Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Tekirdağ Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tekirdağ Merkez Otelleri

Tekirdağ Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 20 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Tekirdağ Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antik çağlardan bu yana birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Tekirdağ, kendine has köftesi ile de oldukça meşhurdur.
Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Yarımadası'nda yer almaktadır. Tekirdağ, doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile komşudur.

Yıl boyu Tekirdağ Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Tekirdağ Merkez otelleri yer almaktadır. Tekirdağ Merkez otelleri içerisinde apart oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik otelleri ve pansiyonları listeleyebiliriz.

Tekirdağ Merkez otelleri yıl içerisinde ama en çok yaz aylarında ilgi görmektedir. Bu sebeple gerek kış aylarında olsun gerekse de yaz aylarında olsun Tekirdağ Merkez otelleri listesinde yer alan konaklama ve tatil otelleri için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Tekirdağ Merkez otelleri içerisindeki tesislerin birçoğu yeni yapılan binalardan oluşmaktadır. Ayrıca Tekirdağ Merkez otelleri misafirlerin her türlü ihtiyacı ve konforu düşünülerek tasarlanmış ve dizayn edilmiş otellerden oluşmaktadır. Tekirdağ Merkez otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı hem ulaşım açısından hem de gezilip görülecek yerlere yakın olması açısından oldukça sık tercih edilmektedir.

Tekirdağ Merkez otelleri ve fiyatları Neredekal.com Tekirdağ Merkez sayfasında tüm ayrıntılarıyla listelenmektedir. Bu sayfadan Tekirdağ Merkez otellerini inceleyebilir, telefonla arayabilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Adını verdiği rakısı ve köftesi ile ünlü bir ilimizdir Tekirdağ.
Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Yarımadası'nda yer almaktadır. Tüm dünyaya adını Tekirdağ Rakısı ile duyurmuş olan bu ilimizin Tekirdağ Köftesi de dillere destan bir lezzete sahiptir. Tekirdağ ili, doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile komşudur. İstanbul'a yakın olması ile de küçük tatiller ve kaçamaklar için Tekirdağ sıklıkla tercih edilmektedir İstanbullular tarafından.

Tekirdağ'a gerek iş için gerekse de kısa tatiller için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir. Hizmet veren bu oteller içerisinde; kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir. Her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Tekirdağ Merkez'de otel fiyatları da otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır.

Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde otelin yer aldığı kategori kadar otelin tesiste konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve otelin sağladığı olanaklar da etkili olmaktadır. Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsimin de belli oranlarda etkisi bulunmaktadır. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Tekirdağ Merkez otel fiyatları belli oranda atmaktadır. Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Tekirdağ Merkez otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Tekirdağ Merkez sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Tekirdağ Merkez Hakkında
Rakısı ile ünlü Tekirdağ; Uçmakdere, Gaziköy ve Bahçeköy gibi ünlü yerleri ile dört mevsim boyunca ziyaretçilerini ağırlar.
Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Bölümü'nde bulunmaktadır. Tekirdağ; doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda ise Karadeniz ile çevrilidir.

Tekirdağ, Bizans döneminde Bisanthe, sonraları Rodosto adıyla anılmıştır. Kenti ele geçiren Türkler, şehre önceleri Rodosçuk, 18. yüzyıldan itibaren de Tekfur Dağı demeye başlamışlardır. Tekfur Ermeniceden alıntı bir sözcük olup Osmanlı Türkçesinde Hristiyan hükümdarlara verilen bir unvandır. Aslı tagovar, anlamı ise taç taşıyandır. Cumhuriyetin ilanından sonra tekfur sözcüğü atılarak yerine sesçe benzeşen tekir getirilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ise kentin güneybatısında yer alan Tekir Dağı vesilesiyle kentin adı "Tekirdağ" olarak resmiyet kazanmıştır.

Tekirdağ'ın bilinen en eski tarihi Trakya'daki diğer illere paralellik göstermektedir. İlk olarak Traklar tarafından iskan edilen bölge, sırasıyla Makedon, Pers, Roma ve Bizans egemenliği altına girmiştir. Tekirdağ 1357'de I. Murat tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmıştır. Ardından Kurtuluş Savaşı ile gelen zaferlerle birlikte 13 Kasım 1922 tarihinde kalıcı olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin topraklarına katılmıştır.

Tekirdağ antik dönemden bugüne kadar gelebilmeyi başarmış tarihi yerleri ile de dikkat çekmektedir ve yıl içerisinde on binlerce yerli ve yabansı turistin ziyaret ettiği bir yerdir. Ayrıca her yıl geleneksel olarak haziran ayında Tekirdağ Kiraz Festivali adı altında ortalama 1 hafta süren festival etkinlikleri düzenlenmektedir. Bu etkinliklere de hem yurdun hem de dünyanın dört bir yanından gelenler olmaktadır. İlk olarak 1962'de Kiraz Cümbüşü adıyla başlayan festival, günümüzde kent merkezi için önemli bir turistik faaliyet halini almıştır.

Tekirdağ Merkez'e yıl içerisinde hem iş için hem turistlik gezme için hem de festivaller için gelenlerin konaklama yapabilecekleri birçok otel vardır. Tekirdağ Merkez'de tüm yıl açık olup hizmet veren bu otel türleri arasında; apart oteller, belediye belgeli oteller, butik oteller, kent otelleri, moteller, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, pansiyonlar ve tatil köyleri listelenmektedir. Tüm yıl misafirlerini ağırlayan bu oteller yaz sezonunda en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Tekirdağ Merkez'de yer alan bu otellerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Tekirdağ Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 600 22 49
Baran Apart
Baran Apart
Hükümet Cad. Beyaz Yalı Sok. No: 10/1 Süleymanpaşa
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

İş için defalarca geldik. Gerek Kumbağ'da gerekse merkezdeki apartlarınızda evimizde gibi hissettik kendimizi. Şık dekoru ve temizliği ile tek kelime ile takdire şayan. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Ben çok memnun kaldım. Çalışanları iyi ve yardımsever. Odaları standart, temiz, düzgün. Yemekleri lezzetli. Konumu çok kullanışlı. Merkezi olduğundan her yere ulaşımınız kolay oluyor. Tekirdağ'da kalabileceğiniz yegane otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 22 49
Baran Apart
Baran Apart
Hükümet Cad. Beyaz Yalı Sok. No: 10/1 Süleymanpaşa
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Önceki geldiğimde banyoların eski olduğunu söyleyip yenisini yaptıran bir işletme. Tavsiyelerimizi müşteri odaklı olduğu için işletme sahibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Temizlik, hijyen ilk geldiğim gibi çok iyi hayırlı işleriniz, bol kazançlarınız olsun.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 22 49
Baran Apart
Baran Apart
Hükümet Cad. Beyaz Yalı Sok. No: 10/1 Süleymanpaşa
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Öncelikle işletmeyi yapanlara teşekkürler. Kendi evimiz konforunu sunmuşlar. Daire içleri temiz ve hijyene önem verilmiş. Kat görevlisi abla da çok güler yüzlü. Dilek Hanım'a teşekkürlerimizi buradan sunarız.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otelde iki gün konakladım. Her şey neredeyse eksiksizdi. Çalışanları, odalar, yemekler? İhtiyacım olan her şey karşınlandı. Üstelik sahili de var. Birkaç gece kalmak için ideal bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 73 16
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel
Malkara Yolu Uzeri, 2.Km
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Oldukça iyi bir konaklama noktası, herkesin bir kez uğraması gereken hoş bir durak olabilir. Güler yüzlü personellere teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Fiyatına göre on numara bir otel. Kahvaltısının ve odalarının denize karşı olması çok güzel. Konaklama ve organizasyon için uygun ve iyi bir yer. Konumu da çok rahat. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 22 49
Baran Apart
Baran Apart
Hükümet Cad. Beyaz Yalı Sok. No: 10/1 Süleymanpaşa
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Leş gibi bir ev. Bayram için gittiğimizde evden boş bira şişeleri temizledik. Pis çarşaflarla karşılaştık. Mutfak desen ki diyemiyorum, iğrenç ötesi pisti. Pislikten her tarafa dökülen yağ ve kırıntılardan evi karınca basmıştı ve ben ev pis dedim diye neredeyse dayak yiyordum. Bir kadınla saygısızca konuşmakta üstüne yok, annesi de kendi gibi saygısız ve terbiyesiz. Gördüğünüz resimlere inanmayın, denize 15 dakika mesafe dendi. Evet, bir sahil var ama denize atık suyu akıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kübra Hanım, yaptınız yorumu şöyle gözden geçirdiğimizde; evi öncelikle size gösterdik, her müşterimize de gösteririz. Daireye baktınız, tutunuz. Kayıtlarımıza baktığımızda 6 gün konaklama yapmışınız. 5 kişi yer ayırıp 7 yetişkin, 3 çocuk konaklama yapmışınız. Geldiğiniz gün hiç bir sorun yoktu. 3. günü bizden, 'Biz çıkışımızı 7 - 8 gibi yapacağız.' dediğiniz için bu karalamayı yapıyorsunuz. 'Bu kadar pisti ve kötüydü', size daireyi gösterdiğimizde neden parayı ödediniz? Neden 6 gün kaldınız? Kalmasaydınız. Zaten yanınızdakilerden biri de abi haklısın demişti. Kendinize iyi bakın, bizim de size tavsiyemiz. :))))

31 Ekim 2018, Çarsamba 17:37
50
10
0 (850) 602 52 79
Gözde Hotel
Gözde Hotel
Hürriyet Mahallesi Ceylan Sokak No:3 Kat:2-3
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

İlgili kişilerin güler yüzlü ve samimiyeti bizi çok memnun etti. Yataklar son derece rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otelin konumu denize sıfır. Tekirdağ merkeze çok yakın. Ulaşımı kolay, odalar temiz ve düzenli. Çalışanların müşteriye olan tutumu tam olması gerektiği gibi. Yolunuz Tekirdağ'a düşerse öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 10 62
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ
Malkara Yolu 4. Km.
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Eğer haftasonu için alternatif arıyorsanız gidip bu otelde kalabilir ve rahatlayabilirsiniz. Oteldeki havuz berrak ve fiyatları da oldukça uygun. Brunch için de tercih etmek güzel bir fikir. Henüz gelip uzun süreli kalma imkanım olmadı ama personeli o kadar ilgili ve güleryüzlü ki kötü hizmet vereceklerini sanmıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Resepsiyondaki çalışanlar çok sıcak ve samimi. Müşteriye yaklaşımları, konuşma üslubu tek kelimeyle harika. Nezih, sahili huzur verici.. Çok başarılı, fiyatına göre uygun bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Güzel bir sahil var. Otelin çalışanlarında Trakyalı olmanın getirdiği bir sıcak kanlılık var. Yemeklerinde hiçbir sıkıntı yok, gayet lezzetli. Burada her şey keyifli. Gün batımını izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Odalar ve banyo çok güzel. Temiz çarşaflar, kar beyaz havlular var. İskekede servis eksiksiz, personel vve işletme sahibi çok güler yüzlü. Her şeye yardımcı olmaya çalışıyorlar. Tavsiye ederim. Çok keyifli bir otel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 10 62
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ
Malkara Yolu 4. Km.
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

yayoba Oteli sanki enfes bir şişe Türk şarabı gibiydi. Bir kadeh şarap, tadanları mayhoş ve hoş aramısıyla heyecanlandırır ya bu da öyle bişeydi. Yayoba Otel Türkiye'nin şarap şehre Tekirdağ'ın çok güzel bir noktasına konumlandırılmış. Meşhur ve gözde Barbare Bağlarına sadece 2 km mesafede. Odalar ve sutler modern şekilde dekore edilmiş ve çok rahattı.Personel aşırı kibar ve yardımseverdi ve idarecilerde tatilinizi daha güzel hale getirmek için çalışıyorlardı. Şefleri çok deneyimliyfi ve müşterilerinin lüks içinde rahatlamalarını sağlayan Balili/Türk Spa uzmanları vardı.tekirdağ, Marmara Denizini ve şarap ülkedini görmek için mükemmel bir yer. Yerli ve yabancı ziyaretçiler Yayoba Otel'i tercih ettikleri için mutlu olacaklar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 10 62
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ
Malkara Yolu 4. Km.
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Ne memnun edici bir seyehatti. Bu tamamen modern oteldeki konaklamamızdan, estetik ve zarafetinden çok memnun kaldık. Odalar çok geniiş, temiz ve etkileyiciydi.. Wİ-Fi çok iyi çalışıyordu. Özellikle cömert ve lezzetli kahvaltıdan çok hoşlandık. aslında daha önce birçok Avrupa ve anadolu otelinde kaldık ve bu açık ara öndeydi. Tesis kullanabileceğimizden çok daha fazla aktivite imkanı sunuyot. Kendinize iyi bakın ve Yayoba Otel'de kalın!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otel lokasyon olarak çok iyi konumda. Mutfak son derece lezzetli yemekler çıkarıyor. Ayrıca fiyata gore odalar oldukça temiz ve kullanışlı. Bir problem olduğunda tüm çalışanlar sorunu çözebilmek adına her şeyi yapıyorlar. Otelde kaldığım sürece her gün plaj kumu temizlendi, bizzat şahit oldum. Şehir otellerinden ziyade deniz kenarında, manzarası ve huzur verici sessizliği iş sonrası insanı dinlendiriyor. Tavsiye ediyorum. Bu arada şehrin yabancılarına daha da bir yardımcı oluyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 73 16
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel
Malkara Yolu Uzeri, 2.Km
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otelin konumu ve görünümü harika olsa da, müşteri hizmetlerinin kalitesi yerlerdeydi. Bunun üzerine biraz daha eğilmeliler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 16
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel
Malkara Yolu Uzeri, 2.Km
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Mükemmel bir yer. Ücretsiz park yeri mevcut. Temiz ve ferah odaları var. Kahvaltısı gayet kaliteli ve personeller çok özemli. Bir daha Tekirdağ'a geldiğimizde kalacak yer düşünmemize gerek yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 73 16
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel
Malkara Yolu Uzeri, 2.Km
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Bir süredir İstanbul'dan ayrılıp sessiz sedasız bir kaçamak yapmak istiyorduk. Fitness merkezi harika ekipmanlara sahipti. Otel oldukça temizdi. Personelin profesyonelliğinden çok etkilendik. Ayrıca, restoran gayet keyifli bir havaya sahip ve uygun fiyatlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otelin konumu her yere çok yakın. Özellikle Tekirdağ'a ilk defa gelecekler için tavsiye ederim. Hem çok yardımcı oluyorlar, hem de benim tecrübe ettiğim en iyi otellerden biri. Odaları çok temiz. Yemekleri çok lezzetli ve çalışanları çok canayakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 56 81
Görky Hotel
Görky Hotel
Altınova Mah. Hüseyin Arıtepe Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Özellikle manzarasına, sakinliğine bayıldım. Çalışanları çok kibar ve mütevazi. Odaları rahat, konforlu ve temiz. Fiyatı da uygun. Genel olarak çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 22 49
Baran Apart
Baran Apart
Hükümet Cad. Beyaz Yalı Sok. No: 10/1 Süleymanpaşa
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Manzara harika, daireler temiz ve hijyene önem verilmiş, bölgeye çok hakim. Tekirdağ, her yere yakın, konum olarak güzel yerde, tesis sahibi bir o kadar güler yüzlü. Tam bir aile ortamı. Herkese tavsiyem. 4 kat Tekirdağ manzarası var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Bu yorumların hepsi yalan. Ben bir gece kaldım. Otele 3'de giriş yaptım, sabah kalkar kalkmaz 9'da çıktık. Bebeğimi böcekler yedi ve çok nemli kokuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 25 92
Aslanlar Grup Hotel
Aslanlar Grup Hotel
Malkara Yolu Üzeri 1. Km Altınova No. 5
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otelin konumunu sevdik. Havuz yeterli ve temizdi. Odalarımızda havlular her gün değişmese bile odamızın her gün temizlenmesini beklerdik. Yemek çeşitleri fazla ve güzeldi. Otelde akşamları pek eğlence yoktu. Personelleri sevdik, güler yüzlü ve ilgililerdi. Sakin ve uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 06 30
Concept House Butik Otel
Concept House Butik Otel
Değirmenaltı Mah. Değirmenaltı Cad. Eğitimciler Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Tertemiz bir otel. Denize çok yakın. Alışveriş merkezine 350 m. İçten ve güler yüzlü personel. Daha ne olsun? Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

İşletmecileri ile çalışanları ile hakikaten aile için çok nezih ve sıcak bir ortam...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 06 30
Concept House Butik Otel
Concept House Butik Otel
Değirmenaltı Mah. Değirmenaltı Cad. Eğitimciler Sok. No. 1
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Bildiğiniz ev gibi, çok geniş odalar ve çok büyük terası var. Kapıdan çıkınca her yer cıvıl cıvıl, adım başı sosyal alanlar var, AVM çok yakın, sinema çok yakın. Balık sahil boyu restoran var, kafeler, pideciler. Üniversite hastanesi çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 47 24
Otel Karaevli
Otel Karaevli
Hükümet Caddesi No:16
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Odalar buz gibi, klimalar bozuk, konforsuz. Çadırda kalın daha iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Bir hafta kaldık. Ben, karım,oğlum ve köpeğimiz. Yönetimden garsonlara kadar hepsi çok sıcak ve misafirperver. Muhteşem havuz, harika manzara, harika bahçe, fazlasıyla geniş oda. Temizlik daha iyi olabilirdi ama yine de sorun yaşamadık. Tekrar kalmak isteyeceğimiz bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 79
Gözde Hotel
Gözde Hotel
Hürriyet Mahallesi Ceylan Sokak No:3 Kat:2-3
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Pansiyon yazdığına takılmayın. Bildiğiniz 5 yıldızlı hotel konforunda odalara sahip bir mekan. Ben şimdiye kadar böyle güzel bir pansiyonda konaklamadım. Temizlikten bahsetmeme gerek duymuyorum. 5 yıldız hotel gibi dememden anlamanız gerekir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 73 16
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel
Malkara Yolu Uzeri, 2.Km
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Bayram tatilimizde 4 gece konakladığımız otel. Personelin yaklaşımı, ilgisi mükemmeldi. Sadece personeli değerlendirmem gerekirse 5 üstünden 6 yıldız. Konaklamamız boyunca karşılaştığımız olumsuzluklar: Çeşmeden akan suyun kokması ve çocuk havuzu olmaması. Konaklamamızı daha keyifli hale getiren: Rezervasyon-satış departmanı: Erin bey, Satış Müdürü: Can bey, Operasyon müdürü (adını anımsayamadım) , Restoranda: Yeliz Hanım ve Aydın Bey. Bir kez daha teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 63 68
Rodosto Hotel
Rodosto Hotel
Ertuğrul Mah. İskele Cad. No: 34
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Bu fiyatlara kalınan bir otel için sıradan, hatta kötü sayılabilecek bir kahvaltısı var. Otel mefruşatları artık biraz eskimişti fakat oteli tadilata almışlar. İnşallah düzeltirler. Yine de Tekirdağ'da kalınabilecek en düzgün yerlerden biri. Çünkü şehir otel açısından çok geride.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mehmet Bey merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizi yeniden ağırlamak dileğiyle, iyi günler.

5 Kasım 2017, Pazar 15:21
50
8
0 (850) 600 10 62
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ
Malkara Yolu 4. Km.
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Odaları baya temizdi çok etkilendik. Personeli oldukça ilgili ne sorun yaşarsanız hemen müdahale edip yardımcı oluyorlar. Kahvaltı için biraz erken hareket etmeniz gerekiyor. Kahvaltısı lezzetli fakat biraz çeşitlendirilebilir. Belki daha farklı peynir zeyin türleri eklenebilir. bunun dışında herşey memnun ediciydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 15 29
Tekirdağ Yat Hotel
Tekirdağ Yat Hotel
Ertuğrul Mah. Yalı Cad. No:42
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Dış görünümünün şatafatı müşteriyi lobiye ışınlıyor. Lakin deniz manzaralı odası kalmayınca istemeyerek de olsa arka tarafa bakan bir yer tuttum. Oda demirbaşları konforlu, banyo malzemeleri boldu. Fakat manzara olarak bir binanın penceresine bakması olumsuz bir durum. Buna rağmen kahvaltı çeşitliliği ve hizmet kaliteli. 3 yıldızlı bir otel için normal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 73 16
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel
Malkara Yolu Uzeri, 2.Km
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Güleryüzlü otel çalışanları vardı. Şehir dışı tatilimizde bu güzel otelde bir hafta kadar kaldık. Odalar oldukça temiz ve aydınlıktı. Bizim konaklamamız esnasında havuz özellikle çok keyif aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 15 29
Tekirdağ Yat Hotel
Tekirdağ Yat Hotel
Ertuğrul Mah. Yalı Cad. No:42
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Çok güzel bir hotel. Çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 10 62
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ
Malkara Yolu 4. Km.
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Yüksekte bulunan konumuyla aslında tam bir turist oteli değil ancak odaları bundan daha temiz olamazdı. Otel tamamen doluyken internet biraz yavaştı.Restoranı çok tavsiye etmem. Yemekleri otoban oteli restoranı kalitesindeydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 15 29
Tekirdağ Yat Hotel
Tekirdağ Yat Hotel
Ertuğrul Mah. Yalı Cad. No:42
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

20.10.2014 tarihinde ailem ile beraber kaldığım Golden Yat Hotel'de, resepsiyonundan restoranına her yerde çok iyi karşılandım. Ailecek memnun kaldık. Bir dahaki Tekirdağ ziyaretimizde görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 15 29
Tekirdağ Yat Hotel
Tekirdağ Yat Hotel
Ertuğrul Mah. Yalı Cad. No:42
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Restoranın manzarası mükemmel. Kahvaltıdan keyif aldığım en iyi otellerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 10 62
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ
Malkara Yolu 4. Km.
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Odalar ferah ve tertemiz. Çalışanlar harika gençler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 74 00
Otel 59 Tekirdağ
Otel 59 Tekirdağ
Meşhur Direkleraltı Mevki Muratlı Cad. Star Medica Hastanesi Karşısı No. 2
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Çok düşünmeden geceyi burada geçirebilirsiniz. Nezih, güvenilir, mütevazı… Başka bir şey aramaya gerek yok sanırım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 74 00
Otel 59 Tekirdağ
Otel 59 Tekirdağ
Meşhur Direkleraltı Mevki Muratlı Cad. Star Medica Hastanesi Karşısı No. 2
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

En önemlisi de Ali Baba güler yüzüyle müşteri memnuniyeti tavsiye ederim. Burada konaklama bir harika. Konfor, huzur, her şey harikulade güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Yüzme havuzu ve bakımlı yeşil kısımları ile denize bakan güzel bir yapıda. Bungalov için aynı şey söyleyemeyeceğim çünkü biraz kötü. Temizlik konusunda sorunlar yaşadık. Yemek kokusu çok fazlaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Çocuklu bir ailenin tatil yapması için güzel bir yer. Havuzu güzel ve çalışanlar dikkatli. Bazı hizmetlerde aksama oldu. Bir süre boyunca internet yoktu. Su ile ilgili sorun da yaşadık. Bu sorunlardan sonra çok da memnun kaldık diyemeyeceğim ama otel kötü değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Güzel manzaralı harika bir havuz. Odalar geniş ve modern bir şekilde döşenmiş. Gidiş yolunda bazı sorunlar var, toprak yoldan geçmeniz gerekiyor ve internet biraz yavaş ama otelden memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Sadece bir gece konakladık. Odaları çok büyük. 4 kişilik bir yemek masası bile var. Konumu çok güzel ve doğal yaşamla iç içe. Bu yüzden çevrede biraz fazla salyangoz var sanırım. Genel manasıyla iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otel konum olarak çok güzel bir yere yapılmış. Bu kadar güzel manzarası olan otel bulmak çok kolay olmuyor. Ayrıca çalışanları da çok nazik ve anlayışlıydı. Bize kendimizi evimizde hissettirdiler. Yemek ve diğer hizmetler de fena değildi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Otel çok güzel bir yerde. Etrafında yeşillikler, doğal hayat ve deniz manzarası var. Fakat odaların temizliği için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu kadar iyi bir konumu olan otelin daha iyi işletilmesini beklerdim. Ayrıca banyoları da eskiydi. Otelin bir elden geçirilmesi lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 31 56
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel
Gazioğlu Sahilyolu Bahçelievler Mah. Mecidiyeköy sok. No:10
Tekirdağ Merkez / Tekirdağ
Türkiye

-

Çok güzel manzarası olan sessiz sakin bir otel. Bir süredir ailecek geliyoruz ve çok memnunuz. Kahvaltısı da gayet başarılı. İstanbul'a yakın gidilebilecek yerlerden biri. Fiyat-performans olarak da gayet makul. Hep tercih ettiğimiz bir yer o yüzden rahatlıkla tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)