Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Tekirdağ Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tekirdağ Merkez Günlük Daireler

Tekirdağ Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 25 günlük kiralık dairede gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Tekirdağ Merkez Günlük Daireler

İstanbul'a yakınlığıyla ve tatil bölgeleriyle Tekirdağ'a yıl içerisinde birçok gezgin ve tatilci gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercihi ise Tekirdağ günlük kiralık daireler olmaktadır.

Tekirdağ, ülkemizin Marmara Bölgesi'nde olup Trakya bölümünde yer alır. İstanbul'la komşu olan Tekirdağ'a yıl boyunca hem iş amacıyla hem de çevredeki doğal güzellikleri ve tarihi noktaları keşfetmek için birçok gezgin gelmektedir.

Gelenlerin konaklamada tercihi ise bölgede yer alan otellerden ve günlük kiralık evlerden yana olmaktadır. Tekirdağ merkez günlük kiralık daireler şehrin en merkezi noktalarında yer alırlar.

Hatta şehrin ünlü kefelerin, deniz ürünleriyle ünlü restoranlarına, eğlence mekanlarına ve alışveriş merkezlerine yakın hatta yürüme mesafelerinde yer konumlanırlar.

Tekirdağ merkez günlük kiralık daireler ve rezidans evler misafirlerin konaklamaları boyunca ihtiyaç duyabilecekleri her şey düşünülerek dizayn edilmiştir.

Bu sebeple de Tekirdağ merkez günlük kiralık daireler, oldukça konforlu mobilyalarla ve beyaz eşyalarla modern bir şekilde dizayn edilmiştir.

Tekirdağ Merkez'deki günlük kiralık evlerin hepsi toplu taşıma hizmeti veren otobüs duraklarına, minibüs duraklarına oldukça yakın mesafelerde bulunmaktadır.

Tekirdağ merkez günlük kiralık daireler arasında konaklama yapacak kişi sayısına göre 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi oda sayılarına sahip daireler ve rezidans evler bulunmaktadır. Bu evler arasından oda sayılarına ve konaklama yapacak kişi sayısına göre bir tercih yapabilirsiniz.

Tekirdağ merkez günlük kiralık 1+1, 2+1 daire fiyatları gecelik ortalama 150TL'den başlamaktadır. Gecelik bu konaklama fiyatı yaz sezonunda biraz daha artarak 200TL – 250TL arasındadır. Kış sezonunda ise bu rakamlar daha azalabilir.

3+1, 4+1 hatta daha fazla oda sayısına sahip olan Tekirdağ merkez günlük kiralık rezidence ev ve havuzlu, bahçeli villaların gecelik konaklama fiyatı ise ortalama 300TL civarındadır. Bu fiyatlar mevsimsel olarak yaz ve kış sezonu için farklılıklar gösterebilir.

Ancak yine bu fiyatlar hem evlerin bulunduğu konuma hem de konaklama yapılacak olan tatil günlerine göre değişkenliğe sahiptir. Semt genelinde misafirlerini ağırlayan tüm Tekirdağ merkez günlük kiralık daireleri sahibinden, internet sitelerinden ya da Neredekal.com'un bu sayfasından bulabilirsiniz.

Tekirdağ Merkez Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Tekirdağ Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Tekirdağ Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Tekirdağ Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.