Tekirdağ Merkez Otelleri

Antik çağlardan bu yana birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Tekirdağ, kendine has köftesi ile de oldukça meşhurdur.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Tekirdağ Merkez Otelleri

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok geniş odalar"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 06 30

"5 yıldızlı hotel konforunda"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 52 79
Yayoba Otel Tekirdağ
Yayoba Otel Tekirdağ

Tatil.com

En uygun oda fiyatı

178 TL

En Uygun Fiyata Git

"Odalar buz gibi"

2.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Yemekleri harika"

"Çerkezköy’deki ilk tercihim"

10

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Tekirdağ Merkez Otelleri ve Tekirdağ Merkez Otel Fiyatları

Antik çağlardan bu yana birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Tekirdağ, kendine has köftesi ile de oldukça meşhurdur.

Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Yarımadası'nda yer almaktadır. Tekirdağ, doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile komşudur.

Yıl boyu Tekirdağ Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Tekirdağ Merkez otelleri yer almaktadır. Tekirdağ Merkez otelleri içerisinde apart oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik otelleri ve pansiyonları listeleyebiliriz.

Tekirdağ Merkez otelleri yıl içerisinde ama en çok yaz aylarında ilgi görmektedir. Bu sebeple gerek kış aylarında olsun gerekse de yaz aylarında olsun Tekirdağ Merkez otelleri listesinde yer alan konaklama ve tatil otelleri için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Tekirdağ Merkez otelleri içerisindeki tesislerin birçoğu yeni yapılan binalardan oluşmaktadır. Ayrıca Tekirdağ Merkez otelleri misafirlerin her türlü ihtiyacı ve konforu düşünülerek tasarlanmış ve dizayn edilmiş otellerden oluşmaktadır. Tekirdağ Merkez otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı hem ulaşım açısından hem de gezilip görülecek yerlere yakın olması açısından oldukça sık tercih edilmektedir.

Tekirdağ Merkez otelleri ve fiyatları Neredekal.com Tekirdağ Merkez sayfasında tüm ayrıntılarıyla listelenmektedir. Bu sayfadan Tekirdağ Merkez otellerini inceleyebilir, telefonla arayabilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Adını verdiği rakısı ve köftesi ile ünlü bir ilimizdir Tekirdağ.

Tekirdağ, Marmara Bölgesi'nin Trakya Yarımadası'nda yer almaktadır. Tüm dünyaya adını Tekirdağ Rakısı ile duyurmuş olan bu ilimizin Tekirdağ Köftesi de dillere destan bir lezzete sahiptir. Tekirdağ ili, doğuda İstanbul, güneyde Marmara Denizi ve Çanakkale, batıda Edirne, kuzeyde Kırklareli ve kuzeydoğuda Karadeniz ile komşudur. İstanbul'a yakın olması ile de küçük tatiller ve kaçamaklar için Tekirdağ sıklıkla tercih edilmektedir İstanbullular tarafından.

Tekirdağ'a gerek iş için gerekse de kısa tatiller için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel hizmet vermektedir. Hizmet veren bu oteller içerisinde; kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir. Her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Tekirdağ Merkez'de otel fiyatları da otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır.

Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde otelin yer aldığı kategori kadar otelin tesiste konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve otelin sağladığı olanaklar da etkili olmaktadır. Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsimin de belli oranlarda etkisi bulunmaktadır. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Tekirdağ Merkez otel fiyatları belli oranda atmaktadır. Tekirdağ Merkez otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Tekirdağ Merkez otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Tekirdağ Merkez sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Tekirdağ Merkez otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Golden Yat Hotel
Golden Yat Hotel

-

Karşılama yetersiz

Çok kötü bir otel, otele girerken karşılama yetersiz. Bir tane vale görevlisi var, valeliğin v'sinden anlamıyor. Burak konuşmayı bilmiyor. Fiyatları çok pahalı. Arka odayı gösterip bülbül yuvasına 5 yıldız rakamı isteyen bir otel. Asla tavsiye etmiyorum...

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)