Sera Gölü

+ 5 Fotoğraf
1.6/5
Kötü
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Sera Gölü Hakkında

Bir heyelan set gölü özelliği taşıyan Sera Gölü, Trabzon’un Akçaabat ilçesinin güzellikleri arasındadır. Derecik Vadisi’nde oluşan Sera Gölü, Trabzon tatilinizin en unutulmaz parçalarından biri olacak. Yeşillikler arasında doğal bir çekiciliğe sahip olan göl, 4 kilometre uzunluğundadır. Her mevsim farklı renklere bürünen Sera Gölü, doyumsuz manzarasını gözler önüne seriyor. Bitki örtüsü, cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde bir başka olur aynı zamanda. Sera Gölü, kesinlikle görmeniz gereken yerler arasındadır. Özellikle Uzungöl ve Sümela’dan sonra en önemli turizm bölgesi olarak gösterilir. Sera Gölü’nü ziyaret ettikten sonra Kızlar Manastırı’nı, Çal Mağarası\’nı, Şekersu Yaylası’nı ve Sümela Manastırı’nı görmek için yola koyulabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

1.6/5
Kötü
5 değerlendirme
Sera Gölü
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
22.09.2018
Fatma
Her şey ateş pahası
Uzungöl başta olmak üzere dolar ve Arap uğruna kendi milletine yüz çeviriyorlar. Çocuğumuzla piknik yapacak yer yok Uzungöl’de. Her şey ateş pahası, devlet el atmalı su bisikleti 50 TL’ymiş. Araplara 50 TL ise bize 15 olmalı. Dolar ve TL aynı değil.
1/5 Kötü
22.07.2018
Eyüp Aydın
Milliyetçilik yok olmuş
Trabzon artık milliyetçilik duygularını bastırıp, bu duyguyu dolar karşılığı araplara satmış bulunmaktadır.
1/5 Kötü
25.01.2018
E. Şahin
Eski havası yok
Trabzon tamamen ticari ve Araplara değer verir olmuş. 09.2017’de gittim, eski havası yok. :(
4/5 Mükemmel
27.10.2016
Misafir
Çok güzel yer
Çok güzel yer. Misafirperverlik süper. Asla pişman olmayacağınız yerdir. Trabzon'da ziyaret edilmesi gerekenlerin başında bence.
1/5 Kötü
26.10.2015
Misafir
Çok güzel bir yermiş hiç görmemiştim.