Akseki Butik Otelleri

En iyi 2 butik otel, en uygun fiyatlar

Akseki Butik Otel Fiyatları

4 mevsimin bir arada yaşandığı güzide bir tatil beldesi; Akseki…

Antalya'ya 130 km uzaklıkta bulunuyor Akseki. Toros Dağları'nın üzerinden yükselen güneş, kumları kızdırırken, tepelerde kar manzaralarının görüldüğü bir masal diyarı burası adeta. Akseki, dört mevsimin bir arada yaşandığı nadir yerlerden biri.

Böylesine bir doğanın içinde tatil yapmak isterseniz eğer, Akseki butik otellerinden birinde konaklayabilirsiniz. Akseki butik otelleri, muhteşem bir doğanın içinde, huzur dolu bir tatil yaşatıyor misafirlerine. Akseki butik otellerinde konakladığınız süre boyunca, kültürel ve doğal alanları da rahatlıkla keşfe çıkabilirsiniz. Akseki butik otellerinde konaklayarak, araçla Side Antik Kenti ve Manavgat'ı da gezebilirsiniz dilerseniz.

Akseki butik otel fiyatları ise sezondan sezona değişkenlik gösteriyor. Kış sezonunda bir hayli uygun olan Akseki butik otel fiyatları, yaz sezonunda bir tık daha yükseliyor. Otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi de Akseki butik otel fiyatlarını etkileyen unsurlardan birkaçı. Genel olarak 2019 Akseki butik otel fiyatlarının ortalama 190 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Akseki butik otellerinde konakladığınız süre boyunca, Düden Yeraltı Mağarası'nı, Altınbeşik Yeraltı Gölü'nü, Gültepe Yaylası'nı ve Alabalık Vadisi'ni görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Bu yaz, doğanın kucağında, huzur dolu bir tatil yapmayı planlıyorsanız eğer, konaklamak için Akseki butik otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Akseki butik otel fiyatlarından daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Akseki Otel Fiyatları

Kardelen çiçeğinin ana yurdu, 500 yıllık sedir ağaçları ile kaplı, Toros'ların eteğinde yaşayan bir kent, Akseki.

Akseki ilçesi Antalya iline bağlıdır. İlçe; doğusunda Gündoğmuş, Bozkır, batısında Manavgat, İbradı, kuzeyinde Beyşehir, Seydişehir, güneyinde Manavgat ve Gündoğmuş ilçeleri ile komşudur.

Akseki bölgesinde farklı turizm faaliyetleri bulunmaktadır. Bu faaliyetlerden en baskın olanı doğa turizmidir. Toros Dağları eteklerinde kurulmuş olmasından da kaynaklı tertemiz bir havaya sahip olan ilçenin 500 yıllık olduğu tahmin edilen sedir ağaçları ve kardelen çiçeği dünyaca ünlüdür.

Akseki'de gezilecek yerler arasında yer alan Kartallı Mağara, Düdencik Mağarası, Göktepe Yaylası – Dipsiz Göl, Çimi Yaylası en ünlüleridir. Ayrıca, şehir merkezinde bulunan tarihi eski evler de turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Giden Gelmez Dağları, dağ keçisi koruma alanı ve av sahası, avcıların ücretli olarak devamlı avlanabileceği bir yerdir. Gümüşdamla Köyü'nde kurulmuş olan alabalık üretme tesisleri yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktaları arasındadır. 340 metre derinliğindeki Bucakalan Mağarası, ilçe merkezindeki Merkez Cami de görülmeye değer diğer eserlerin arasındadır.

Akseki bölgesinde bulunan tesislerde konaklayarak, gezilip görülebilecek yerlere daha rahat ulaşabilirsiniz. Akseki otel fiyatları, Manavgat ve Antalya'da bulunan tesislerin fiyatlarına oranla çok daha uygundur. Akseki'nin denize kıyısı yok belki ama yaz mevsiminde serinleyebileceğiniz harika yaylaları vardır.