Uçar Cafe & Restaurant, Beylerbeyi

Uçar Cafe & Restaurant

  • İstanbul / Üsküdar / Beylerbeyi
  • Küplüce Mah. Şemsibey Sok. No:28/A

Uçar Cafe & Restaurant

Uçar Cafe & Restaurant eşsiz lezzetlerin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı, yemek sektöründe yıllardır süregelen deneyimi ve şıklığının simgesiyle İstanbul'un en gözde mekânlarından biri olmaya hızla devam ediyor.

Zengin menümüzdeki spesiyallerimizin size özel şık sunumları ve eşsiz lezzetleri, sizi Uçar Cafe & Restaurant'ın vazgeçilmezlerinden kılacak.

Özel kapalı salonumuz ve açık mekanımızda iş yemeklerinizden grup toplantılarınıza Uçar Cafe & Restaurant'ın Dünya ve Türk mutfağından seçmeleriyle yeni lezzetler tadabilir, tatlı çeşitleriyle kendinizi şımartabilirsiniz.

Yenilenen dekorasyon ve menümüz ile mekanımızda şehir hayatında özlediğiniz huzuru ve keyfi bulacaksınız. Yeşilin kalbinde gün batımı ve eşsiz boğaz manzarası ile İstanbul'un tadına varacaksınız.

Uçar Cafe & Restaurant yıllardır ilke edindiği kaliteli hizmet anlayışını tüm müşterilerine hissettirmeye devam ediyor. İşletme Müdürü Murat Mergen her zaman kaliteli ve güler yüzlü personelle bu hizmet anlayışını devam ettiriyoruz.

Dünya mutfağının lezzetlerini en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunup aileleri ile huzurlu bir ortam yaratmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" diyor.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Güler yüzlü bir çalışma ekibi
10

-

Gerçekten manzarasına aşık olunacak bir yer. Güler yüzlü bir çalışma ekibi var. Eşsiz manzara eşliğinde nargile keyfine daha da muazzam diyebilirim.

2
Çok kötü
2

-

Evet, çok kötü. Elemanlar suratsız. Zaten siparişler ya kafanıza atılırcasına geliyor ya da yanlış. Parasıyla rezil olmak isteyenler buyursunlar.