Zeytinbağı Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Zeytinbağı Otel Fiyatları

Halk tarafından bilinen adı Trilye olan Zeytinbağı, misafirlerini zamanda kısa bir yolculuğa davet ediyor.

Zeytinbağı, Marmara Bölgesi'nde yer alan yeşil Bursa'nın Mudanya ilçesine bağlı bir beldedir. Bozulmamış doğası, tertemiz denizi, tarihi kilisesi, eski Rum evleri ve balıkçıları ile bambaşka bir yer. Küçük bir sahil kasabası olan eski adı ile Trilye yeni adı ile Zeytinbağı Bursalıların olduğu kadar komşu illerde yaşayanların da kaçamak noktası. Hafta sonu tatillerinde, günübirlik kaçışlarda ya da resmi tatillerde şehrin gürültüsünden ve karmaşasından kaçmak isteyenlerin ilk adresi olmakta Zeytinbağı. Hafta içi çok fazla bir yoğunluk görülmeyen Zeytinbağı'nda hafta sonları özellikle de Pazar günleri oldukça hareketli geçmektedir.

Bursa'ya iş için ya da tatil için gelen yerli ve yabancı turistler içerisinde sakin ve doğa ile iç içe ama şehre de yakın bir konaklama arayanlar Zeytinbağı otelleri kategorisinde yer alan konaklama otellerini tercih etmektedir.

Zeytinbağı'nın daracık sokaklarında eski mimarinin hiç bozulmadan küçük restorasyonlarla yenilenen otelleri gelen turistlerin büyük ilgisini çekiyor. Tüm beldenin yürünerek keşfedilebileceği bir lokasyonda bulunan Zeytinbağı otelleri misafirlerine huzurlu ve sessiz bir ortamda dinlenceyi garanti ediyor.

Zeytinbağı otelleri ayrıca Bursa'nın en güzel balık lokantalarının da bulunduğu bir yerdir. Denizin kenarında sıralanmış balık lokantalarında zeytinyağlı ile yapılmış en lezzetli mezelerin, deniz ürünlerinin tadına bakabilir, sevdiğiniz balığın en tazesini yiyebilirsiniz.

Zeytinbağı otelleri beldenin merkezinde konumlanmıştır. Merkez de olmasının da etkisiyle Zeytinbağı otellerine Bursa'dan hem toplu taşıma araçları ile hem de kendi aracınız ile rahatça ulaşabilirsiniz.

Zeytinbağı otelleri yaz kış açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Ancak yaz tatilini ve kısa tatilleri de fırsat bilen Zeytinbağı severler fırsat buldukları her an bu belde de konaklama yapmayı tercih etmektedir. Bu sebeple Zeytinbağı otelleri kategorisinde yer alan konaklama otellerine erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Zeytinbağı otelleri kategorisinde yer alan konaklama otellerine ve fiyatlarına Neredekal.com Zeytinbağı sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan konaklama yapmak istediğiniz Zeytinbağı oteline öne rezervasyon da yaptırabileceğinizi hatırlatma isteriz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Zeytinbağı Otel Fiyatları

Kemerli Kilisesi, Çam Tepesi, Taş Mektebi, Medikion Manastırı, eski Rum evleri ve cumbalı Türk evleri ile yemyeşil bir doğanın denizle buluştuğu sakin bir sahil kasabası Zeytinbağı.

Zeytinbağı ya da yöre halkının değişiyle Trilye, Marmara Bölgesi'nde yer alan Bursa'nın Mudanya ilçesine bağlı eski ve tarihi bire sahil kasabasıdır. Doğasını ve eski mimarisini yüzyıllardır hiç bozmadan korumayı başaran ender yerlerden biri olan Trilye yılın on iki ayında da misafirlerini ağırlamaktadır.

Hiç el değmemiş ve tahribata uğramamış yemyeşil doğası ve tertemiz denizi ile Zeytinbağı hafta sonu, günübirlik ve kısa tatilleri değerlendirmek için eşsiz bir rota. Hafta sonları özellikle Bursalılar'ın ve yakın çevrede yaşayanların büyük ilgi gösterdiği Zeytinbağı'nda birbirinden güzel balık lokantaları, kahvaltı mekanları ve konaklama otelleri yer almaktadır.

Zeytinbağı otel fiyatları beldede yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca Zeytinbağı otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafire sunulmakta olan hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

Zeytinbağı otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Zeytinbağı otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan Zeytinbağı otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları Zeytinbağı otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

Zeytinbağı otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com Zeytinbağı sayfasından incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.