Wonderland

  • İstanbul / Maltepe / İdealtepe
  • Sahil Yolu

Wonderland

Wonderland, 17 Şubat 1993 yılında Maltepe Sahil Yolu, İdealtepe Mevkii'nde 18.000 m2 arazi üzerine iş adamı Hasan Bal tarafından kurulmuştur.

Wonderland, muhteşem Adalar ve Marmara Denizi manzarasıyla, kule şeklindeki mimarisiyle, şık ve sıcak ambiansı ile; içerisinde özel organizasyonlar için birbirinden farklı iki restaurant, kokteyl ve kır düğünleri için bahçe(açık alan), Ocakbaşı Restaurant, Roof Bar, Cafe, Çay Bahçesi, Kids Club ve 400 araç kapasiteli otoparkıyla hizmet vermektedir. Kuruluşundan kısa bir zaman sonra yarattığı farklılığı ile İstanbul'un sadece Anadolu Yakası değil Avrupa Yakası'nda gözde merkezi olmayı başarmış ve Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Tesisimiz, misafirlerine bir çok farklı alternatifi aynı anda sunabilmektedir. Kuruluşundan itibaren vizyonumuz; siz değerli müşterilerimizin rahat ve nezih bir ortamda, güler yüzlü servis anlayışı ve farklı lezzetleri ile ağırlayarak, mutlu ve huzurlu bir zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Ciddiyetsiz bir yer
2

-

Canlı müzik kötü. Ayrıca eşyalarımızı girerken teslim ettik, çıkarken bulamadılar. Bu durumla da ilgilenmediler. Dikkat edin, montla girip montsuz çıkabilirsiniz. Ciddiyetsiz bir yer.