Tlos Saklıkent Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Tlos Saklıkent Otel Fiyatları

Fethiye'nin Kayadibi Köyü'nde bulunan Tlos Saklıkent, görenleri büyüleyen derin kanyonuyla ve çınar ağaçları arasında saklı bir cennettir.

Tlos Saklıkent, Fethiye'ye yaklaşık 50 kilometrelik bir mesafede bulunuyor. Dağcılık, yürüyüş ve yüzme gibi aktiviteler sunan, aynı zamanda şehir karmaşasından uzak bir tatil imkanı veren Tlos Saklıkent, kantik yerleşim alanlarıyla da kültür gezileri yapmanızı sağlıyor.

Tlos Saklıkent, yıl içerisinde birçok turistin yoğun ilgisini görmektedir. Gelen turistler sadece yerlilerle sınırlı kalmıyor. Yabancı turistler tarafından da sıkça ziyaret ediliyor. Bu durum Tlos Saklıkent otellerinin sayısını da arttırmış durumda. Konaklama tesisleri genellikle butik otel konseptinde yer alıyor ve Tlos Saklıkent otelleri her bütçeye hitap ediyor.

Tlos Saklıkent otelleri benzersiz bir manzaraya karşı konuşlanmıştır. Aynı zamanda tarihin derin izlerini taşıyan antik kente yakın bir konumdadır birçok Tlos Saklıkent otelleri.

Tlos Saklıkent otelleri yıl içerisinde bölgeye gelen turistlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Oteller isteğe bağlı olarak sunar hizmetlerini. Yani Tlos Saklıkent otellerinde oda kahvaltı, yarım pansiyon veya her şey dahil hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Tlos Saklıkent otelleri doğayla iç içe harika bir tatil imkanı verecek sizlere. Dilediğiniz zaman yürüyüşler yapabileceksiniz, dilediğinizde ise tarihi bölgelere yolculuk yapabileceksiniz. Tam anlamıyla konforlu ve bir o kadar ulaşım sıkıntısı olmayan bir konaklama geçireceksiniz Tlos Saklıkent otellerinde.

Tlos Saklıkent otelleri sayfamızı inceleyip, bütçenize uygun bir konaklama tesisinde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Tlos Saklıkent Otel Fiyatları

Fethiye'nin eşsiz güzellikteki cenneti Tlos Saklıkent'te bütçenize uygun fiyatlarla konaklarken doğa ile iç içe olacak, antik kentin yanı başında, tarihi atmosferle baş başa keyifli bir tatil yapacaksınız.

Ülkemizin en muhteşem doğa güzellikleri arasında yer alan Tlos Saklıkent, 18 km uzunluğundaki bir kanyon içine gizlenmiş eşsiz bir yer. Her yıl binlerce gezginin ziyaret ettiği ve konaklama yaptığı Tlos Saklıkent'te doğaya uyumlu, sevimli konaklama mekanları ve oteller bulunuyor.

Tlos Saklıkent'te sayıca az otel var. Yapılaşmanın çok sınırlı olduğu ve doğanın bakirliğini kaybetmediği bir yer olan Tlos Saklıkent'teki oteller de bu duruma oldukça uyumlu. Az sayıda otel olması nedeniyle Tlos Saklıkent'te otel fiyatları da sınırlı sayıda seçenek sunuyor.

Tlos Saklıkent otel fiyatları yaz aylarında yükseliyor, sezon dışındaki dönemlerde daha aşağı seviyelere iniyor. Yüksek sezon dediğimiz haziran, temmuz ve ağustos aylarında Tlos Saklıkent otel fiyatları gecelik ortalama 100 TL'den başlıyor, 300 TL'ye kadar çıkıyor. Tlos Saklıkent otel fiyatlarına kahvaltı da sunuluyor.

Fethiye'nin eşsiz güzellikteki cenneti Tlos Saklıkent'te bütçenize uygun fiyatlarla konaklarken doğa ile iç içe olacak, antik kentin yanı başında tarihi atmosferle baş başa keyifli bir tatil yapacaksınız. Turkuaz denize keyifli bir yürüyüşle ulaşacak, yemyeşil ormanların kokusunu içinize çekeceksiniz.

2019 yılı Tlos Saklıkent otel fiyatları bahar aylarında güncellenecek ve tatilciler için yine cazip fiyat seçenekleri tesisler tarafından sunulacak. Siz de bu doğa harikası gizli cennette unutulmaz bir tatil yapmak istiyorsanız hemen Tlos Saklıkent otelleri ve otel fiyatları sayfalarımızı inceleyerek dilediğiniz otelde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

En İyi 1 Tlos Saklıkent Oteli

Gorge Club Bungalow Tlos Saklıkent

Camping - Tlos Saklıkent - 7 Misafir Yorumu

Gorge Club Bungalow, Kayadibi Köyü'nün Tlos Saklıkent bölgesindedir. Tesis nehir kenarında, doğa ile iç içe bir ortamda olup ağaç evlerde misafirlerini ağırlamaktadır. Yeşil bir bahçe ile çevrili tesisin misafirleri gün içerisinde açık havuzda serinleyebilir, şezlonglar ve şemsiyelerle çevrili güneşlenme terasında güneşin tadını çıkarabilirler. Otelin bahçesi kitap okumak ve dinlenmek için idealdir.

Gorge Club Bungalow'ın ağaç evlerinin tamamında uydu yayınına sahip televizyon ve gardırop vardır. Tuvaletler ve duşlar içeren bir ortak banyo mevcuttur. Ayrıca saç kurutma makinesi ve havlular
... Gorge Club Bungalow, Kayadibi Köyü'nün Tlos Saklıkent bölgesindedir. Tesis nehir kenarında, doğa ile iç içe bir ortamda olup ağaç evlerde misafirlerini ağırlamaktadır. Yeşil bir bahçe ile çevrili tesisin misafirleri gün içerisinde açık havuzda serinleyebilir, şezlonglar ve şemsiyelerle çevrili güneşlenme terasında güneşin tadını çıkarabilirler. Otelin bahçesi kitap okumak ve dinlenmek için idealdir.

Gorge Club Bungalow'ın ağaç evlerinin tamamında uydu yayınına sahip televizyon ve gardırop vardır. Tuvaletler ve duşlar içeren bir ortak banyo mevcuttur. Ayrıca saç kurutma makinesi ve havlular tesis tarafından temin edilmektedir. Tesis bünyesinde ücretsiz Wi-Fi bağlantılı internet erişimi sağlanmaktadır.

Taze yumurtalar, tereyağı ve zeytin çeşitleri gibi köy mahsulleri ile hazırlanmış, zengin bir açık büfe kahvaltı ile tüm misafirler güne zinde bir şekilde başlayabilir. Tesiste ayrıca bir alakart restoran ve bar da gün boyunca ve akşam saatlerinde konulara hizmet vermektedir.

Bölgenin ünlü sahillerinden Patara Plajı 30 km uzaklıktadır. Tesis konukların konforu için ek ücret karşılığında plaja transfer servisi sağlamaktadır. Fethiye'nin hareketli ve popüler merkezi 40 km uzaklıktadır. Otele en yakın havaalanı olan Dalaman Havalimanı 90 km mesafede konumlanmaktadır

Daha Fazla Bilgi»