Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Tekirdağ Merkez Otelleri

Tekirdağ Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Tekirdağ Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antik çağlardan bu yana birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Tekirdağ, kendine has köftesi ile de oldukça meşhurdur.

Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Yarımadası'nda yer almaktadır. Tekirdağ, doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile komşudur.

Yıl boyu Tekirdağ Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Tekirdağ Merkez otelleri yer almaktadır. Tekirdağ Merkez otelleri içerisinde apart oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik otelleri ve pansiyonları listeleyebiliriz.

Tekirdağ Merkez otelleri yıl içerisinde ama en çok yaz aylarında ilgi görmektedir. Bu sebeple gerek kış aylarında olsun gerekse de yaz aylarında olsun Tekirdağ Merkez otelleri listesinde yer alan konaklama ve tatil otelleri için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Tekirdağ Merkez otelleri içerisindeki tesislerin birçoğu yeni yapılan binalardan oluşmaktadır. Ayrıca Tekirdağ Merkez otelleri misafirlerin her türlü ihtiyacı ve konforu düşünülerek tasarlanmış ve dizayn edilmiş otellerden oluşmaktadır. Tekirdağ Merkez otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı hem ulaşım açısından hem de gezilip görülecek yerlere yakın olması açısından oldukça sık tercih edilmektedir.

Tekirdağ Merkez otelleri ve fiyatları Neredekal.com Tekirdağ Merkez sayfasında tüm ayrıntılarıyla listelenmektedir. Bu sayfadan Tekirdağ Merkez otellerini inceleyebilir, telefonla arayabilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Adını verdiği rakısı ve köftesi ile ünlü bir ilimizdir Tekirdağ.

Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Yarımadası'nda yer almaktadır. Tüm dünyaya adını Tekirdağ Rakısı ile duyurmuş olan bu ilimizin Tekirdağ Köftesi de dillere destan bir lezzete sahiptir. Tekirdağ ili, doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile komşudur. İstanbul'a yakın olması ile de küçük tatiller ve kaçamaklar için Tekirdağ sıklıkla tercih edilmektedir İstanbullular tarafından.

Tekirdağ'a gerek iş için gerekse de kısa tatiller için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir. Hizmet veren bu oteller içerisinde; kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir. Her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Tekirdağ Merkez'de otel fiyatları da otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır.

Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde otelin yer aldığı kategori kadar otelin tesiste konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve otelin sağladığı olanaklar da etkili olmaktadır. Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsimin de belli oranlarda etkisi bulunmaktadır. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Tekirdağ Merkez otel fiyatları belli oranda atmaktadır. Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Tekirdağ Merkez otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Tekirdağ Merkez sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Tekirdağ Merkez Hakkında

Rakısı ile ünlü Tekirdağ; Uçmakdere, Gaziköy ve Bahçeköy gibi ünlü yerleri ile dört mevsim boyunca ziyaretçilerini ağırlar.

Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Bölümü'nde bulunmaktadır. Tekirdağ; doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda ise Karadeniz ile çevrilidir.

Tekirdağ, Bizans döneminde Bisanthe, sonraları Rodosto adıyla anılmıştır. Kenti ele geçiren Türkler, şehre önceleri Rodosçuk, 18. yüzyıldan itibaren de Tekfur Dağı demeye başlamışlardır. Tekfur Ermeniceden alıntı bir sözcük olup Osmanlı Türkçesinde Hristiyan hükümdarlara verilen bir unvandır. Aslı tagovar, anlamı ise taç taşıyandır. Cumhuriyetin ilanından sonra tekfur sözcüğü atılarak yerine sesçe benzeşen tekir getirilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ise kentin güneybatısında yer alan Tekir Dağı vesilesiyle kentin adı "Tekirdağ" olarak resmiyet kazanmıştır.

Tekirdağ'ın bilinen en eski tarihi Trakya'daki diğer illere paralellik göstermektedir. İlk olarak Traklar tarafından iskan edilen bölge, sırasıyla Makedon, Pers, Roma ve Bizans egemenliği altına girmiştir. Tekirdağ 1357'de I. Murat tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmıştır. Ardından Kurtuluş Savaşı ile gelen zaferlerle birlikte 13 Kasım 1922 tarihinde kalıcı olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin topraklarına katılmıştır.

Tekirdağ antik dönemden bugüne kadar gelebilmeyi başarmış tarihi yerleri ile de dikkat çekmektedir ve yıl içerisinde on binlerce yerli ve yabansı turistin ziyaret ettiği bir yerdir. Ayrıca her yıl geleneksel olarak haziran ayında Tekirdağ Kiraz Festivali adı altında ortalama 1 hafta süren festival etkinlikleri düzenlenmektedir. Bu etkinliklere de hem yurdun hem de dünyanın dört bir yanından gelenler olmaktadır. İlk olarak 1962'de Kiraz Cümbüşü adıyla başlayan festival, günümüzde kent merkezi için önemli bir turistik faaliyet halini almıştır.

Tekirdağ Merkez'e yıl içerisinde hem iş için hem turistlik gezme için hem de festivaller için gelenlerin konaklama yapabilecekleri birçok otel vardır. Tekirdağ Merkez'de tüm yıl açık olup hizmet veren bu otel türleri arasında; apart oteller, belediye belgeli oteller, butik oteller, kent otelleri, moteller, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, pansiyonlar ve tatil köyleri listelenmektedir. Tüm yıl misafirlerini ağırlayan bu oteller yaz sezonunda en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Tekirdağ Merkez'de yer alan bu otellerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Tekirdağ Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Baran Apart
Baran Apart

-

Manzara harika

Manzara harika, daireler temiz ve hijyene önem verilmiş, bölgeye çok hakim. Tekirdağ, her yere yakın, konum olarak güzel yerde, tesis sahibi bir o kadar güler yüzlü. Tam bir aile ortamı. Herkese tavsiyem. 4 kat Tekirdağ manzarası var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel

-

Çok nemli kokuyor

Bu yorumların hepsi yalan. Ben bir gece kaldım. Otele 3'de giriş yaptım, sabah kalkar kalkmaz 9'da çıktık. Bebeğimi böcekler yedi ve çok nemli kokuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Concept House Butik Otel
Concept House Butik Otel

-

Denize çok yakın

Tertemiz bir otel. Denize çok yakın. Alışveriş merkezine 350 m. İçten ve güler yüzlü personel. Daha ne olsun? Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şeker Kamp Apart Otel
Şeker Kamp Apart Otel

-

Nezih ve sıcak bir ortam

İşletmecileri ile çalışanları ile hakikaten aile için çok nezih ve sıcak bir ortam...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Concept House Butik Otel
Concept House Butik Otel

-

Çok geniş odalar

Bildiğiniz ev gibi, çok geniş odalar ve çok büyük terası var. Kapıdan çıkınca her yer cıvıl cıvıl, adım başı sosyal alanlar var, AVM çok yakın, sinema çok yakın. Balık sahil boyu restoran var, kafeler, pideciler. Üniversite hastanesi çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Karaevli
Otel Karaevli

-

Odalar buz gibi

Odalar buz gibi, klimalar bozuk, konforsuz. Çadırda kalın daha iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gözde Apart Hotel
Gözde Apart Hotel

-

5 yıldızlı hotel konforunda

Pansiyon yazdığına takılmayın. Bildiğiniz 5 yıldızlı hotel konforunda odalara sahip bir mekan. Ben şimdiye kadar böyle güzel bir pansiyonda konaklamadım. Temizlikten bahsetmeme gerek duymuyorum. 5 yıldız hotel gibi dememden anlamanız gerekir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel

-

Personelin yaklaşımı

Bayram tatilimizde 4 gece konakladığımız otel. Personelin yaklaşımı, ilgisi mükemmeldi. Sadece personeli değerlendirmem gerekirse 5 üstünden 6 yıldız. Konaklamamız boyunca karşılaştığımız olumsuzluklar: Çeşmeden akan suyun kokması ve çocuk havuzu olmaması. Konaklamamızı daha keyifli hale getiren: Rezervasyon-satış departmanı: Erin bey, Satış Müdürü: Can bey, Operasyon müdürü (adını anımsayamadım) , Restoranda: Yeliz Hanım ve Aydın Bey. Bir kez daha teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rodosto Hotel
Rodosto Hotel

-

Kalınabilecek en düzgün yerlerden

Bu fiyatlara kalınan bir otel için sıradan, hatta kötü sayılabilecek bir kahvaltısı var. Otel mefruşatları artık biraz eskimişti fakat oteli tadilata almışlar. İnşallah düzeltirler. Yine de Tekirdağ'da kalınabilecek en düzgün yerlerden biri. Çünkü şehir otel açısından çok geride.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mehmet Bey merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizi yeniden ağırlamak dileğiyle, iyi günler.

5 Kasım 2017, Pazar 15:21
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Oda demirbaşları konforlu

Dış görünümünün şatafatı müşteriyi lobiye ışınlıyor. Lakin deniz manzaralı odası kalmayınca istemeyerek de olsa arka tarafa bakan bir yer tuttum. Oda demirbaşları konforlu, banyo malzemeleri boldu. Fakat manzara olarak bir binanın penceresine bakması olumsuz bir durum. Buna rağmen kahvaltı çeşitliliği ve hizmet kaliteli. 3 yıldızlı bir otel için normal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Çok güzel bir hotel

Çok güzel bir hotel. Çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güneşler Otel
Güneşler Otel

-

Yemekleri harika

Otelin yemekleri bir harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güneşler Otel
Güneşler Otel

-

Çerkezköy’deki ilk tercihim

Çerkezköy'deki ilk tercihim Güneşler Otel. Teras kat(5.kat) harika. Tavanı ahşap lambri kaplı olması çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Sarayda gibi hissetim

Kendimi sarayda gibi hissettim burada, Kırklareli'ndeki otelden sonra.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Harika manzarası var

Temiz, ferah odaları tercih sebebi. Ayrıca personel sıcak ve güler yüzlü. Merkezde ve harika manzarası var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Ferah ve temiz

Gerçekten güzel odaları var. Ferah ve temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel 59 Tekirdağ
Otel 59 Tekirdağ

-

Bu otel bir harika

Kesinlikle bu otel bir harika dostum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel 59 Tekirdağ
Otel 59 Tekirdağ

-

Her şey harikulade güzel

En önemlisi de Ali Baba güler yüzüyle müşteri memnuniyeti tavsiye ederim. Burada konaklama bir harika. Konfor, huzur, her şey harikulade güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel 59 Tekirdağ
Otel 59 Tekirdağ

-

Nezih, güvenilir, mütevazı

Çok düşünmeden geceyi burada geçirebilirsiniz. Nezih, güvenilir, mütevazı… Başka bir şey aramaya gerek yok sanırım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ

-

Odalar ferah ve tertemiz

Odalar ferah ve tertemiz. Çalışanlar harika gençler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ

-

Harika bir otel

Harika bir otel kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ

-

Huzurlu bir otel

Rahat ve huzurlu bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Ailecek tatilimiz

20.10.2014 tarihinde ailem ile beraber kaldığım Golden Yat Hotel'de, resepsiyonundan restoranına her yerde çok iyi karşılandım. Ailecek memnun kaldık. Bir dahaki Tekirdağ ziyaretimizde görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Teşekkürler

Restoranın manzarası mükemmel. Kahvaltıdan keyif aldığım en iyi otellerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel

-

Yemekler bir harika

Yemekler bir harika. Cumartesi günü canlı müziğe katıldık, süper eğlendik. Her şey çok güzeldi. Tekirdağ'a keyifle yukarıdan bakıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel

-

Yemekler çok güzel

Yemekler çok güzel. Mükemmel partiler yapılan otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Tekirdağ Otel
Ramada Tekirdağ Otel

-

Keyfi yaşanası bir otel

Girişteki güler yüzden oda genişliği ve temizliğinden Spa keyfine, yemeklerine kadar mükemmeldi. Mutlaka görülmesi ve keyfi yaşanası bir otel. Mart ayında konakladım ve her yer manzara. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Karşılama yetersiz

Çok kötü bir otel, otele girerken karşılama yetersiz. Bir tane vale görevlisi var, valeliğin v'sinden anlamıyor. Burak konuşmayı bilmiyor. Fiyatları çok pahalı. Arka odayı gösterip bülbül yuvasına 5 yıldız rakamı isteyen bir otel. Asla tavsiye etmiyorum...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rodosto Hotel
Rodosto Hotel

-

Her şey yerli yerinde

Otelin kahvaltısından temizliğinden çok memnun kaldım. Her şeyi yerli yerinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rodosto Hotel
Rodosto Hotel

-

Tekirdağ'ın en iyisi

Tekirdağ'da kalınabilecek en iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rodosto Hotel
Rodosto Hotel

-

Odalar yüksek tavanlı ve temiz

Otelin kahvaltısı çok güzeldi. Odalar çok güzel, yüksek tavanlı ve temiz. Banyosu küçüktü sadece. Ama mutlaka kahvaltı edilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)