Yerfıstığı Cafe & Bar, Caddebostan

Yerfıstığı Cafe & Bar

  • İstanbul / Kadıköy / Caddebostan
  • İskele Cad. No:23

Yerfıstığı Cafe & Bar

Caddebostan İskele Sokak'ta yıllardır farklı dekoru ve her gece hareketli DJ'i ile sizlere hizmet vermekteyiz. Her tür kutlama ve özel günlerinizde sadece bizi aramanız yeterlidir.Tüm organizasyonu profesyonel kadromuz ile sağlamaktayız.

Yerfıstığı Cafe & Bar, İstanbul'da özellikle içkinizi yudumlarken fıstık kabuklarını rahatlıkla yere atabilme özgürlüğü tanıması ile ünlendi.

Bunun dışında ferah mekanı,12 adet LCD TV aracılığı ile maç ve müzik yayını da konuklarına ayrı bir keyif vermektedir.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Garsonların ilgisi
2

-

İşletme ve garsonlardan memnun kalmadım. Arkadaşım diğer masada arkadaşını görünce masasında konuşmaya gitti ama kovulmaktan beter olduk. Hemen hesap geldi.

8
Rezillik
2

-

Geçen hafta sonu 2 kız arkadaşımla gittik. Arka masamızda tanıdıklarımızın olduğunu gördük. Onlar da bizim masaya gelince, yetkili kişi masalarımıza geri dönmemizi söyledi. Affalladık, itiraz edince bizi mekandan kovdular. Bu arada tanıdık çıkan arkadaşlarımız 2 erkekti. Ben açıkça söyledim "siz neyi itham ediyorsunuz?" diye, garson da "ne yaptığınızı gayet iyi biliyoruz" diye bir de hakarette bulundu. Bu arada ben .. Devamını Göster

8
Maçların vazgeçilmez adresi
8

-

Fenerbahçe maçlarının vazgeçilmez mekanı. Çok rahat ve güzel servisle her zaman tercih edilen bir mekan.

8
Maç burada izlenir
10

-

Eğer koyu bir Fenerbahçe taraftarıysanız ve maçı nerede izleyeceğinizi düşünüyorsanız, hemen burayı arayın ve rezervasyon yaptırın. :)

8
Maç izlemek için süper mekan
10

-

İş çıkışı birkaç bira içip rahatlamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir mekan. Özellikle maç izlerken en doğru mekan. Neden mi? En stresli anlarınızda fıstıklarınızın kabuklarını yere atabiliyorsunuz. :) İnanılmaz rahatlatıyor. :)

8
Barların en fıstığı
10

-

Caddebostan Barlar Sokağı'nda özellikle havanın güzel olduğu günlerde en sevdiğim mekanlardan. Bahçesi son derece keyifli ve sınırsız fıstık servisi biranın keyfini arttırıyor. Tabi fıstığın bira tüketimine olumlu etkisi mekan için avantaj. :) Fiyatlar makul ve sıkılmadan birkaç saat geçirilebilir.

8
Maçlar burada izlenir
10

-

Stadtan sonra maç heyecanını yaşayabileceğiniz en iyi mekan.

8
Gayet güzel
8

-

Mekan bence gayet güzel, servisi güzel bir sıkıntı görmedim. Barlar Sokağı'nda gidilebilecek güzel mekanlardan. Fiyatlar biraz yüksek gelebilir ama maç izlemek için güzel bir mekan. Derbilerde yer bulmak oldukça zor. Tavsiye ederim.