Taksim My House

  • İstanbul / Beyoğlu / Cihangir
  • Sıraselviler Cad. No:35/1

Taksim My House

İstanbul'u hiç bu kadar güzel görmediniz…

İstanbul' un en güzel manzaralarından birine sahip olan Taksim My House yenilenen konsepti ve dekorasyonu ile İstanbul'un ayrıcalıklı mekânlarından biri olarak eğlence hayatındaki yerini korumaya devam ediyor.

Boğaza nazır terasında ve boydan boya camlı iç mekanında, eşsiz İstanbul Boğazı manzarasını dört mevsim yaşayabileceğiniz Taksim My House; gala yemeği, basın toplantısı, ürün lansmanı ve şirket yemeklerine ev sahipliği yaparken, organizasyonlarınızı keyifli bir hale getiriyor.


Türk ve Dünya mutfağının seçkin örneklerini,(mantar soslu bonfile, dağ kekikli salata, etli quesidiella, dağ mantarlı krep, Meksika dürüm…) tüm beğenilere uygun ve şeflerin görsel bir ziyafete dönüştürdüğü lezzet sanatını, İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarası ile Taksim My House'da tadacak, özel olduğunuzu hissedeceksiniz.

Dahası haftanın belirli günlerinde düzenlenen salsa ve tango geceleriyle Latin ateşini İstanbul'da Taksim My House'da sobeleyebilirsiniz. Bazı hafta sonlarında ise su gibi akıp giden canlı müzik eşliğinde sevdiklerinizle unutulmayacak bir gece geçirebilirsiniz.

Taksim Meydanına Sıraselviler Caddesi girişin de olan Taksim My House öğlen 11.30 ile gece 04.00 saatleri arasında eşsiz boğaz manzarası ile şehrin göbeğine adeta bir vaha gibi konumlanmıştır. Mönüsü, servisi, lokasyonu, kesintisiz manzarası ve müzikleri ile eşsiz bir mekân olan Taksim My House' ın tek düşük yanı fiyatları...

Taksim My House aynı anda 300 kişiye kadar yemekli, 700 kişiye kadar da kokteyl hizmeti verebilmektedir.
Taksim My House, gece eğlencelerinizde sizlere hizmet verirken, iş çıkışı günün tüm stres ve yorgunluğunu atmak için de cazip bir seçenek olarak yıllardır Beyoğlu müdavimlerinin beğenisinde, siz değerli konuklarını bekliyor…

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Manzarası çok güzel
8

-

Manzarası gerçekten inanılmaz güzellikte bu restoranın. Arkadaşlarınızla buluşup bir iki bira içmek için ideal bir yer. Konum itibari ile de Taksim Meydanı'na çok yakın olduğu için tercih edilebilir.