Uzungöl Butik Otelleri

En iyi 113 butik otel, en uygun fiyatlar

Uzungöl Butik Otel Fiyatları

Uzungöl, tipik Karadeniz iklimine sahiptir. Yılın her mevsimi bol yağış alır. Yağışlar; kışın kar, yazın yağmur şeklindedir.

Trabzon'a 99 km, Çaykara'ya ise 19 km mesafedeki göl, Soğanlı ve Kaçkar Dağları'nın kesişme noktasında yer alıyor. Uzungöl'ü çevreleyen coğrafya biyolojik çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Yöre birçok bitki ve hayvan türüne ev sahipliği yapıyor.

Ensar Otel Çaykara

Uzungöl - Butik Otel - 35 Misafir Yorumu

Aileniz veya misafirlerinizle yaz, kış, hafta içi, hafta sonu aile sıcaklığını yaşayacağınız sıcak, samimi bir ortamda profesyonel bir hizmet anlayışını "ENSAR OTEL ve RESTAURANT" da bulacaksınız. Ömrünüze ömür katmak, yeşilin her tonunu tanımak, sessiz huzurlu bir yayla ortamında uyumak, kuş sesleriyle güne başlamak, sağlıklı ve zinde bir tatil için aradığınız en güzel ortamı size sunuyoruz. Doğu Karadeniz yaylalarında üretilen yaylabalı, süt, yumurta, tereyağı, reçel ve telli peynirden oluşan kahvaltı ile başlayacağınız güne; yöresel yemeklerimizden lahana çorbası, kuymak, turşu kavurması, mıhlama, kaygana, akçaabat köfte, kuzu ızgara ve diğer yemek çeşitleriyle kendi tesislerimizde doğal ortamda ürettiğimiz ala balığımızı tadarak kendinizi evinizin mutfağında hissedeceksiniz...

Uzungöl Butik Otel Yorumları

9

Ensar Otel

Ensar Otel - 22 Temmuz 2018, Pazar 12:06

Yeniden geleceğiz

Bu otelde kendimizi çok rahat hissettik ve hiç yabancılık çekmedik. Personeller sağ olsun bizimle çok güzel ilgilendiler ve çok samimilerdi. Otelin yemeklerini çok beğendik, özellikle alakart restoranları denemenizi tavsiye ederiz. Odamız geniş, konforlu ve temizdi. Otelin ortak kullanım alanları tertemizdi. Havuz ve denizden çok keyif aldık. Animatör arkadaşlar da tatilimizi daha eğlenceli hale getirdiler. Biz oteli çok sevdik, yeniden gelmek için can atıyoruz.