Vesta Restaurant

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 5
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
1.4/5
Kötü
12 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Vesta Restaurant Hakkında

Vesta Restaurant, 35 yıldır hizmet ve gıda sektöründe faaliyet gösteren bir ailenin kurduğu zincir restaurantlar halkasının 4.südür. Kusursuz ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, hijyenik ürünler sunmak temel aile ilkelerimiz olduğu gibi, dünden bugüne uzanan hizmet anlayışımız olarak tüm kuşaklara aktarılmaktadır. Ne denli başarılı olduğumuzu ise, bizi ziyaret eden dost ve misafirlerimizin takdirleri ile öğreniyoruz ve gurur duyuyoruz... Vesta Restaurant, İstanbul Anadolu Yakası’nın sahil şeridinde, inci gerdanı gibi dizilmiş Adalar manzarasına tam hakim bir konumda bulunuyor. Ulaşım son derece kolay ve geniş ücretsiz otopark imkanlarına sahip. Vesta Restaurant, toplamda 2000 metrekare alan içinde, 350 kişilik yazlık botanik bahçesi, 200 kişilik kış bahçesi, 450 kişilik A La Carte salonu, 600 kişilik özel amaçlı vip salonu, 800 kişilik ister kapalı ister açık teras katı ve 200 kişilik Black Suite salonu ile aynı anda 2600 kişiye kaliteli ve kusursuz hizmet verebiliyor. Vesta Restaurant, tüm salonlarında kapalı devre iklimlendirme sistemleri, özel toplantılara imkan veren modüler yapısı, tam fonksiyonel kürsü ve ses-görüntüleme sistemleri ile hertürlü organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Yorum / Değerlendirme

1.4/5
Kötü
12 değerlendirme
Vesta Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
11.03.2019
Misafir
Bir daha gitmem
8 Mart Cuma sabahı kahvaltı için ailemle birlikte işletmenize geldim. Kahvaltı için en üst katta manzarası gayet güzel bir masaya oturtulduk. Sırasıyla kahvaltılık peynirler geldi neredeyse 13 çeşit peynir vardı; fakat hiçbiri yenilecek gibi değildi. Sanki sevabına bizi kahvaltıya davet etmişsiniz gibi kurumuş, özensiz bir şekilde irili ufaklı doğranmış, beklemekten sararmış, görünce bile insanın midesinin almayacağı peynirlerin hepsi masaya geldiği gibi gitti. Zaten peynirler geldiğinde de servis personeline kurumuş peynirleri değiştirmesi için geri verdim ve yenisiyle değiştirmesini söyledim fakat aynı şekilde tekrar masamıza geldi. Ekmekler deseniz resmen bayattı. 3 kişi geldik, 1 dilim ekmek aldık kupkuruydu sepet öylece geri gitti. Servis yaptığınızın servantlar çok pisti. Toplasanız yarım saat bile oturmadan 3 kişi için 120 TL hesap ödeyip kalktık. Önceden arayıp ödemeyi Ticket ile yapabiliyor muyuz diye teyit aldım. Bir hanımefendi telefona yanıt verdi ve ticket, sodexo gibi kartlarla ödeme yapılabildiği bilgisini verdi; fakat ödeme esnasında garsonların uğraşları sonrasında ticket ile ödeme yapılamadığı bilgisini aldım. Kalkarken durumumuza şahit olan, garsona peynirlerin ve diğer kahvaltılıkların beklemiş, kötü görüntüde olduğunu ve karnımız aç bir şekilde kalktığımızı ve ödediğim paraya acıdığımı belirttiğimde peynirlerin mutfak personeli tarafından önceden doğrandığını kabullendi ve mutfak personeline gerekli uyarıyı yaptığını iletti; fakat olan bizim kahvaltımızın berbat bir hal almasına ve 120 TL'mize oldu. Uzun lafın kısası restaurantınızın kapısında bile bilmem kaç çeşit kahvaltı verdiğiniz yazıyor fakat servis ettiğiniz hiçbir şey taze ve hijyenik değil. Ödemiş olduğum paranın 1 kuruşunu bile hak etmediğinizi düşünüyorum. Bir daha kapısından bile geçmeyeceğim bir hizmet verdiniz. Umarım bundan sonraki süreçte gerekli kişilere, gerekli uyarıları yaparsınız ve bizim gibi geldiğine pişman olan ve parasını hak etmediğinizi düşünen müşterilerle karşılaşmazsınız.
1/5 Kötü
18.06.2017
seckin göktürk
Söylenen menü zaten eksik
17.06.2017 iftar etmek için öğlen 12 civarı 2 kişilik rezervasyon yaptırdık. 1 saat sonra arandık gelecek misiniz diye. Evet dedik, yalnız ön tarafta olursa iyi olur dememize rağmen akşam 8’de gittik, tuvalete yakın masalarda yerimiz. Burada oturmam dedim, başka yer gösterdi, çocuk parkı yanı. Beğenmediniz mi dediler, hayır dedim. Terasa yönlendirildik. İftar yemeğine gelen de yukarıda çoğunluktaydı. İçki içen masalar da vardı. Söylenen menü zaten eksik, kapasite fazlası bir kalabalık. Bu kadar para odaklı olmamalı. Kaşığın ucuyla konulan et ve pilav. Alt katı iftar için ayırtırdıysan, yukarıda içki servisin varsa iftar masalarını oraya koyamazsın. 75 TL gibi bir para da alıyorsan, kusura bakma, herkese de yazdığın menün yetmez tabi. Kul hakkı diye bir şey var. Gördüğüme söyleyeceğim, görmediklerime rezaleti anlatacağım.
0/5 Çok Kötü
14.05.2017
Misafir
Hoş olmayan bir tavır
Ocak başı için gittiğinizde siparişleriniz dışında ikram havası vererek ücret bilgisi vermeden, menü getirmeden önünüze mantar, çiğ köfte, vb. getiriyorlar. Sonra bunu adisyona oldukça yüksek fiyata ekliyorlar. Kabul etmediğinizde ise hoş olmayan bir tavırla kabul etmiyorlar. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız buraya gitmeyin.
2/5 Ortalama
09.05.2016
Misafir
Kahvaltı için tercih etmem
Hafta sonu kahvaltı için tercih etmem. Yan tarafında başka mekan var. Açık büfe ve tıka basa sabah kahvaltısı yapın... Müşteri ile de son derece ilgililer.
1/5 Kötü
08.05.2016
mehmet ateş
Pasta kesildi ama servisi yapılmadı
Gittiğimiz düğünde pasta kesildi ama servisi yapılmadı. Ben böyle rezalet görmedim. Paranızla rezil olmayın. Yazılanları dikkate alırsanız pişman olmazsınız.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör