairelerde kendinizi adeta evinizde hissedebilirsiniz.

Avsallar apart otelleri aynı zamanda kalabalık aile ya da arkadaş grupları ile konaklamalar için de oldukça uygun. Birden fazla yatak odasına sahip olan konaklama birimleri ihtiyacınız olan her şey düşünülerek tasarlanmış. Ayrıca birimlerin her birinde havlu, çarşaf ve nevresimler tesisler tarafından temin ediliyor.

Avsallar apart otel fiyatları ise bölgede yer alan pek çok konaklama birimiyle kıyaslandığında uygun fiyatlı olması ile ön plana çıkıyor. Bütçenizi sarsmayacak bir aralığa sahip olan tesis fiyatları sezonda nispeten artış gösterse de her daim bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Siz de sayfamız üzerinden Avsallar apart otel fiyatlarını kıyaslayabilir, en uygun olanı belirleyerek hemen bugün yerinizi ayırtabilirsiniz.

Avsallar Otel Fiyatları

Uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile Avsallar tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.

Alanya'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Avsallar, uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.

Avsallar, tatilcilerin seçmekte zorlanacağı sayıda ve nitelikte pek çok otel sunuyor. Avsallar otelleri farklı kategorilerde her zevke hitap ediyor. Dolayısıyla Avsallar otel fiyatları da birçok seçenek sunuyor gezginlere.

Alanya Avsallar otel fiyatları tesislerin yer aldığı kategori, konumu, sezona göre farklılık gösteriyor. Yüksek ve yoğun sezon olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Avsallar otel fiyatları yüksek seviyeye çıkıyor. Ancak bu dönemlerde dahi ekonomik ve uygun fiyatlarla konaklama yapmak mümkün Avsallar otellerinde.

Yaz sezonunda gecelik ortalama 50-60 TL'den başlayan Avsallar otel fiyatları 200-250 TL'ye kadar çıkıyor. Eğer bahar ve kış aylarında Alanya Avsallar otellerinde konaklama yapmak isterseniz ödeyeceğiniz ücretler 35-40 TL'ye kadar düşüyor gecelik.

Antalya Avsallar otel fiyatları hemen her otelde her şey dahil konsepte göre belirleniyor. Avsallar otellerinin hemen hepsi tatil köyü konseptinde olduğundan verilen hizmet ve konaklama tipi de her şey dahil ya da tam pansiyon oluyor.

Avsallar'da yaz döneminde uygun fiyatlarla konaklama yapmak istiyorsanız kış döneminde başlayan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı öneriyoruz. Kış döneminde seçtiğiniz Avsallar otelinde erken rezervasyon yaptırırsanız düşük ücretlerle yaz döneminde konaklayabilirsiniz.

Siz de tatilinizi Alanya'da yapmayı düşünüyorsanız hemen Avsallar 2019 otel fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz otelde yerinizi ayırtabilir, keyifli bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.