Ahlat Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Ahlat Hakkında

Ahlat Gezilecek Yerler

Ahlat Otel Fiyatları

Bitlis'in tarihi ilçesi Ahlat'ta yer alan oteller, turistik seyahat amacıyla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor…

Bu anlamda Ahlat'ta pek çok konaklama tesisi hizmet veriyor. 3 ve 4 yıldızlı otellerden oluşan Ahlat otelleri, misafirlerine temiz ve sıcak bir ortamda konaklama imkanı sunuyor.

Göl manzaralı, huzurlu bir ortamda yer alan Ahlat otelleri, muhteşem manzaralı konaklama birimleriyle dikkat çekiyorlar. Her sabah yöresel ürünlerle hazırlanan kahvaltının servis edildiği Ahlat otellerinde, alakart restoranlar da bulunuyor. Tarihi ve turistik mekanlara oldukça yakın bir mesafede yer alan Ahlat otelleri, bu amaçla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyorlar.

Ahlat otel fiyatları ise her gelir düzeyine hitap ediyorlar. Genelde otelin hizmet kalitesine ve misafirlere sunulan olanaklara göre değişiyor Ahlat otel fiyatları. Ahlat otel fiyatlarına çoğu zaman kahvaltı da dahil oluyor. Genel olarak 2020 Ahlat otel fiyatlarının kişi başı ortalama 65 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle turistik seyahat amacıyla Bitlis'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Ahlat'ı tercih edebilir ve Ahlat otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Ahlat otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Ahlat otellerini ve Ahlat otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ahlat Otel Yorumları

10

Ahlat Metropol Hotel

BURAK PİRHASANOĞLU - 17 Haziran 2019, Pazartesi 15:45

Büyük bir şans

Ailece konaklama yaptığımız bir tesis. Özellikle çevre güzelliği, Van Gölü'ne sıfır olması, plajı, mükemmel sedirli çay bahçesi ve restoranı harika. Ahlat taşından yapılmış 1+1 odaları… Doğuda böyle bir yerin olması büyük bir şans. İnşallah bir dahaki seneye yine geleceğiz. Teşekkürler Ahlat Metropol Otel, özellikle sahibi Erhan Akarsu Bey.

10

Ahlat Selçuklu Hotel

muaz karaman - 5 Ocak 2016, Salı 21:11

Kahvaltı keyfi

Özellikle sabah Van Gölü'ne karşı balkon manzarasında kahvaltı keyfi mükemmel...