Taps - Bebek

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 7
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Pizza,Salata,İtalyan,Meksika,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Taps - Bebek Hakkında

Türkiye’nin ilk ve tek Brewery Restaurant konsepti Taps, Bebek’te 4.yılında... Dünya mutfağından seçkin lezzetler Taps Bebek’de 3 katlı yalısında hizmet veren Taps Bebek, enfes biralarını ve iddialı mutfağını eşsiz İstanbul Boğazı manzarasında sunmaya devam ediyor. Kendi üretimi olan ve Dünya’nın beğenerek içtiği Kölsch, Red Ale, Strong Ale, Golden Ale, Munich Ale, Amber Ale, Vienna Lager, Pilsner çeşitleri, Helles, Hefeweizen (Buğday Birası), Dunkel ve Rauchbier gibi birçok bira çeşidi Taps Brewery ve Restaurantlar’ında taze olarak biraseverlerin beğenisine sunuluyor.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Taps - Bebek
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
30.01.2015
Mehmet Can
Eskiden iyi bir işletme derdim
Kendi organize ettiği etkinliğe uymayan bir restoran. Yılbaşı programında saat 11’de herkesin sandalyelerini zorla alıp, içeriye sigara içen insanları kar amacı ile sürüsüyle doldurdular. Ama en doğru olmayan hareketleri, içeride aldıkları paltoları dışarı çıkarıp (ve tabi bütünüyle işletip) bizden para talep etmeleri. Eskiden iyi bir işletme derdim, şimdi yüzüne bakmam böyle yerin.
5/5 Mükemmel
25.12.2013
Misafir
Enfes vişneli bira
Bu hafta denediğim ve bayıldığım vişneli 'Kriek Max' birası harika. Bundan sonraki favorilerim arasında yerini alacak.
5/5 Mükemmel
11.02.2013
Misafir
Bebek'in vazgeçilmezi
Bebek'teki vazgeçemediğim yerlerden biridir Taps. Bira çeşitleri (özellikle isli birası), zengin menüsü, güler yüzlü sunumu, manzarası, dekorasyonu, müzikleri; kısacası her şeyiyle Bebek'te en tercih ettiğim mekandır. Atıştırmalıkları ve isli birasını denemenizi tavsiye ederim.
1/5 Kötü
02.01.2013
Gulden kafali
Yılbaşı rezaleti
Yılbaşı yemekli programa katıldık. Yemekte ara sıcaklar (1 adet), soğuklar (ne olduğu belli değil), hindi haşlama (rezalet). Daha sonra masalar kaldırıldı ve parti için gelenler alındı (en az 300 kişi, iğne atsan yere düşmez, yerinde hareket etmek mümkün değil, müzik rezalet). Saatin 12 olmasını zor bekledik.