Armutlu Butik Otelleri

En iyi 18 butik otel, en uygun fiyatlar

Armutlu Butik Otel Fiyatları

Doğayla bütünleşmek, tatilinde farklı deneyimler yaşamak isteyenler için Armutlu butik otelleri, oldukça uygun bir konaklama alternatifi…

Her geçen gün gelişimine devam eden bir sahil kasabası olan Armutlu'da, pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu konaklama alternatifleri arasında Armutlu butik otelleri, tabiat harikalarıyla iç içe olmak isteyenleri büyük bir keyifle ağırlıyor.

Yalova'da yer alan Armutlu, ekonomisi balıkçılığa, zeytine ve turizme dayalı Marmara kasabalarımızdan biridir.

Armutlu butik otelleri, misafirlerine doğayla bütünleşme imkanı sağlıyor. Belki de hayatınız boyunca hiç yaşamadığınız deneyimlerle tanışabilirsiniz Armutlu butik otellerinde. Armutlu butik otelleri için şunu söyleyebiliriz; sanat atölyesi. Evet, ahşap boyama, resim – fotoğraf atölyesi gibi aktiviteler sizi bekliyor olacak Armutlu butik otellerinde. Çiftlik evi görünümüne sahip olan Armutlu butik otelleri, sımsıcak atmosferiyle, sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunuyor.

Kalabalık şehirlerin gürültüsünü arkanızda bırakıp, kendinize bir iyilik yapmak istediğinizde Armutlu'ya doğru uzanabilir ve Armutlu butik otelleri arasından size en uygun olanında konaklama yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karavan ile hareket eden gezginler için hoş bir durak, kampçılar için ise yeşillikli çadır alanları ile de ünlüdür. Çevre illerde yaşayan üniversite öğrencileri, hafta sonlarını bu beldede geçirmeyi tercih etmektedir.

Armutlu sahip olduğu doğal güzelliklerin yanında, Marmara'nın ünlü kaplıcalarına da ev sahipliği yapmaktadır. Yalova yolunun 3. kilometresine bulunan kaplıcalar, havadar ve dinlenmeye uygun bir bölgede yer almaktadır. Bizans Dönemi'nden bu yana kullanılan kaplıcalarda birçok Armutlu oteli hizmet vermetkedir.

Tatilinizi Armutlu'da geçirmek isterseniz Armutlu otellerinin 2020 fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğiniz tesisten yerinizi ayırtabilirsiniz. Eğer hala Marmara'nın güzel ve zarif beldelerinden Armutlu'da tatil yapmadıysanız, buyurun Armutlu 2020 otel fiyatlarını inceleyerek işe başlayın...

Armutlu Butik Otel Yorumları

9

Biodenge Butik Hotel

Biodenge Butik Hotel - 29 Eylül 2018, Cumartesi 14:32

Tuz odasına mutlaka girin

Sessiz, sakin ve güzel bir otel. Aile samimiyetini sonuna kadar hissediyorsunuz. Tuz odası cidden harika, denemeden gelmeyin.

2

Thuya Ekoçiftlik

Cem - 28 Haziran 2017, Çarsamba 19:59

Klasik kahvaltı

Anlatıldığı kadar güzel değil. Örtüler çok kirli. Klasik kahvaltı. Çeşit hiç yok. Verebilen paraya yazık.