Uzungöl Butik Otelleri

En iyi 114 butik otel, en uygun fiyatlar

Uzungöl Butik Otel Fiyatları

Uzungöl, tipik Karadeniz iklimine sahiptir. Yılın her mevsimi bol yağış alır. Yağışlar; kışın kar, yazın yağmur şeklindedir.

Trabzon'a 99 km, Çaykara'ya ise 19 km mesafedeki göl, Soğanlı ve Kaçkar Dağları'nın kesişme noktasında yer alıyor. Uzungöl'ü çevreleyen coğrafya biyolojik çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Yöre birçok bitki ve hayvan türüne ev sahipliği yapıyor.

Karadeniz'de Trabzon yaylalarını süsleyen, yaprak üzerinde bir çiy damlası gibi duran Uzungöl, muhteşem fotoğrafları ile evlerin duvarlarını süslemektedir.

Bu harika biyolojik çeşitlilik ise, beraberinde birçok turisti bölgeye çekiyor. Uzungöl sakinleri de beldelerini görmek isteyen misafirleri ağırlamak için birbirinden keyifli Uzungöl butik otellerini inşa etmişler.

Kimi Uzungöl butik otelleri ahşap bungalov evlerden oluşuyor, kimisi ise, küçük katlı binalardan. Ancak her birinin ortak bir yanı var ki harika bir manzaraya sahip olmaları. Üstelik her Uzungöl butik otelinin aynı zamanda harika bir alabalık restoranı olduğunu da belirtelim.

Her mevsim güzel yaşanır Trabzon yaylalarında ama Uzungöl için güneşin parlayıp gölün sularını ısıttığı, yamaçları yemyeşil ağaçların sardığı bir göl manzarası daha çok cezbeder misafirleri.

2020 yılının kış mevsiminin bir kısmını atlattığımız şu günlerde bahar ayları da yaklaşıp içimizi ısıtmaya başladı. 4 mevsim hizmet veren Uzungöl otelleri, kış yorgunluğunu üzerlerinden atıp yaz mevsimine doğru hazırlıklara başladı.

Uzungöl otelleri ile birlikte Uzungöl otel fiyatları da 2020 yılının bahar ayları için tekrar gözden geçirildi ve birçok seçenek ile birlikte gezginlere sunuldu. Yılın her mevsimi hizmet veren Uzungöl otelleri de oldukça çeşitli. Daha çok ahşap Uzungöl otellerinin bulunduğu bu vadide, Uzungöl otel fiyatları müstakil ahşap yapılarda biraz daha fazla olacağa benziyor.

Ancak vaktinizin çoğunu doğada geçirmek istiyorsanız küçük bir Uzungöl pansiyonu da sizin için yeterli olacaktır. Oda kahvaltı ağırlıklı hizmet veren pansiyonlarda, Uzungöl otel fiyatları 2020 yılında da oldukça uygun. Tatilinizi Uzungöl otellerinde geçirmek istiyorsanız, erken rezervasyon yaptırabilir ve tatilinizi şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz....