Armutlu Butik Otelleri

En iyi 17 butik otel, en uygun fiyatlar

Armutlu Butik Otel Fiyatları

Doğayla bütünleşmek, tatilinde farklı deneyimler yaşamak isteyenler için Armutlu butik otelleri, oldukça uygun bir konaklama alternatifi…

Armutlu, Yalova'nın ilçelerinden biri. Hem kara, hem de deniz yolu ile rahatlıkla ulaşılabildiğinden, dört mevsim boyunca misafir ağırlayan tatil beldelerinden Armutlu. Marmara'nın en temiz denizine sahip olan Armutlu, kaplıca suları ile de ülkemizin en önemli termal turizm merkezlerinden biri.

Her geçen gün gelişimine devam eden bir sahil kasabası olan Armutlu'da, pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu konaklama alternatifleri arasında Armutlu butik otelleri, tabiat harikalarıyla iç içe olmak isteyenleri büyük bir keyifle ağırlıyor.

Armutlu butik otelleri, misafirlerine doğayla bütünleşme imkanı sağlıyor. Belki de hayatınız boyunca hiç yaşamadığınız deneyimlerle tanışabilirsiniz Armutlu butik otellerinde. Armutlu butik otelleri için şunu söyleyebiliriz; sanat atölyesi. Evet, ahşap boyama, resim – fotoğraf atölyesi gibi aktiviteler sizi bekliyor olacak Armutlu butik otellerinde. Çiftlik evi görünümüne sahip olan Armutlu butik otelleri, sımsıcak atmosferiyle, sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunuyor.

Kalabalık şehirlerin gürültüsünü arkanızda bırakıp, kendinize bir iyilik yapmak istediğinizde Armutlu'ya doğru uzanabilir ve Armutlu butik otelleri arasından size en uygun olanında konaklama yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Armutlu Otel Fiyatları

Yalova'da yer alan Armutlu, ekonomisi balıkçılığa, zeytine ve turizme dayalı Marmara kasabalarımızdan biridir.

Marmara Bölgesi'nin temiz denizlerinden birine sahip olan Armutlu, özellikle Bursa ve İstanbul'dan gelen misafirlerini ağırlar. Marmara Bölgesi için merkezi bir konumda bulunması kara yolculuğunun yanında deniz yolculuğu ile de ulaşım sağlanabilmesi Armutlu için büyük bir avantajdır ve Armutlu bu avantajı en iyi şekilde kullanmayı başarır.

Karavan ile hareket eden gezginler için hoş bir durak, kampçılar için ise yeşillikli çadır alanları ile de ünlüdür. Çevre illerde yaşayan üniversite öğrencileri, hafta sonlarını bu beldede geçirmeyi tercih etmektedir.

Armutlu sahip olduğu doğal güzelliklerin yanında, Marmara'nın ünlü kaplıcalarına da ev sahipliği yapmaktadır. Yalova yolunun 3. kilometresine bulunan kaplıcalar, havadar ve dinlenmeye uygun bir bölgede yer almaktadır. Bizans Dönemi'nden bu yana kullanılan kaplıcalarda birçok Armutlu oteli hizmet vermetkedir.

Tatilinizi Armutlu'da geçirmek isterseniz Armutlu otellerinin 2019 fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğiniz tesisten yerinizi ayırtabilirsiniz. Eğer hala Marmara'nın güzel ve zarif beldelerinden Armutlu'da tatil yapmadıysanız, buyurun Armutlu 2019 otel fiyatlarını inceleyerek işe başlayın...